Autobusno stajalište Brinje Hrvatska

  -> Povoljan smještaj u Brinju
 
 
dolasci:
DOL.
 
IZ PRAVCA
PRIJEVOZNIK
08:19
Senj
Autotrans - Rijeka
08:19
Rab
Autotrans - Rijeka
08:19
Novalja
Autotrans - Rijeka
14:10
Karlovac
Autotrans - Rijeka
14:10
Zagreb
Autotrans - Rijeka
 
 
polasci:
POL.
DOL.
 
 
08:19 
10:25 
2h 6min 
18,30 EUR
 
Brinje - Zagreb
Odaberi i kupi
 
(137,88 HRK)
 
08:19 
09:23 
1h 4min 
11,40 EUR
 
Brinje - Karlovac
Odaberi i kupi
 
(85,89 HRK)
 
14:10 
15:00 
0h 50min 
5,60 EUR
 
Brinje - Senj
Odaberi i kupi
 
(42,19 HRK)
 
14:10 
17:05 
2h 55min 
17,60 EUR
 
Brinje - Novalja
Odaberi i kupi
 
(132,61 HRK)
 
 
 
 
 
odabir države: