Autoprevoz bus Mostar kontakt

Bišće polje 195
Mostar
tel: +387 36 576 926
tel: +387 36 576 988
 
Autoprevoz bus d.o.o. Mostar

Autobusna stanica Mostar:
Trg Ivana Krndelja 8
+387 36 552 025
stanica@autoprevoz-bus.ba
 
na dan:
 
POL.
DOL.
 
 
05:30 
06:43 
1h 13min 
 
 
 
Stolac - Mostar
Odaberi i kupi
 
 
 
 
06:00 
06:50 
0h 50min 
 
4,62 EUR
 
Mostar - Jablanica
Odaberi i kupi
 
 
(34,81 HRK)
 
06:00 
07:19 
1h 19min 
 
7,18 EUR
 
Mostar - Konjic
Odaberi i kupi
 
 
(54,1 HRK)
 
06:00 
08:35 
2h 35min 
 
12,82 EUR
 
Mostar - Sarajevo
Odaberi i kupi
 
 
(96,59 HRK)
 
06:00 
08:35 
2h 35min 
 
12,82 EUR
 
Sarajevo - Mostar
Odaberi i kupi
 
 
(96,59 HRK)
 
06:00 
08:35 
2h 35min 
 
 
 
Mostar - Sarajevo
Odaberi i kupi
 
 
 
 
06:00 
08:35 
2h 35min 
 
 
 
Sarajevo - Mostar
Odaberi i kupi
 
 
 
 
06:20 
07:43 
1h 23min 
 
 
 
Stolac - Mostar
Odaberi i kupi
 
 
 
 
07:00 
09:30 
2h 30min 
 
 
 
Bugojno - Mostar zapad
Odaberi i kupi
 
 
 
 
07:19 
08:35 
1h 16min 
 
6,15 EUR
 
Konjic - Sarajevo
Odaberi i kupi
 
 
(46,34 HRK)
 
07:45 
08:45 
1h 0min 
 
 
 
Mostar - Konjic
Odaberi i kupi
 
 
 
 
08:00 
08:50 
0h 50min 
 
4,62 EUR
 
Mostar - Jablanica
Odaberi i kupi
 
 
(34,81 HRK)
 
08:00 
09:19 
1h 19min 
 
7,18 EUR
 
Mostar - Konjic
Odaberi i kupi
 
 
(54,1 HRK)
 
08:00 
10:40 
2h 40min 
 
12,82 EUR
 
Mostar - Sarajevo
Odaberi i kupi
 
 
(96,59 HRK)
 
08:00 
10:40 
2h 40min 
 
 
 
Mostar - Sarajevo
Odaberi i kupi
 
 
 
 
08:45 
09:55 
1h 10min 
 
 
 
Konjic - Mostar
Odaberi i kupi
 
 
 
 
08:50 
10:25 
1h 35min 
 
 
 
Mostar - Stolac
Odaberi i kupi
 
 
 
 
09:00 
11:35 
2h 35min 
 
12,82 EUR
 
Sarajevo - Mostar
Odaberi i kupi
 
 
(96,59 HRK)
 
09:19 
10:40 
1h 21min 
 
6,15 EUR
 
Konjic - Sarajevo
Odaberi i kupi
 
 
(46,34 HRK)
 
10:00 
10:49 
0h 49min 
 
4,62 EUR
 
Mostar - Jablanica
Odaberi i kupi
 
 
(34,81 HRK)
 
10:00 
11:13 
1h 13min 
 
7,18 EUR
 
Mostar - Konjic
Odaberi i kupi
 
 
(54,1 HRK)
 
10:00 
12:26 
2h 26min 
 
12,82 EUR
 
Mostar - Sarajevo
Odaberi i kupi
 
 
(96,59 HRK)
 
10:00 
12:26 
2h 26min 
 
 
 
Mostar - Sarajevo
Odaberi i kupi
 
 
 
 
10:20 
11:10 
0h 50min 
 
4,62 EUR
 
Mostar - Jablanica
Odaberi i kupi
 
 
(34,81 HRK)
 
10:20 
13:05 
2h 45min 
 
9,49 EUR
 
Mostar - Donji Vakuf
Odaberi i kupi
 
 
(71,5 HRK)
 
10:20 
14:50 
4h 30min 
 
14,10 EUR
 
Mostar - Zenica
Odaberi i kupi
 
 
(106,24 HRK)
 
10:20 
14:50 
4h 30min 
 
 
 
Mostar - Zenica
Odaberi i kupi
 
 
 
 
11:00 
14:54 
3h 54min 
 
 
 
Stolac - Sarajevo
Odaberi i kupi
 
 
 
 
11:13 
12:26 
1h 13min 
 
6,15 EUR
 
Konjic - Sarajevo
Odaberi i kupi
 
 
(46,34 HRK)
 
12:00 
13:00 
1h 0min 
 
 
 
Mostar - Konjic
Odaberi i kupi
 
 
 
 
 
odabir države: