Autobusno stajalište Brist Hrvatska

  -> Povoljan smještaj u Bristu
 
 
dolasci:
DOL.
 
IZ PRAVCA
PRIJEVOZNIK
06:45
Zagreb
Croatia Bus - Zagreb
08:00
Metković
Promet Makarska - Makarska
10:21
Dubrovnik
Autotrans - Rijeka
15:15
Metković
Promet Makarska - Makarska
17:30
Split
Centrotrans Eurolines - Sarajevo
18:00
Sarajevo
Centrotrans Eurolines - Sarajevo
18:30
Zadar
Čazmatrans Promet - Čazma
19:15
Dubrovnik
Čazmatrans Promet - Čazma
19:20
Metković
Promet Makarska - Makarska
19:27
Rovinj
Autotrans - Rijeka
19:27
Pula
Autotrans - Rijeka
19:27
Rijeka
Autotrans - Rijeka
19:27
Novi Vinodolski
Autotrans - Rijeka
19:27
Šibenik
Autotrans - Rijeka
19:27
Trogir
Autotrans - Rijeka
19:27
Split
Autotrans - Rijeka
 
 
polasci:
POL.
DOL.
 
 
04:30 
06:45 
2h 15min 
 
 
Brist - Dubrovnik
Odaberi i kupi
05:59 
08:00 
2h 1min 
 
 
Brist - Split
Odaberi i kupi
10:21 
10:31 
0h 10min 
20,00 HRK
 
Brist - Drvenik (Gradac)
Odaberi i kupi
 
(2,65 EUR)
10:21 
20:30 
10h 9min 
308,00 HRK
 
Brist - Rijeka
Odaberi i kupi
 
(40,88 EUR)
10:21 
19:38 
9h 17min 
283,00 HRK
 
Brist - Novi Vinodolski
Odaberi i kupi
 
(37,56 EUR)
10:21 
15:56 
5h 35min 
188,00 HRK
 
Brist - Zadar
Odaberi i kupi
 
(24,95 EUR)
10:21 
14:30 
4h 9min 
133,00 HRK
 
Brist - Šibenik
Odaberi i kupi
 
(17,65 EUR)
10:21 
12:23 
2h 2min 
95,00 HRK
 
Brist - Split
Odaberi i kupi
 
(12,61 EUR)
11:48 
17:30 
5h 42min 
 
 
Brist - Sarajevo
Odaberi i kupi
12:26 
15:15 
2h 49min 
 
 
Brist - Split
Odaberi i kupi
13:32 
19:15 
5h 43min 
 
 
Brist - Zadar
Odaberi i kupi
16:06 
18:30 
2h 24min 
 
 
Brist - Dubrovnik
Odaberi i kupi
17:01 
19:20 
2h 19min 
 
 
Brist - Split
Odaberi i kupi
19:27 
21:43 
2h 16min 
110,00 HRK
 
Brist - Dubrovnik
Odaberi i kupi
 
(14,6 EUR)
 
 
 
 
odabir države: