Autoprevoz Zaton Herceg Novi

Herceg Novi
tel:
e-mail:
 
na dan:
 
POL.
DOL.
 
 
07:20 
07:55 
0h 35min 
 
2,00 EUR
 
Herceg Novi - Risan
Odaberi i kupi
 
 
(15,07 HRK)
 
07:20 
08:17 
0h 57min 
 
4,00 EUR
 
Herceg Novi - Kotor
Odaberi i kupi
 
 
(30,14 HRK)
 
07:20 
10:30 
3h 10min 
 
9,50 EUR
 
Herceg Novi - Podgorica
Odaberi i kupi
 
 
(71,58 HRK)
 
08:17 
09:00 
0h 43min 
 
5,00 EUR
 
Kotor - Budva
Odaberi i kupi
 
 
(37,67 HRK)
 
08:17 
10:24 
2h 7min 
 
9,00 EUR
 
Kotor - Delta City (Podgorica)
Odaberi i kupi
 
 
(67,81 HRK)
 
08:17 
10:30 
2h 13min 
 
9,00 EUR
 
Kotor - Podgorica
Odaberi i kupi
 
 
(67,81 HRK)
 
08:30 
10:30 
2h 0min 
 
9,00 EUR
 
Tivat - Podgorica
Odaberi i kupi
 
 
(67,81 HRK)
 
09:00 
10:30 
1h 30min 
 
7,00 EUR
 
Budva - Podgorica
Odaberi i kupi
 
 
(52,74 HRK)
 
09:25 
16:18 
6h 53min 
 
 
 
Igalo - Berane
Odaberi i kupi
 
 
 
 
09:34 
10:20 
0h 46min 
 
2,50 EUR
 
Herceg Novi - Risan
Odaberi i kupi
 
 
(18,84 HRK)
 
09:34 
10:44 
1h 10min 
 
4,00 EUR
 
Herceg Novi - Kotor
Odaberi i kupi
 
 
(30,14 HRK)
 
09:34 
13:09 
3h 35min 
 
9,50 EUR
 
Herceg Novi - Podgorica
Odaberi i kupi
 
 
(71,58 HRK)
 
10:44 
11:35 
0h 51min 
 
5,00 EUR
 
Kotor - Budva
Odaberi i kupi
 
 
(37,67 HRK)
 
10:44 
13:03 
2h 19min 
 
9,00 EUR
 
Kotor - Delta City (Podgorica)
Odaberi i kupi
 
 
(67,81 HRK)
 
10:44 
13:09 
2h 25min 
 
9,00 EUR
 
Kotor - Podgorica
Odaberi i kupi
 
 
(67,81 HRK)
 
11:35 
13:09 
1h 34min 
 
7,00 EUR
 
Budva - Podgorica
Odaberi i kupi
 
 
(52,74 HRK)
 
12:00 
15:25 
3h 25min 
 
 
 
Igalo - Bar
Odaberi i kupi
 
 
 
 
12:15 
12:50 
0h 35min 
 
2,50 EUR
 
Herceg Novi - Risan
Odaberi i kupi
 
 
(18,84 HRK)
 
12:15 
13:25 
1h 10min 
 
4,00 EUR
 
Herceg Novi - Kotor
Odaberi i kupi
 
 
(30,14 HRK)
 
12:15 
15:25 
3h 10min 
 
10,50 EUR
 
Herceg Novi - Bar
Odaberi i kupi
 
 
(79,11 HRK)
 
13:09 
16:18 
3h 9min 
 
11,50 EUR
 
Podgorica - Berane
Odaberi i kupi
 
 
(86,65 HRK)
 
13:25 
14:15 
0h 50min 
 
5,00 EUR
 
Kotor - Budva
Odaberi i kupi
 
 
(37,67 HRK)
 
13:25 
15:25 
2h 0min 
 
9,50 EUR
 
Kotor - Bar
Odaberi i kupi
 
 
(71,58 HRK)
 
14:00 
14:44 
0h 44min 
 
3,00 EUR
 
Berane - Bijelo Polje (MNE)
Odaberi i kupi
 
 
(22,6 HRK)
 
14:00 
17:44 
3h 44min 
 
10,50 EUR
 
Berane - Podgorica
Odaberi i kupi
 
 
(79,11 HRK)
 
14:00 
21:10 
7h 10min 
 
 
 
Berane - Igalo
Odaberi i kupi
 
 
 
 
14:15 
14:55 
0h 40min 
 
 
 
Budva - Petrovac (MNE)
Odaberi i kupi
 
 
 
 
14:15 
15:25 
1h 10min 
 
6,00 EUR
 
Budva - Bar
Odaberi i kupi
 
 
(45,21 HRK)
 
15:25 
16:55 
1h 30min 
 
8,00 EUR
 
Podgorica - Budva
Odaberi i kupi
 
 
(60,28 HRK)
 
15:25 
17:30 
2h 5min 
 
9,00 EUR
 
Podgorica - Tivat
Odaberi i kupi
 
 
(67,81 HRK)
 
 
odabir države: