Autobusno stajalište Baška Hrvatska

  -> Povoljan smještaj u Baškoj
 
 
dolasci:
DOL.
 
IZ PRAVCA
PRIJEVOZNIK
10:25
Omišalj
Autotrans - Rijeka
10:25
Njivice
Autotrans - Rijeka
10:25
Malinska
Autotrans - Rijeka
10:25
Krk
Autotrans - Rijeka
10:25
Punat
Autotrans - Rijeka
10:25
Bakar (raskršće)
Autotrans - Rijeka
10:25
Bakar (raskršće)
Autotrans - Rijeka
10:25
Bakarac
Autotrans - Rijeka
10:25
Bakarac
Autotrans - Rijeka
10:25
Rijeka
Autotrans - Rijeka
10:25
Rijeka
Autotrans - Rijeka
10:25
Uvala Scott
Autotrans - Rijeka
10:25
Uvala Scott
Autotrans - Rijeka
10:25
Dina (raskršće)
Autotrans - Rijeka
10:25
Kijac
Autotrans - Rijeka
10:25
Sveti Vid - Miholjice
Autotrans - Rijeka
10:25
Sv. Anton
Autotrans - Rijeka
10:25
Dunat
Autotrans - Rijeka
10:25
Dunat
Autotrans - Rijeka
10:25
Kraljevica (raskršće)
Autotrans - Rijeka
10:25
Kraljevica (raskršće)
Autotrans - Rijeka
10:25
Draga Baška
Autotrans - Rijeka
13:18
Draga Baška
Autotrans - Rijeka
13:18
Kraljevica (raskršće)
Autotrans - Rijeka
13:18
Kraljevica (raskršće)
Autotrans - Rijeka
13:18
Dunat
Autotrans - Rijeka
13:18
Dunat
Autotrans - Rijeka
13:18
Sv. Anton
Autotrans - Rijeka
13:18
Sveti Vid - Miholjice
Autotrans - Rijeka
13:18
Kijac
Autotrans - Rijeka
13:18
Dina (raskršće)
Autotrans - Rijeka
13:18
Uvala Scott
Autotrans - Rijeka
13:18
Uvala Scott
Autotrans - Rijeka
13:18
Rijeka
Autotrans - Rijeka
13:18
Rijeka
Autotrans - Rijeka
13:18
Bakarac
Autotrans - Rijeka
13:18
Bakarac
Autotrans - Rijeka
13:18
Bakar (raskršće)
Autotrans - Rijeka
13:18
Bakar (raskršće)
Autotrans - Rijeka
13:18
Punat
Autotrans - Rijeka
13:18
Zagreb
Autotrans - Rijeka
13:18
Karlovac
Autotrans - Rijeka
13:18
Krk
Autotrans - Rijeka
13:18
Malinska
Autotrans - Rijeka
13:18
Njivice
Autotrans - Rijeka
13:18
Omišalj
Autotrans - Rijeka
15:57
Omišalj
Autotrans - Rijeka
15:57
Njivice
Autotrans - Rijeka
15:57
Malinska
Autotrans - Rijeka
15:57
Krk
Autotrans - Rijeka
15:57
Punat
Autotrans - Rijeka
15:57
Bakar (raskršće)
Autotrans - Rijeka
15:57
Bakar (raskršće)
Autotrans - Rijeka
15:57
Bakarac
Autotrans - Rijeka
15:57
Bakarac
Autotrans - Rijeka
15:57
Rijeka
Autotrans - Rijeka
15:57
Rijeka
Autotrans - Rijeka
15:57
Uvala Scott
Autotrans - Rijeka
15:57
Uvala Scott
Autotrans - Rijeka
15:57
Dina (raskršće)
Autotrans - Rijeka
15:57
Kijac
Autotrans - Rijeka
15:57
Sveti Vid - Miholjice
Autotrans - Rijeka
15:57
Sv. Anton
Autotrans - Rijeka
15:57
Dunat
Autotrans - Rijeka
15:57
Dunat
Autotrans - Rijeka
15:57
Kraljevica (raskršće)
Autotrans - Rijeka
15:57
Kraljevica (raskršće)
Autotrans - Rijeka
15:57
Draga Baška
Autotrans - Rijeka
20:11
Draga Baška
Autotrans - Rijeka
20:11
Slavonski Brod
Panturist - Osijek
20:11
Crikvenica
Autotrans - Rijeka
20:11
Crikvenica
Autotrans - Rijeka
20:11
Kraljevica (raskršće)
Autotrans - Rijeka
20:11
Kraljevica (raskršće)
Autotrans - Rijeka
20:11
Kraljevica (raskršće)
Autotrans - Rijeka
20:11
Dunat
Autotrans - Rijeka
20:11
Dunat
Autotrans - Rijeka
20:11
Sv. Anton
Autotrans - Rijeka
20:11
Đakovo
Panturist - Osijek
20:11
Sveti Vid - Miholjice
Autotrans - Rijeka
20:11
Kijac
Autotrans - Rijeka
20:11
Dina (raskršće)
Autotrans - Rijeka
20:11
Uvala Scott
Autotrans - Rijeka
20:11
Rijeka
Autotrans - Rijeka
20:11
Bakarac
Autotrans - Rijeka
20:11
Bakarac
Autotrans - Rijeka
20:11
Bakarac
Autotrans - Rijeka
20:11
Osijek
Panturist - Osijek
20:11
Bakar (raskršće)
Autotrans - Rijeka
20:11
Bakar (raskršće)
Autotrans - Rijeka
20:11
Bakar (raskršće)
Autotrans - Rijeka
20:11
Punat
Autotrans - Rijeka
20:11
Karlovac
Autotrans - Rijeka
20:11
Zagreb
Autotrans - Rijeka
20:11
Krk
Autotrans - Rijeka
20:11
Malinska
Autotrans - Rijeka
20:11
Njivice
Autotrans - Rijeka
20:11
Omišalj
Autotrans - Rijeka
 
 
polasci:
POL.
DOL.
 
 
08:45 
10:09 
1h 24min 
60,00 HRK
 
Baška - Omišalj
Odaberi i kupi
 
(7,96 EUR)
08:45 
10:01 
1h 16min 
54,00 HRK
 
Baška - Njivice
Odaberi i kupi
 
(7,17 EUR)
08:45 
09:52 
1h 7min 
47,00 HRK
 
Baška - Malinska
Odaberi i kupi
 
(6,24 EUR)
08:45 
09:27 
0h 42min 
40,00 HRK
 
Baška - Krk
Odaberi i kupi
 
(5,31 EUR)
08:45 
09:14 
0h 29min 
38,00 HRK
 
Baška - Punat
Odaberi i kupi
 
(5,04 EUR)
08:45 
13:30 
4h 45min 
193,00 HRK
 
Baška - Zagreb
Odaberi i kupi
 
(25,62 EUR)
08:45 
12:35 
3h 50min 
183,00 HRK
 
Baška - Karlovac
Odaberi i kupi
 
(24,29 EUR)
08:45 
12:45 
4h 0min 
102,00 HRK
 
Baška - Bakar (raskršće)
Odaberi i kupi
 
(13,54 EUR)
08:45 
12:45 
4h 0min 
102,00 HRK
 
Baška - Bakar (raskršće)
Odaberi i kupi
 
(13,54 EUR)
08:45 
10:32 
1h 47min 
70,00 HRK
 
Baška - Bakar (raskršće)
Odaberi i kupi
 
(9,29 EUR)
08:45 
12:51 
4h 6min 
112,00 HRK
 
Baška - Bakarac
Odaberi i kupi
 
(14,86 EUR)
08:45 
12:51 
4h 6min 
112,00 HRK
 
Baška - Bakarac
Odaberi i kupi
 
(14,86 EUR)
08:45 
10:27 
1h 42min 
67,00 HRK
 
Baška - Bakarac
Odaberi i kupi
 
(8,89 EUR)
08:45 
12:55 
4h 10min 
117,00 HRK
 
Baška - Kraljevica (raskršće)
Odaberi i kupi
 
(15,53 EUR)
08:45 
10:23 
1h 38min 
69,00 HRK
 
Baška - Kraljevica (raskršće)
Odaberi i kupi
 
(9,16 EUR)
08:45 
12:55 
4h 10min 
118,00 HRK
 
Baška - Kraljevica (raskršće)
Odaberi i kupi
 
(15,66 EUR)
08:45 
13:14 
4h 29min 
132,00 HRK
 
Baška - Crikvenica
Odaberi i kupi
 
(17,52 EUR)
08:45 
13:14 
4h 29min 
132,00 HRK
 
Baška - Crikvenica
Odaberi i kupi
 
(17,52 EUR)
08:45 
10:18 
1h 33min 
63,00 HRK
 
Baška - Uvala Scott
Odaberi i kupi
 
(8,36 EUR)
08:45 
10:46 
2h 1min 
87,00 HRK
 
Baška - Rijeka
Odaberi i kupi
 
(11,55 EUR)
08:45 
10:07 
1h 22min 
57,00 HRK
 
Baška - Dina (raskršće)
Odaberi i kupi
 
(7,57 EUR)
08:45 
09:57 
1h 12min 
52,00 HRK
 
Baška - Kijac
Odaberi i kupi
 
(6,9 EUR)
08:45 
09:55 
1h 10min 
49,00 HRK
 
Baška - Sveti Vid - Miholjice
Odaberi i kupi
 
(6,5 EUR)
08:45 
09:09 
0h 24min 
36,00 HRK
 
Baška - Dunat
Odaberi i kupi
 
(4,78 EUR)
08:45 
09:20 
0h 35min 
36,00 HRK
 
Baška - Dunat
Odaberi i kupi
 
(4,78 EUR)
08:45 
09:46 
1h 1min 
45,00 HRK
 
Baška - Sv. Anton
Odaberi i kupi
 
(5,97 EUR)
08:45 
08:50 
0h 5min 
22,00 HRK
 
Baška - Draga Baška
Odaberi i kupi
 
(2,92 EUR)
08:45 
16:09 
7h 24min 
240,00 HRK
 
Baška - Nova Gradiška
Odaberi i kupi
 
(31,85 EUR)
08:45 
16:05 
7h 20min 
240,00 HRK
 
Baška - Nova Gradiška
Odaberi i kupi
 
(31,85 EUR)
08:45 
16:50 
8h 5min 
257,00 HRK
 
Baška - Slavonski Brod
Odaberi i kupi
 
(34,11 EUR)
 
 
 
odabir države: