Brioni Pula Nomago vozni red

Šijanska cesta 4
Pula
tel: +385 (52) 356 500
 
na dan:
 
POL.
DOL.
 
 
00:55 
02:10 
1h 15min 
 
15,13 EUR
 
Rijeka - Pula
Odaberi i kupi
 
 
(114 HRK)
 
03:45 
05:00 
1h 15min 
 
15,13 EUR
 
Pula - Rijeka
Odaberi i kupi
 
 
(114 HRK)
 
03:45 
07:15 
3h 30min 
 
25,75 EUR
 
Pula - Zagreb
Odaberi i kupi
 
 
(194,01 HRK)
 
03:45 
07:15 
3h 30min 
 
 
 
Pula - Zagreb
Odaberi i kupi
 
 
 
 
04:30 
05:50 
1h 20min 
 
 
 
Zlatar - Zagreb
Odaberi i kupi
 
 
 
 
04:30 
05:50 
1h 20min 
 
5,18 EUR
 
Zlatar - Zagreb
Odaberi i kupi
 
 
(39,03 HRK)
 
04:50 
05:50 
1h 0min 
 
4,51 EUR
 
Marija Bistrica - Zagreb
Odaberi i kupi
 
 
(33,98 HRK)
 
05:00 
05:30 
0h 30min 
 
3,85 EUR
 
Split - Trogir
Odaberi i kupi
 
 
(29,01 HRK)
 
05:00 
06:30 
1h 30min 
 
8,49 EUR
 
Split - Šibenik
Odaberi i kupi
 
 
(63,97 HRK)
 
05:00 
07:15 
2h 15min 
 
13,14 EUR
 
Rijeka - Zagreb
Odaberi i kupi
 
 
(99 HRK)
 
05:00 
07:55 
2h 55min 
 
13,80 EUR
 
Split - Zadar
Odaberi i kupi
 
 
(103,98 HRK)
 
05:00 
12:20 
7h 20min 
 
31,06 EUR
 
Split - Rijeka
Odaberi i kupi
 
 
(234,02 HRK)
 
05:00 
14:45 
9h 45min 
 
44,99 EUR
 
Split - Pula
Odaberi i kupi
 
 
(338,98 HRK)
 
05:00 
14:45 
9h 45min 
 
 
 
Split - Pula
Odaberi i kupi
 
 
 
 
05:30 
05:40 
0h 10min 
 
3,72 EUR
 
Pula - Vodnjan
Odaberi i kupi
 
 
(28,03 HRK)
 
05:30 
06:20 
0h 50min 
 
8,49 EUR
 
Pula - Pazin
Odaberi i kupi
 
 
(63,97 HRK)
 
05:30 
06:30 
1h 0min 
 
6,90 EUR
 
Trogir - Šibenik
Odaberi i kupi
 
 
(51,99 HRK)
 
05:30 
07:10 
1h 40min 
 
15,13 EUR
 
Pula - Rijeka
Odaberi i kupi
 
 
(114 HRK)
 
05:30 
07:55 
2h 25min 
 
12,48 EUR
 
Trogir - Zadar
Odaberi i kupi
 
 
(94,03 HRK)
 
05:30 
09:05 
3h 35min 
 
24,42 EUR
 
Pula - Karlovac
Odaberi i kupi
 
 
(183,99 HRK)
 
05:30 
10:00 
4h 30min 
 
25,75 EUR
 
Pula - Zagreb
Odaberi i kupi
 
 
(194,01 HRK)
 
05:30 
10:00 
4h 30min 
 
 
 
Pula - Zagreb
Odaberi i kupi
 
 
 
 
05:45 
06:25 
0h 40min 
 
 
 
Rovinj - Pula
Odaberi i kupi
 
 
 
 
06:00 
08:15 
2h 15min 
 
 
 
Pula - Rijeka
Odaberi i kupi
 
 
 
 
06:00 
08:20 
2h 20min 
 
 
 
Pula - Trieste
Odaberi i kupi
 
 
 
 
06:00 
08:20 
2h 20min 
 
13,14 EUR
 
Rijeka - Zagreb
Odaberi i kupi
 
 
(99 HRK)
 
06:00 
08:20 
2h 20min 
 
13,80 EUR
 
Zagreb - Rijeka
Odaberi i kupi
 
 
(103,98 HRK)
 
06:00 
08:20 
2h 20min 
 
14,47 EUR
 
Zagreb - Rijeka
Odaberi i kupi
 
 
(109,02 HRK)
 
06:00 
09:30 
3h 30min 
 
22,43 EUR
 
Zagreb - Pazin
Odaberi i kupi
 
 
(169 HRK)
 
06:00 
09:50 
3h 50min 
 
22,83 EUR
 
Zagreb - Žminj
Odaberi i kupi
 
 
(172,01 HRK)
 
 
odabir države: