Autobusno stajalište Bale Hrvatska

  -> Povoljan smještaj u Balama
 
 
dolasci:
DOL.
 
IZ PRAVCA
PRIJEVOZNIK
04:55
Rovinj
Autotrans - Rijeka
04:55
Sarižol
Autotrans - Rijeka
06:12
Pula
Autotrans - Rijeka
06:12
Vodnjan
Autotrans - Rijeka
07:03
Sarižol
Autotrans - Rijeka
07:03
Rovinj
Autotrans - Rijeka
07:12
Vodnjan
Autotrans - Rijeka
07:12
Pula
Autotrans - Rijeka
07:14
Poreč
Autotrans - Rijeka
10:18
Poreč
Autotrans - Rijeka
10:18
Sarižol
Autotrans - Rijeka
10:18
Rovinj
Autotrans - Rijeka
10:18
Umag
Autotrans - Rijeka
10:18
Novigrad
Autotrans - Rijeka
13:57
Pula
Autotrans - Rijeka
13:57
Vodnjan
Autotrans - Rijeka
14:31
Vodnjan
Autotrans - Rijeka
14:31
Pula
Autotrans - Rijeka
14:39
Rovinj
Autotrans - Rijeka
14:39
Sarižol
Autotrans - Rijeka
14:52
Pula
Autotrans - Rijeka
14:52
Vodnjan
Autotrans - Rijeka
15:32
Vodnjan
Autotrans - Rijeka
15:32
Pula
Autotrans - Rijeka
15:48
Sarižol
Autotrans - Rijeka
15:48
Rovinj
Autotrans - Rijeka
16:02
Rovinj
Autotrans - Rijeka
16:02
Sarižol
Autotrans - Rijeka
16:02
Poreč
Autotrans - Rijeka
17:42
Pula
Autotrans - Rijeka
17:42
Vodnjan
Autotrans - Rijeka
18:00
Rovinj
Autotrans - Rijeka
18:35
Zagreb
Autotrans - Rijeka
18:35
Karlovac
Autotrans - Rijeka
18:35
Rijeka
Autotrans - Rijeka
18:35
Vodnjan
Autotrans - Rijeka
18:35
Pula
Autotrans - Rijeka
 
 
polasci:
POL.
DOL.
 
 
04:55 
10:15 
5h 20min 
189,00 HRK
 
Bale - Zagreb
Odaberi i kupi
 
(25,08 EUR)
04:55 
07:30 
2h 35min 
115,00 HRK
 
Bale - Rijeka
Odaberi i kupi
 
(15,26 EUR)
04:55 
13:38 
8h 43min 
255,00 HRK
 
Bale - Zadar
Odaberi i kupi
 
(33,84 EUR)
04:55 
18:28 
13h 33min 
387,00 HRK
 
Bale - Makarska
Odaberi i kupi
 
(51,36 EUR)
04:55 
19:47 
14h 52min 
416,00 HRK
 
Bale - Ploče
Odaberi i kupi
 
(55,21 EUR)
04:55 
05:15 
0h 20min 
35,00 HRK
 
Bale - Pula
Odaberi i kupi
 
(4,65 EUR)
06:12 
06:30 
0h 18min 
33,00 HRK
 
Bale - Rovinj
Odaberi i kupi
 
(4,38 EUR)
07:03 
07:25 
0h 22min 
36,00 HRK
 
Bale - Pula
Odaberi i kupi
 
(4,78 EUR)
07:03 
07:15 
0h 12min 
29,00 HRK
 
Bale - Vodnjan
Odaberi i kupi
 
(3,85 EUR)
07:12 
07:30 
0h 18min 
33,00 HRK
 
Bale - Rovinj
Odaberi i kupi
 
(4,38 EUR)
07:14 
07:36 
0h 22min 
36,00 HRK
 
Bale - Pula
Odaberi i kupi
 
(4,78 EUR)
10:18 
10:40 
0h 22min 
36,00 HRK
 
Bale - Pula
Odaberi i kupi
 
(4,78 EUR)
10:18 
10:30 
0h 12min 
29,00 HRK
 
Bale - Vodnjan
Odaberi i kupi
 
(3,85 EUR)
13:57 
14:14 
0h 17min 
33,00 HRK
 
Bale - Rovinj
Odaberi i kupi
 
(4,38 EUR)
14:32 
16:16 
1h 44min 
77,00 HRK
 
Bale - Umag
Odaberi i kupi
 
(10,22 EUR)
14:32 
15:24 
0h 52min 
51,00 HRK
 
Bale - Poreč
Odaberi i kupi
 
(6,77 EUR)
14:40 
14:52 
0h 12min 
29,00 HRK
 
Bale - Vodnjan
Odaberi i kupi
 
(3,85 EUR)
14:40 
15:03 
0h 23min 
36,00 HRK
 
Bale - Pula
Odaberi i kupi
 
(4,78 EUR)
14:52 
15:08 
0h 16min 
33,00 HRK
 
Bale - Rovinj
Odaberi i kupi
 
(4,38 EUR)
15:32 
15:50 
0h 18min 
33,00 HRK
 
Bale - Rovinj
Odaberi i kupi
 
(4,38 EUR)
15:32 
16:33 
1h 1min 
41,00 HRK
 
Bale - Vrsar
Odaberi i kupi
 
(5,44 EUR)
15:32 
16:46 
1h 14min 
51,00 HRK
 
Bale - Poreč
Odaberi i kupi
 
(6,77 EUR)
15:48 
16:00 
0h 12min 
29,00 HRK
 
Bale - Vodnjan
Odaberi i kupi
 
(3,85 EUR)
15:48 
16:10 
0h 22min 
36,00 HRK
 
Bale - Pula
Odaberi i kupi
 
(4,78 EUR)
16:03 
16:25 
0h 22min 
36,00 HRK
 
Bale - Pula
Odaberi i kupi
 
(4,78 EUR)
16:03 
16:15 
0h 12min 
29,00 HRK
 
Bale - Vodnjan
Odaberi i kupi
 
(3,85 EUR)
17:42 
18:45 
1h 3min 
51,00 HRK
 
Bale - Poreč
Odaberi i kupi
 
(6,77 EUR)
17:42 
18:00 
0h 18min 
33,00 HRK
 
Bale - Rovinj
Odaberi i kupi
 
(4,38 EUR)
18:00 
18:10 
0h 10min 
29,00 HRK
 
Bale - Vodnjan
Odaberi i kupi
 
(3,85 EUR)
18:00 
18:20 
0h 20min 
36,00 HRK
 
Bale - Pula
Odaberi i kupi
 
(4,78 EUR)
 
 
 
odabir države: