Autobusni kolodvor Biograd na moru vozni red

Trg hrvatskih velikana bb
tel 1: 060 350 350 (naplatno/extra charge)
tel 2: +385 23 316 915
radno vrijeme: 6:00 - 21:00
 
Biograd na moru udaljen je 30-ak km od Zadra. Nacionalni parkovi Krka, Kornati i Paklenica te parkovi prirode Telašćica i Vransko jezero su opcije za jednodnevne izlete. U neposrednoj blizini autobusnog kolodvora je trajektna luka za vezu prema otoku Pašmanu.
 
 
 
dolasci:
DOL.
 
IZ PRAVCA
PRIJEVOZNIK
06:05
Zadar
Liburnija - Zadar
06:35
Sukošan
Čazmatrans Promet - Čazma
06:35
Sveti Filip i Jakov
Čazmatrans Promet - Čazma
06:35
Zadar
Čazmatrans Promet - Čazma
07:05
Zadar
Liburnija - Zadar
07:20
Šibenik
Samoborček - Samobor
07:20
Šibenik
Brioni - Pula
07:33
Zadar
Autotrans - Rijeka
07:33
Zagreb
Autotrans - Rijeka
07:33
Osijek
Autotrans - Rijeka
07:33
Đakovo
Autotrans - Rijeka
07:33
Slavonski Brod
Autotrans - Rijeka
07:33
Nova Gradiška
Autotrans - Rijeka
07:33
Bibinje
Autotrans - Rijeka
07:33
Sukošan
Autotrans - Rijeka
07:33
Turanj
Autotrans - Rijeka
07:55
Šibenik
Autotransport - Šibenik
08:00
Zadar
Liburnija - Zadar
08:40
Šibenik
Autotransport - Šibenik
09:03
Šibenik
Čazmatrans Promet - Čazma
09:15
Zadar
Liburnija - Zadar
09:35
Sveti Filip i Jakov
Autotransport - Šibenik
09:35
Sukošan
Autotransport - Šibenik
09:35
Zadar
Autotransport - Šibenik
10:05
Ljubljana
FlixBus
10:30
Zadar
Liburnija - Zadar
10:34
Sukošan
Čazmatrans Promet - Čazma
10:34
Sveti Filip i Jakov
Čazmatrans Promet - Čazma
10:34
Zadar
Čazmatrans Promet - Čazma
11:15
Zadar
Liburnija - Zadar
11:30
Zadar
Liburnija - Zadar
11:40
Šibenik
Samoborček - Samobor
11:53
Drage
Autotrans - Rijeka
11:53
Tisno (raskršće)
Autotrans - Rijeka
11:53
Split
Autotrans - Rijeka
11:53
Šibenik
Autotrans - Rijeka
11:53
Grebaštica
Autotrans - Rijeka
11:53
Trogir
Autotrans - Rijeka
11:53
Marina
Autotrans - Rijeka
11:53
Solin
Autotrans - Rijeka
11:53
Pirovac
Autotrans - Rijeka
11:53
Pakoštane (raskršće)
Autotrans - Rijeka
11:53
Rogoznica
Autotrans - Rijeka
11:53
Primošten
Autotrans - Rijeka
11:53
Brodarica
Autotrans - Rijeka
11:53
Vodice
Autotrans - Rijeka
12:15
Zadar
Liburnija - Zadar
12:35
Sveti Filip i Jakov
Čazmatrans Promet - Čazma
12:35
Kutina
Čazmatrans Promet - Čazma
12:35
Zagreb
Čazmatrans Promet - Čazma
12:35
Zadar
Čazmatrans Promet - Čazma
12:40
Šibenik
Čazmatrans Promet - Čazma
12:45
Zadar
Autotransport - Šibenik
13:05
Zadar
Liburnija - Zadar
13:15
Split
Čazmatrans Promet - Čazma
13:20
Dubrovnik
Čazmatrans Promet - Čazma
13:35
Zadar
Liburnija - Zadar
13:40
Jastrebarsko
Samoborček - Samobor
13:40
Zadar
Samoborček - Samobor
13:40
Zagreb
Samoborček - Samobor
14:02
Split
Autotrans - Rijeka
14:02
Marina
Autotrans - Rijeka
14:02
Trogir
Autotrans - Rijeka
14:02
Grebaštica
Autotrans - Rijeka
14:02
Šibenik
Autotrans - Rijeka
14:02
Vodice
Autotrans - Rijeka
14:02
Brodarica
Autotrans - Rijeka
14:02
Primošten
Autotrans - Rijeka
14:02
Rogoznica
Autotrans - Rijeka
14:02
Pirovac
Autotrans - Rijeka
14:02
Solin
Autotrans - Rijeka
14:02
Drage
Autotrans - Rijeka
14:02
Tisno (raskršće)
Autotrans - Rijeka
14:15
Zadar
Liburnija - Zadar
14:30
Zadar
Čazmatrans Promet - Čazma
14:45
Split
Brioni - Pula
15:05
Zadar
Liburnija - Zadar
15:30
Zagreb
Čazmatrans Promet - Čazma
15:30
Zadar
Čazmatrans Promet - Čazma
15:33
Turanj
Autotrans - Rijeka
15:33
Sukošan
Autotrans - Rijeka
15:33
Bibinje
Autotrans - Rijeka
15:33
Zadar
Autotrans - Rijeka
16:05
Zadar
Liburnija - Zadar
16:35
Zagreb
Autotransport - Šibenik
16:35
Zadar
Autotransport - Šibenik
17:05
Zadar
Liburnija - Zadar
17:30
Zagreb
Autotransport - Šibenik
18:03
Šmrika
Autotrans - Rijeka
18:03
Kraljevica (raskršće)
Autotrans - Rijeka
18:03
Kraljevica (raskršće)
Autotrans - Rijeka
18:03
Zagreb
Autotrans - Rijeka
18:03
Zadar
Autotrans - Rijeka
18:03
Rijeka
Autotrans - Rijeka
18:03
Crikvenica
Autotrans - Rijeka
18:03
Novi Vinodolski
Autotrans - Rijeka
18:03
Karlobag
Autotrans - Rijeka
18:03
Barić Draga
Autotrans - Rijeka
18:03
Seline (Starigrad Paklenica)
Autotrans - Rijeka
18:03
Sukošan
Autotrans - Rijeka
18:03
Turanj
Autotrans - Rijeka
18:03
Selce (raskršće)
Autotrans - Rijeka
18:03
Sv. Ilija
Autotrans - Rijeka
18:03
Senj
Autotrans - Rijeka
18:03
Mandalina
Autotrans - Rijeka
18:03
Starigrad Paklenica
Autotrans - Rijeka
18:03
Sv. Petar na moru
Autotrans - Rijeka
18:03
Sveti Filip i Jakov
Autotrans - Rijeka
18:30
Šibenik
Samoborček - Samobor
18:30
Zadar
Čazmatrans Promet - Čazma
18:35
Rijeka
Brioni - Pula
18:35
Zadar
Brioni - Pula
18:40
Šibenik
Čazmatrans Promet - Čazma
19:05
Šibenik
FlixBus
19:05
Zadar
Liburnija - Zadar
19:15
Dubrovnik
Čazmatrans Promet - Čazma
20:05
Zagreb
Slavonija bus - Velika Kopanica
20:05
Sukošan
Slavonija bus - Velika Kopanica
20:05
Sveti Filip i Jakov
Slavonija bus - Velika Kopanica
20:05
Zadar
Slavonija bus - Velika Kopanica
20:05
Zagreb
Slavonija bus - Velika Kopanica
20:15
Zadar
Liburnija - Zadar
21:00
Pula
Brioni - Pula
21:15
Zadar
Liburnija - Zadar
21:20
Jastrebarsko
Samoborček - Samobor
21:20
Zagreb
Samoborček - Samobor
21:20
Zadar
Samoborček - Samobor
21:32
Split
Autotrans - Rijeka
21:32
Šibenik
Autotrans - Rijeka
21:32
Grebaštica
Autotrans - Rijeka
21:32
Trogir
Autotrans - Rijeka
21:32
Marina
Autotrans - Rijeka
21:32
Solin
Autotrans - Rijeka
21:32
Pirovac
Autotrans - Rijeka
21:32
Rogoznica
Autotrans - Rijeka
21:32
Primošten
Autotrans - Rijeka
21:32
Brodarica
Autotrans - Rijeka
21:32
Vodice
Autotrans - Rijeka
21:32
Drage
Autotrans - Rijeka
21:32
Tisno (raskršće)
Autotrans - Rijeka
21:55
Split
AP - Varaždin
22:10
Zagreb
Samoborček - Samobor
22:40
Šibenik
Samoborček - Samobor
 
 
polasci:
POL.
DOL.
 
 
04:50 
05:35 
0h 45min 
 
 
Biograd na moru - Zadar
 
 
05:50 
06:35 
0h 45min 
 
 
Biograd na moru - Zadar
 
 
06:30 
07:15 
0h 45min 
 
 
Biograd na moru - Zadar
 
 
06:35 
14:30 
7h 55min 
 
 
Biograd na moru - Dubrovnik
Odaberi i kupi
 
06:35 
09:34 
2h 59min 
11,68 EUR
 
Biograd na moru - Split
Odaberi i kupi
 
06:35 
07:35 
1h 0min 
5,18 EUR
 
Biograd na moru - Šibenik
Odaberi i kupi
 
07:00 
07:45 
0h 45min 
 
 
Biograd na moru - Zadar
 
 
07:20 
11:10 
3h 50min 
15,00 EUR
 
Biograd na moru - Jastrebarsko
Odaberi i kupi
 
(113,02 HRK)
 
07:20 
14:45 
7h 25min 
 
 
Biograd na moru - Pula
Odaberi i kupi
 
07:20 
11:40 
4h 20min 
 
 
Biograd na moru - Zagreb
Odaberi i kupi
 
07:20 
07:55 
0h 35min 
4,65 EUR
 
Biograd na moru - Zadar
Odaberi i kupi
 
(35,04 HRK)
 
07:20 
08:00 
0h 40min 
4,00 EUR
 
Biograd na moru - Zadar
Odaberi i kupi
 
(30,14 HRK)
 
07:20 
11:40 
4h 20min 
20,00 EUR
 
Biograd na moru - Zagreb
Odaberi i kupi
 
(150,69 HRK)
 
07:20 
12:20 
5h 0min 
24,69 EUR
 
Biograd na moru - Rijeka
Odaberi i kupi
 
(186,03 HRK)
 
07:33 
10:05 
2h 32min 
12,20 EUR
 
Biograd na moru - Split
Odaberi i kupi
 
(91,92 HRK)
 
07:33 
08:01 
0h 28min 
3,40 EUR
 
Biograd na moru - Pirovac
Odaberi i kupi
 
(25,62 HRK)
 
07:33 
08:13 
0h 40min 
4,40 EUR
 
Biograd na moru - Vodice
Odaberi i kupi
 
(33,15 HRK)
 
07:33 
08:25 
0h 52min 
5,00 EUR
 
Biograd na moru - Šibenik
Odaberi i kupi
 
(37,67 HRK)
 
07:33 
08:42 
1h 9min 
6,30 EUR
 
Biograd na moru - Brodarica
Odaberi i kupi
 
(47,47 HRK)
 
07:33 
09:02 
1h 29min 
7,70 EUR
 
Biograd na moru - Primošten
Odaberi i kupi
 
(58,02 HRK)
 
07:33 
09:09 
1h 36min 
8,20 EUR
 
Biograd na moru - Rogoznica
Odaberi i kupi
 
(61,78 HRK)
 
07:33 
09:20 
1h 47min 
9,10 EUR
 
Biograd na moru - Marina
Odaberi i kupi
 
(68,56 HRK)
 
07:33 
09:34 
2h 1min 
10,50 EUR
 
Biograd na moru - Trogir
Odaberi i kupi
 
(79,11 HRK)
 
07:33 
07:47 
0h 14min 
2,60 EUR
 
Biograd na moru - Drage
Odaberi i kupi
 
(19,59 HRK)
 
07:33 
08:04 
0h 31min 
3,50 EUR
 
Biograd na moru - Tisno (raskršće)
Odaberi i kupi
 
(26,37 HRK)
 
07:33 
09:53 
2h 20min 
11,10 EUR
 
Biograd na moru - Solin
Odaberi i kupi
 
(83,63 HRK)
 
07:33 
09:31 
1h 58min 
9,10 EUR
 
Biograd na moru - Seget
Odaberi i kupi
 
(68,56 HRK)
 
07:45 
08:30 
0h 45min 
 
 
Biograd na moru - Zadar
 
 
08:00 
08:25 
0h 25min 
4,38 EUR
 
Biograd na moru - Sukošan
Odaberi i kupi
 
08:00 
08:08 
0h 8min 
2,39 EUR
 
Biograd na moru - Sveti Filip i Jakov
Odaberi i kupi
 
(18,01 HRK)
 
 
 
 
odabir države: