Autotrans Rijeka vozni red

Šetalište 20. travnja 18
Cres
tel: +385 51 660 300
 
na dan:
 
POL.
DOL.
 
 
00:05 
00:50 
0h 45min 
 
6,80 EUR
 
Slavonski Brod - Nova Gradiška
Odaberi i kupi
 
 
(51,23 HRK)
 
00:05 
02:40 
2h 35min 
 
14,20 EUR
 
Slavonski Brod - Zagreb
Odaberi i kupi
 
 
(106,99 HRK)
 
00:05 
06:30 
6h 25min 
 
26,80 EUR
 
Slavonski Brod - Zadar
Odaberi i kupi
 
 
(201,92 HRK)
 
00:05 
07:33 
7h 28min 
 
28,20 EUR
 
Slavonski Brod - Biograd na moru
Odaberi i kupi
 
 
(212,47 HRK)
 
00:05 
08:01 
7h 56min 
 
28,50 EUR
 
Slavonski Brod - Pirovac
Odaberi i kupi
 
 
(214,73 HRK)
 
00:05 
08:13 
8h 8min 
 
29,50 EUR
 
Slavonski Brod - Vodice
Odaberi i kupi
 
 
(222,27 HRK)
 
00:05 
08:25 
8h 20min 
 
30,60 EUR
 
Slavonski Brod - Šibenik
Odaberi i kupi
 
 
(230,56 HRK)
 
00:05 
09:02 
8h 57min 
 
31,40 EUR
 
Slavonski Brod - Primošten
Odaberi i kupi
 
 
(236,58 HRK)
 
00:05 
09:34 
9h 29min 
 
32,90 EUR
 
Slavonski Brod - Trogir
Odaberi i kupi
 
 
(247,89 HRK)
 
00:05 
10:05 
10h 0min 
 
34,00 EUR
 
Slavonski Brod - Split
Odaberi i kupi
 
 
(256,17 HRK)
 
00:50 
02:40 
1h 50min 
 
12,50 EUR
 
Nova Gradiška - Zagreb
Odaberi i kupi
 
 
(94,18 HRK)
 
00:50 
06:30 
5h 40min 
 
25,50 EUR
 
Nova Gradiška - Zadar
Odaberi i kupi
 
 
(192,13 HRK)
 
00:50 
07:33 
6h 43min 
 
26,60 EUR
 
Nova Gradiška - Biograd na moru
Odaberi i kupi
 
 
(200,42 HRK)
 
00:50 
08:01 
7h 11min 
 
26,80 EUR
 
Nova Gradiška - Pirovac
Odaberi i kupi
 
 
(201,92 HRK)
 
00:50 
08:13 
7h 23min 
 
28,20 EUR
 
Nova Gradiška - Vodice
Odaberi i kupi
 
 
(212,47 HRK)
 
00:50 
08:25 
7h 35min 
 
29,30 EUR
 
Nova Gradiška - Šibenik
Odaberi i kupi
 
 
(220,76 HRK)
 
00:50 
09:34 
8h 44min 
 
31,30 EUR
 
Nova Gradiška - Trogir
Odaberi i kupi
 
 
(235,83 HRK)
 
00:50 
10:05 
9h 15min 
 
32,20 EUR
 
Nova Gradiška - Split
Odaberi i kupi
 
 
(242,61 HRK)
 
01:00 
03:12 
2h 12min 
 
14,60 EUR
 
Split - Rogotin
Odaberi i kupi
 
 
(110 HRK)
 
01:00 
03:21 
2h 21min 
 
14,60 EUR
 
Split - Opuzen (raskršće)
Odaberi i kupi
 
 
(110 HRK)
 
01:00 
03:55 
2h 55min 
 
18,70 EUR
 
Split - Putniković
Odaberi i kupi
 
 
(140,9 HRK)
 
01:00 
04:25 
3h 25min 
 
18,80 EUR
 
Split - Janjina
Odaberi i kupi
 
 
(141,65 HRK)
 
01:00 
04:40 
3h 40min 
 
18,90 EUR
 
Split - Potomje
Odaberi i kupi
 
 
(142,4 HRK)
 
01:00 
05:05 
4h 5min 
 
19,10 EUR
 
Split - Orebić (ferry port)
Odaberi i kupi
 
 
(143,91 HRK)
 
01:00 
05:40 
4h 40min 
 
19,50 EUR
 
Split - Dominče (ferry port)
Odaberi i kupi
 
 
(146,92 HRK)
 
01:00 
05:55 
4h 55min 
 
19,50 EUR
 
Split - Korčula
Odaberi i kupi
 
 
(146,92 HRK)
 
01:00 
06:05 
5h 5min 
 
153,00 HRK
 
Split - Žrnovo
Odaberi i kupi
 
 
(20,31 EUR)
 
01:00 
06:20 
5h 20min 
 
20,90 EUR
 
Split - Pupnat
Odaberi i kupi
 
 
(157,47 HRK)
 
01:00 
06:35 
5h 35min 
 
30,70 EUR
 
Split - Čara
Odaberi i kupi
 
 
(231,31 HRK)
 
01:00 
06:40 
5h 40min 
 
21,70 EUR
 
Split - Smokvica
Odaberi i kupi
 
 
(163,5 HRK)
 
 
odabir države: