Autobus Split - Zagreb

                 
 
polazna stanica:
 
dolazna stanica:     timetable reverse
 
      za datum:
    
 
 
 
Split - Zagreb 
POL.
DOL.
 
 
05.12.2022 - ponedjeljak
01:00 
07:00 
6h 0min 
 
149,00 HRK
 
Odaberi i kupi
 
 
(19,78 EUR)
01:20 
06:25 
5h 5min 
 
 
 
Odaberi i kupi
 
 
 
02:00 
07:00 
5h 0min 
 
 
 
Odaberi i kupi
 
 
 
05:00 
10:05 
5h 5min 
 
 
 
Odaberi i kupi
 
 
 
06:00 
13:15 
7h 15min 
 
 
 
 
 
07:00 
12:00 
5h 0min 
 
 
 
 
 
07:30 
12:35 
5h 5min 
 
 
 
Odaberi i kupi
 
 
 
08:00 
13:10 
5h 10min 
 
 
 
Odaberi i kupi
 
 
 
08:00 
14:15 
6h 15min 
 
 
 
Odaberi i kupi
 
 
 
09:00 
17:00 
8h 0min 
 
139,00 HRK
 
Odaberi i kupi
 
 
(18,45 EUR)
09:00 
13:45 
4h 45min 
 
 
 
 
 
10:00 
14:45 
4h 45min 
 
 
 
Odaberi i kupi
 
 
 
12:00 
20:20 
8h 20min 
 
 
 
Odaberi i kupi
 
 
 
12:30 
17:30 
5h 0min 
 
 
 
Odaberi i kupi
 
 
 
13:00 
20:30 
7h 30min 
 
139,00 HRK
 
Odaberi i kupi
 
 
(18,45 EUR)
13:15 
19:30 
6h 15min 
 
 
 
Odaberi i kupi
 
 
 
13:30 
18:15 
4h 45min 
 
 
 
 
 
15:30 
20:35 
5h 5min 
 
 
 
Odaberi i kupi
 
 
 
15:45 
20:30 
4h 45min 
 
 
 
Odaberi i kupi
 
 
 
16:30 
22:30 
6h 0min 
 
 
 
Odaberi i kupi
 
 
 
16:55 
22:00 
5h 5min 
 
 
 
Odaberi i kupi
 
 
 
17:30 
22:45 
5h 15min 
 
 
 
Odaberi i kupi
 
 
 
18:00 
23:00 
5h 0min 
 
 
 
 
 
19:00 
02:10 
7h 10min 
 
160,00 HRK
 
Odaberi i kupi
 
 
(21,24 EUR)
19:00 
01:45 
6h 45min 
 
 
 
 
 
19:50 
20:40 
0h 50min 
 
 
 
Odaberi i kupi
 
OU 381 
 
22:45 
04:15 
5h 30min 
 
 
 
Odaberi i kupi
 
 
 
 
 
  -> Povoljan smještaj u Zagrebu