Autobusno stajalište Barbat (Rab) Hrvatska

 
 
dolasci:
DOL.
 
IZ PRAVCA
PRIJEVOZNIK
05:36
Rab
Autotrans - Rijeka
06:35
Rab
Autotrans - Rijeka
07:36
Rab
Autotrans - Rijeka
10:11
Rab
Autotrans - Rijeka
12:40
Rab
Autotrans - Rijeka
13:25
Rab
Autotrans - Rijeka
14:30
Rab
Autotrans - Rijeka
16:50
Zagreb
Autotrans - Rijeka
16:50
Zagreb
Autotrans - Rijeka
16:50
Karlovac
Autotrans - Rijeka
16:50
Karlovac
Autotrans - Rijeka
16:50
Rijeka
Autotrans - Rijeka
16:50
Rijeka
Autotrans - Rijeka
16:50
Novi Vinodolski
Autotrans - Rijeka
16:50
Novi Vinodolski
Autotrans - Rijeka
16:50
Senj
Autotrans - Rijeka
16:50
Senj
Autotrans - Rijeka
16:50
Kraljevica (raskršće)
Autotrans - Rijeka
16:50
Kraljevica (raskršće)
Autotrans - Rijeka
16:50
Kraljevica (raskršće)
Autotrans - Rijeka
16:50
Kraljevica (raskršće)
Autotrans - Rijeka
18:11
Rab
Autotrans - Rijeka
19:41
Rab
Autotrans - Rijeka
 
 
polasci:
POL.
DOL.
 
 
05:36 
10:25 
4h 49min 
241,00 HRK
 
Barbat (Rab) - Zagreb
Odaberi i kupi
 
(31,99 EUR)
05:36 
10:25 
4h 49min 
241,00 HRK
 
Barbat (Rab) - Zagreb
Odaberi i kupi
 
(31,99 EUR)
05:36 
08:29 
2h 53min 
128,00 HRK
 
Barbat (Rab) - Rijeka
Odaberi i kupi
 
(16,99 EUR)
05:36 
08:29 
2h 53min 
128,00 HRK
 
Barbat (Rab) - Rijeka
Odaberi i kupi
 
(16,99 EUR)
05:36 
09:23 
3h 47min 
230,00 HRK
 
Barbat (Rab) - Karlovac
Odaberi i kupi
 
(30,53 EUR)
05:36 
09:23 
3h 47min 
231,00 HRK
 
Barbat (Rab) - Karlovac
Odaberi i kupi
 
(30,66 EUR)
05:36 
08:00 
2h 24min 
114,00 HRK
 
Barbat (Rab) - Šmrika
Odaberi i kupi
 
(15,13 EUR)
05:36 
08:00 
2h 24min 
114,00 HRK
 
Barbat (Rab) - Šmrika
Odaberi i kupi
 
(15,13 EUR)
05:36 
07:35 
1h 59min 
90,00 HRK
 
Barbat (Rab) - Novi Vinodolski
Odaberi i kupi
 
(11,95 EUR)
05:36 
07:35 
1h 59min 
90,00 HRK
 
Barbat (Rab) - Novi Vinodolski
Odaberi i kupi
 
(11,95 EUR)
05:36 
06:59 
1h 23min 
71,00 HRK
 
Barbat (Rab) - Senj
Odaberi i kupi
 
(9,42 EUR)
05:36 
06:59 
1h 23min 
71,00 HRK
 
Barbat (Rab) - Senj
Odaberi i kupi
 
(9,42 EUR)
05:36 
08:04 
2h 28min 
114,00 HRK
 
Barbat (Rab) - Kraljevica (raskršće)
Odaberi i kupi
 
(15,13 EUR)
05:36 
08:04 
2h 28min 
114,00 HRK
 
Barbat (Rab) - Kraljevica (raskršće)
Odaberi i kupi
 
(15,13 EUR)
05:36 
06:00 
0h 24min 
41,00 HRK
 
Barbat (Rab) - Stinica
Odaberi i kupi
 
(5,44 EUR)
05:36 
06:00 
0h 24min 
41,00 HRK
 
Barbat (Rab) - Stinica
Odaberi i kupi
 
(5,44 EUR)
06:35 
06:45 
0h 10min 
20,00 HRK
 
Barbat (Rab) - Rab
Odaberi i kupi
 
(2,65 EUR)
07:40 
07:51 
0h 11min 
20,00 HRK
 
Barbat (Rab) - Rab
Odaberi i kupi
 
(2,65 EUR)
10:15 
10:25 
0h 10min 
20,00 HRK
 
Barbat (Rab) - Rab
Odaberi i kupi
 
(2,65 EUR)
12:45 
12:56 
0h 11min 
20,00 HRK
 
Barbat (Rab) - Rab
Odaberi i kupi
 
(2,65 EUR)
13:25 
13:35 
0h 10min 
20,00 HRK
 
Barbat (Rab) - Rab
Odaberi i kupi
 
(2,65 EUR)
14:30 
14:40 
0h 10min 
20,00 HRK
 
Barbat (Rab) - Rab
Odaberi i kupi
 
(2,65 EUR)
16:50 
17:00 
0h 10min 
20,00 HRK
 
Barbat (Rab) - Rab
Odaberi i kupi
 
(2,65 EUR)
19:45 
19:56 
0h 11min 
20,00 HRK
 
Barbat (Rab) - Rab
Odaberi i kupi
 
(2,65 EUR)
 
 
 
 
odabir države: