popis praznika po državama
linkovi na internet stranice
vi pitate, mi odgovaramo
neke cijene karata, dopunjuje se
tematske obavijesti
vozni redovi po stanicama

ride-sharing u regiji

egzotična, daleka, advent, ...



 


interni broj:
1951
način prijevoza:
autobus
prijevoznik:
BLUE LINE - Herceg Novi
prometuje:
do daljnjeg
dani:
svaki dan
 
 
STANICA
DOL.
POL.
Beograd 
 
23:00 
Gornji Milanovac 
01:00 
01:00 
Čačak 
01:30 
01:30 
Požega (SRB) 
02:05 
02:05 
Užice 
02:30 
02:30 
Nova Varoš 
03:45 
03:45 
Prijepolje 
04:15 
04:15 
Bar 
09:00 
09:00 
Budva 
10:00 
10:00 
Tivat 
10:30 
10:30 
Kotor 
10:45 
10:45 
Herceg Novi 
11:30 
11:30 
Igalo 
11:45 
 
NAPOMENA: Ne možemo garantirati da su informacije prikazane na ovoj stranici 100% točne. Opširnije