Autobusno stajalište Barić Draga Hrvatska

 
dolasci:
DOL.
 
IZ PRAVCA
PRIJEVOZNIK
12:12
Rijeka
Autotrans - Rijeka
12:12
Crikvenica
Autotrans - Rijeka
12:12
Senj
Autotrans - Rijeka
14:14
Šibenik
Autotrans - Rijeka
14:14
Starigrad Paklenica
Autotrans - Rijeka
14:14
Zadar
Autotrans - Rijeka
14:14
Split
Autotrans - Rijeka
15:48
Rijeka
Autotrans - Rijeka
15:48
Crikvenica
Autotrans - Rijeka
15:48
Senj
Autotrans - Rijeka
17:21
Šibenik
Autotrans - Rijeka
17:21
Starigrad Paklenica
Autotrans - Rijeka
17:21
Zadar
Autotrans - Rijeka
17:21
Split
Autotrans - Rijeka
 
 
polasci:
POL.
DOL.
 
 
12:12 
15:05 
2h 53min 
102,00 HRK
 
Barić Draga - Šibenik
Odaberi i kupi
 
(13,54 EUR)
 
12:12 
13:38 
1h 26min 
7,70 EUR
 
Barić Draga - Zadar
Odaberi i kupi
 
(58,02 HRK)
 
12:12 
13:59 
1h 47min 
8,60 EUR
 
Barić Draga - Sukošan
Odaberi i kupi
 
(64,8 HRK)
 
12:12 
16:11 
3h 59min 
18,80 EUR
 
Barić Draga - Trogir
Odaberi i kupi
 
(141,65 HRK)
 
12:12 
18:48 
6h 36min 
201,00 HRK
 
Barić Draga - Tučepi
Odaberi i kupi
 
(26,68 EUR)
 
14:14 
16:45 
2h 31min 
98,00 HRK
 
Barić Draga - Selce (raskršće)
Odaberi i kupi
 
(13,01 EUR)
 
14:14 
17:34 
3h 20min 
17,30 EUR
 
Barić Draga - Rijeka
Odaberi i kupi
 
(130,35 HRK)
 
15:48 
18:56 
3h 8min 
102,00 HRK
 
Barić Draga - Šibenik
Odaberi i kupi
 
(13,54 EUR)
 
15:48 
17:20 
1h 32min 
7,70 EUR
 
Barić Draga - Zadar
Odaberi i kupi
 
(58,02 HRK)
 
15:48 
18:03 
2h 15min 
75,00 HRK
 
Barić Draga - Biograd na moru
Odaberi i kupi
 
(9,95 EUR)
 
15:48 
20:03 
4h 15min 
18,80 EUR
 
Barić Draga - Trogir
Odaberi i kupi
 
(141,65 HRK)
 
15:48 
17:44 
1h 56min 
8,60 EUR
 
Barić Draga - Sukošan
Odaberi i kupi
 
(64,8 HRK)
 
15:48 
18:40 
2h 52min 
12,90 EUR
 
Barić Draga - Vodice
Odaberi i kupi
 
(97,2 HRK)
 
17:21 
19:45 
2h 24min 
98,00 HRK
 
Barić Draga - Selce (raskršće)
Odaberi i kupi
 
(13,01 EUR)
 
17:21 
20:30 
3h 9min 
17,30 EUR
 
Barić Draga - Rijeka
Odaberi i kupi
 
(130,35 HRK)
 
 
 
 
 
odabir države: