popis praznika po državama
linkovi na internet stranice
vi pitate, mi odgovaramo
neke cijene karata, dopunjuje se
tematske obavijesti
vozni redovi po stanicama

ride-sharing u regiji

egzotična, daleka, advent, ...



 


interni broj:
7960
način prijevoza:
autobus
prijevoznik:
BOŽUR - Podgorica
prometuje:
do daljnjeg
dani:
svaki dan
 
 
STANICA
DOL.
POL.
Novi Sad 
 
21:45 
Beograd 
23:00 
23:30 
Kragujevac 
01:30 
02:10 
Kraljevo 
03:20 
03:20 
Raška 
05:30 
05:30 
Novi Pazar 
05:50 
05:50 
Rožaje 
07:00 
07:00 
Berane 
07:40 
08:00 
Ribarevina 
08:35 
08:35 
Mojkovac 
09:05 
09:05 
Kolašin 
09:40 
09:40 
Podgorica 
11:00 
11:15 
Sutomore 
12:00 
12:00 
Mišići 
12:10 
12:10 
Petrovac (MNE) 
12:20 
12:20 
Budva 
12:40 
12:40 
Kotor 
13:10 
13:10 
Tivat 
13:20 
13:20 
Herceg Novi 
13:50 
13:50 
Igalo 
14:00 
 
NAPOMENA: Ne možemo garantirati da su informacije prikazane na ovoj stranici 100% točne. Opširnije