Autobusno stajalište Bednja Hrvatska

  -> Povoljan smještaj u Bednji
 
 
dolasci:
 
 
polasci:
POL.
DOL.
 
 
04:40 
05:35 
0h 55min 
 
 
Bednja - Varaždin
 
07:30 
07:45 
0h 15min 
 
 
Bednja - Kaniža (Ivanec)
 
12:40 
13:35 
0h 55min 
 
 
Bednja - Varaždin
 
20:40 
21:35 
0h 55min 
 
 
Bednja - Varaždin
 
 
 
 
 
odabir države: