Autobusno stajalište Bakar (raskršće) Hrvatska

  -> Povoljan smještaj u Bakru
 
 
dolasci:
DOL.
 
IZ PRAVCA
PRIJEVOZNIK
06:13
Kraljevica (raskršće)
Autotrans - Rijeka
06:15
Rijeka
Autotrans - Rijeka
06:40
Novi Vinodolski
Autotrans - Rijeka
06:40
Crikvenica
Autotrans - Rijeka
06:40
Kraljevica (raskršće)
Autotrans - Rijeka
06:50
Rijeka
Autotrans - Rijeka
07:14
Novi Vinodolski
Autotrans - Rijeka
07:14
Novi Vinodolski
Autotrans - Rijeka
07:14
Crikvenica
Autotrans - Rijeka
07:14
Crikvenica
Autotrans - Rijeka
07:14
Kraljevica (raskršće)
Autotrans - Rijeka
07:14
Kraljevica (raskršće)
Autotrans - Rijeka
07:14
Senj
Autotrans - Rijeka
07:18
Bogovići
Autotrans - Rijeka
07:18
Bogovići
Autotrans - Rijeka
07:18
Kraljevica (raskršće)
Autotrans - Rijeka
07:18
Omišalj
Autotrans - Rijeka
07:18
Njivice
Autotrans - Rijeka
07:18
Malinska
Autotrans - Rijeka
07:18
Krk
Autotrans - Rijeka
07:18
Krk
Autotrans - Rijeka
07:24
Njivice
Autotrans - Rijeka
07:24
Omišalj
Autotrans - Rijeka
07:24
Malinska
Autotrans - Rijeka
07:24
Kraljevica (raskršće)
Autotrans - Rijeka
07:42
Crikvenica
Autotrans - Rijeka
07:42
Crikvenica
Autotrans - Rijeka
07:42
Novi Vinodolski
Autotrans - Rijeka
07:42
Novi Vinodolski
Autotrans - Rijeka
07:42
Kraljevica (raskršće)
Autotrans - Rijeka
07:42
Kraljevica (raskršće)
Autotrans - Rijeka
07:50
Kraljevica (raskršće)
Autotrans - Rijeka
07:50
Kraljevica (raskršće)
Autotrans - Rijeka
07:50
Crikvenica
Autotrans - Rijeka
07:50
Crikvenica
Autotrans - Rijeka
07:50
Novi Vinodolski
Autotrans - Rijeka
07:50
Novi Vinodolski
Autotrans - Rijeka
07:52
Kraljevica (raskršće)
Autotrans - Rijeka
07:52
Omišalj
Autotrans - Rijeka
07:52
Malinska
Autotrans - Rijeka
07:52
Mali Lošinj
Autotrans - Rijeka
07:52
Škrbčići (raskršće)
Autotrans - Rijeka
07:53
Draga Baška
Autotrans - Rijeka
07:53
Jurandvor
Autotrans - Rijeka
07:53
Bogovići
Autotrans - Rijeka
07:53
Malinska
Autotrans - Rijeka
07:53
Baška
Autotrans - Rijeka
07:53
Omišalj
Autotrans - Rijeka
07:53
Njivice
Autotrans - Rijeka
07:53
Krk
Autotrans - Rijeka
07:53
Kraljevica (raskršće)
Autotrans - Rijeka
08:14
Kraljevica (raskršće)
Autotrans - Rijeka
08:14
Novi Vinodolski
Autotrans - Rijeka
08:14
Crikvenica
Autotrans - Rijeka
08:14
Rab
Autotrans - Rijeka
08:14
Jablanac (raskršće)
Autotrans - Rijeka
08:14
Jablanac (raskršće)
Autotrans - Rijeka
08:14
Stinica
Autotrans - Rijeka
08:14
Senj
Autotrans - Rijeka
09:15
Rijeka
Autotrans - Rijeka
09:50
Rijeka
Autotrans - Rijeka
10:14
Novi Vinodolski
Autotrans - Rijeka
10:14
Crikvenica
Autotrans - Rijeka
10:14
Kraljevica (raskršće)
Autotrans - Rijeka
10:14
Senj
Autotrans - Rijeka
10:32
Jurandvor
Autotrans - Rijeka
10:32
Draga Baška
Autotrans - Rijeka
10:32
Bogovići
Autotrans - Rijeka
10:32
Kraljevica (raskršće)
Autotrans - Rijeka
10:32
Krk
Autotrans - Rijeka
10:32
Baška
Autotrans - Rijeka
10:32
Njivice
Autotrans - Rijeka
10:32
Omišalj
Autotrans - Rijeka
10:32
Malinska
Autotrans - Rijeka
11:45
Njivice
Autotrans - Rijeka
11:45
Malinska
Autotrans - Rijeka
11:45
Omišalj
Autotrans - Rijeka
11:45
Krk
Autotrans - Rijeka
11:45
Kraljevica (raskršće)
Autotrans - Rijeka
11:45
Baška
Autotrans - Rijeka
11:45
Rijeka
Autotrans - Rijeka
11:45
Bogovići
Autotrans - Rijeka
11:45
Draga Baška
Autotrans - Rijeka
11:45
Jurandvor
Autotrans - Rijeka
12:14
Novi Vinodolski
Autotrans - Rijeka
12:14
Crikvenica
Autotrans - Rijeka
12:14
Kraljevica (raskršće)
Autotrans - Rijeka
12:20
Rijeka
Autotrans - Rijeka
12:29
Rijeka
Autotrans - Rijeka
12:34
Kraljevica (raskršće)
Autotrans - Rijeka
12:34
Krk
Autotrans - Rijeka
12:34
Krk
Autotrans - Rijeka
12:34
Njivice
Autotrans - Rijeka
12:34
Omišalj
Autotrans - Rijeka
12:34
Malinska
Autotrans - Rijeka
12:34
Bogovići
Autotrans - Rijeka
12:34
Bogovići
Autotrans - Rijeka
12:45
Bogovići
Autotrans - Rijeka
12:45
Jurandvor
Autotrans - Rijeka
12:45
Draga Baška
Autotrans - Rijeka
12:45
Baška
Autotrans - Rijeka
12:45
Malinska
Autotrans - Rijeka
12:45
Omišalj
Autotrans - Rijeka
12:45
Njivice
Autotrans - Rijeka
12:45
Krk
Autotrans - Rijeka
12:45
Kraljevica (raskršće)
Autotrans - Rijeka
12:45
Rijeka
Autotrans - Rijeka
13:14
Novi Vinodolski
Autotrans - Rijeka
13:14
Crikvenica
Autotrans - Rijeka
13:14
Kraljevica (raskršće)
Autotrans - Rijeka
13:18
Krk
Autotrans - Rijeka
13:18
Malinska
Autotrans - Rijeka
13:30
Rijeka
Autotrans - Rijeka
13:30
Rijeka
Autotrans - Rijeka
13:38
Rijeka
Autotrans - Rijeka
13:38
Rijeka
Autotrans - Rijeka
14:05
Rijeka
Autotrans - Rijeka
14:14
Rijeka
Autotrans - Rijeka
14:29
Novi Vinodolski
Autotrans - Rijeka
14:29
Crikvenica
Autotrans - Rijeka
14:29
Kraljevica (raskršće)
Autotrans - Rijeka
14:29
Senj
Autotrans - Rijeka
14:30
Rijeka
Autotrans - Rijeka
14:33
Krk
Autotrans - Rijeka
14:33
Baška
Autotrans - Rijeka
14:33
Malinska
Autotrans - Rijeka
14:33
Njivice
Autotrans - Rijeka
14:33
Omišalj
Autotrans - Rijeka
14:33
Kraljevica (raskršće)
Autotrans - Rijeka
14:33
Jurandvor
Autotrans - Rijeka
14:33
Draga Baška
Autotrans - Rijeka
14:33
Bogovići
Autotrans - Rijeka
14:44
Rijeka
Autotrans - Rijeka
15:30
Rijeka
Autotrans - Rijeka
15:36
Kraljevica (raskršće)
Autotrans - Rijeka
15:36
Crikvenica
Autotrans - Rijeka
15:36
Novi Vinodolski
Autotrans - Rijeka
15:36
Senj
Autotrans - Rijeka
16:18
Jurandvor
Autotrans - Rijeka
16:18
Bogovići
Autotrans - Rijeka
16:18
Draga Baška
Autotrans - Rijeka
16:18
Kraljevica (raskršće)
Autotrans - Rijeka
16:18
Baška
Autotrans - Rijeka
16:18
Krk
Autotrans - Rijeka
16:18
Omišalj
Autotrans - Rijeka
16:18
Njivice
Autotrans - Rijeka
16:18
Malinska
Autotrans - Rijeka
16:30
Rijeka
Autotrans - Rijeka
16:30
Rijeka
Autotrans - Rijeka
16:35
Rijeka
Autotrans - Rijeka
16:35
Novi Vinodolski
Autotrans - Rijeka
16:35
Kraljevica (raskršće)
Autotrans - Rijeka
17:14
Senj
Autotrans - Rijeka
17:14
Crikvenica
Autotrans - Rijeka
17:14
Novi Vinodolski
Autotrans - Rijeka
17:14
Kraljevica (raskršće)
Autotrans - Rijeka
17:14
Rijeka
Autotrans - Rijeka
17:19
Split
Autotrans - Rijeka
17:19
Trogir
Autotrans - Rijeka
17:19
Zadar
Autotrans - Rijeka
17:19
Crikvenica
Autotrans - Rijeka
17:19
Novi Vinodolski
Autotrans - Rijeka
17:19
Šibenik
Autotrans - Rijeka
17:19
Senj
Autotrans - Rijeka
17:19
Biograd na moru
Autotrans - Rijeka
17:19
Kraljevica (raskršće)
Autotrans - Rijeka
17:19
Jablanac (raskršće)
Autotrans - Rijeka
17:50
Rijeka
Autotrans - Rijeka
18:15
Rijeka
Autotrans - Rijeka
18:29
Rijeka
Autotrans - Rijeka
18:29
Šibenik
Autotrans - Rijeka
18:29
Novi Vinodolski
Autotrans - Rijeka
18:29
Crikvenica
Autotrans - Rijeka
18:29
Zadar
Autotrans - Rijeka
18:29
Trogir
Autotrans - Rijeka
18:29
Split
Autotrans - Rijeka
18:29
Jablanac (raskršće)
Autotrans - Rijeka
18:29
Kraljevica (raskršće)
Autotrans - Rijeka
18:29
Biograd na moru
Autotrans - Rijeka
18:29
Senj
Autotrans - Rijeka
18:53
Jurandvor
Autotrans - Rijeka
18:53
Kraljevica (raskršće)
Autotrans - Rijeka
18:53
Draga Baška
Autotrans - Rijeka
18:53
Bogovići
Autotrans - Rijeka
18:53
Krk
Autotrans - Rijeka
18:53
Baška
Autotrans - Rijeka
18:53
Malinska
Autotrans - Rijeka
18:53
Njivice
Autotrans - Rijeka
18:53
Omišalj
Autotrans - Rijeka
19:15
Rijeka
Autotrans - Rijeka
19:50
Rijeka
Autotrans - Rijeka
19:54
Rijeka
Autotrans - Rijeka
20:15
Split
Autotrans - Rijeka
20:15
Trogir
Autotrans - Rijeka
20:15
Zadar
Autotrans - Rijeka
20:15
Crikvenica
Autotrans - Rijeka
20:15
Novi Vinodolski
Autotrans - Rijeka
20:15
Šibenik
Autotrans - Rijeka
20:15
Kraljevica (raskršće)
Autotrans - Rijeka
20:15
Jablanac (raskršće)
Autotrans - Rijeka
20:15
Senj
Autotrans - Rijeka
20:22
Škrbčići (raskršće)
Autotrans - Rijeka
20:22
Kraljevica (raskršće)
Autotrans - Rijeka
20:22
Mali Lošinj
Autotrans - Rijeka
20:22
Omišalj
Autotrans - Rijeka
20:22
Malinska
Autotrans - Rijeka
21:14
Rijeka
Autotrans - Rijeka
21:14
Crikvenica
Autotrans - Rijeka
21:14
Zadar
Autotrans - Rijeka
21:14
Trogir
Autotrans - Rijeka
21:14
Split
Autotrans - Rijeka
21:14
Senj
Autotrans - Rijeka
21:30
Rijeka
Autotrans - Rijeka
21:33
Baška
Autotrans - Rijeka
21:33
Krk
Autotrans - Rijeka
21:33
Malinska
Autotrans - Rijeka
21:33
Omišalj
Autotrans - Rijeka
21:33
Njivice
Autotrans - Rijeka
21:33
Jurandvor
Autotrans - Rijeka
21:33
Kraljevica (raskršće)
Autotrans - Rijeka
21:33
Bogovići
Autotrans - Rijeka
21:33
Draga Baška
Autotrans - Rijeka
 
 
polasci:
POL.
DOL.
 
 
06:13 
06:28 
0h 15min 
4,40 EUR
 
Bakar (raskršće) - Rijeka
Odaberi i kupi
 
(33,15 HRK)
 
06:15 
06:50 
0h 35min 
39,00 HRK
 
Bakar (raskršće) - Selce (raskršće)
Odaberi i kupi
 
(5,18 EUR)
 
06:15 
06:58 
0h 43min 
44,00 HRK
 
Bakar (raskršće) - Povile
Odaberi i kupi
 
(5,84 EUR)
 
06:15 
07:25 
1h 10min 
8,20 EUR
 
Bakar (raskršće) - Senj
Odaberi i kupi
 
(61,78 HRK)
 
06:40 
06:55 
0h 15min 
4,40 EUR
 
Bakar (raskršće) - Rijeka
Odaberi i kupi
 
(33,15 HRK)
 
06:40 
09:25 
2h 45min 
15,40 EUR
 
Bakar (raskršće) - Zagreb
Odaberi i kupi
 
(116,03 HRK)
 
06:51 
07:14 
0h 23min 
34,00 HRK
 
Bakar (raskršće) - Omišalj
Odaberi i kupi
 
(4,51 EUR)
 
06:51 
07:23 
0h 32min 
38,00 HRK
 
Bakar (raskršće) - Njivice
Odaberi i kupi
 
(5,04 EUR)
 
06:51 
07:53 
1h 2min 
6,90 EUR
 
Bakar (raskršće) - Krk
Odaberi i kupi
 
(51,99 HRK)
 
07:14 
10:15 
3h 1min 
15,40 EUR
 
Bakar (raskršće) - Zagreb
Odaberi i kupi
 
(116,03 HRK)
 
07:14 
07:29 
0h 15min 
4,40 EUR
 
Bakar (raskršće) - Rijeka
Odaberi i kupi
 
(33,15 HRK)
 
07:14 
07:29 
0h 15min 
4,40 EUR
 
Bakar (raskršće) - Rijeka
Odaberi i kupi
 
(33,15 HRK)
 
07:18 
07:30 
0h 12min 
4,40 EUR
 
Bakar (raskršće) - Rijeka
Odaberi i kupi
 
(33,15 HRK)
 
07:24 
07:38 
0h 14min 
4,40 EUR
 
Bakar (raskršće) - Rijeka
Odaberi i kupi
 
(33,15 HRK)
 
07:42 
08:05 
0h 23min 
4,40 EUR
 
Bakar (raskršće) - Rijeka
Odaberi i kupi
 
(33,15 HRK)
 
07:42 
08:05 
0h 23min 
4,40 EUR
 
Bakar (raskršće) - Rijeka
Odaberi i kupi
 
(33,15 HRK)
 
07:42 
11:10 
3h 28min 
15,40 EUR
 
Bakar (raskršće) - Zagreb
Odaberi i kupi
 
(116,03 HRK)
 
07:50 
11:10 
3h 20min 
15,40 EUR
 
Bakar (raskršće) - Zagreb
Odaberi i kupi
 
(116,03 HRK)
 
07:50 
08:05 
0h 15min 
4,40 EUR
 
Bakar (raskršće) - Rijeka
Odaberi i kupi
 
(33,15 HRK)
 
07:50 
08:05 
0h 15min 
4,40 EUR
 
Bakar (raskršće) - Rijeka
Odaberi i kupi
 
(33,15 HRK)
 
07:52 
08:06 
0h 14min 
4,40 EUR
 
Bakar (raskršće) - Rijeka
Odaberi i kupi
 
(33,15 HRK)
 
07:52 
11:10 
3h 18min 
20,00 EUR
 
Bakar (raskršće) - Zagreb
Odaberi i kupi
 
(150,69 HRK)
 
07:53 
11:10 
3h 17min 
17,40 EUR
 
Bakar (raskršće) - Zagreb
Odaberi i kupi
 
(131,1 HRK)
 
07:53 
08:09 
0h 16min 
4,40 EUR
 
Bakar (raskršće) - Rijeka
Odaberi i kupi
 
(33,15 HRK)
 
08:14 
08:29 
0h 15min 
4,40 EUR
 
Bakar (raskršće) - Rijeka
Odaberi i kupi
 
(33,15 HRK)
 
09:15 
13:38 
4h 23min 
156,00 HRK
 
Bakar (raskršće) - Zadar
Odaberi i kupi
 
(20,7 EUR)
 
09:15 
16:40 
7h 25min 
252,00 HRK
 
Bakar (raskršće) - Split
Odaberi i kupi
 
(33,45 EUR)
 
09:15 
10:18 
1h 3min 
8,20 EUR
 
Bakar (raskršće) - Senj
Odaberi i kupi
 
(61,78 HRK)
 
09:15 
09:58 
0h 43min 
44,00 HRK
 
Bakar (raskršće) - Povile
Odaberi i kupi
 
(5,84 EUR)
 
09:15 
09:50 
0h 35min 
39,00 HRK
 
Bakar (raskršće) - Selce (raskršće)
Odaberi i kupi
 
(5,18 EUR)
 
 
 
 
odabir države: