Autobusno stajalište Brseč Hrvatska

  -> Povoljan smještaj u Brseču
 
 
dolasci:
DOL.
 
IZ PRAVCA
PRIJEVOZNIK
06:40
Plomin
Autotrans - Rijeka
06:40
Pula
Autotrans - Rijeka
09:50
Mošćenička Draga
Autotrans - Rijeka
09:50
Lovran
Autotrans - Rijeka
09:50
Zagreb
Autotrans - Rijeka
09:50
Delnice
Autotrans - Rijeka
09:50
Karlovac
Autotrans - Rijeka
09:50
Rijeka
Autotrans - Rijeka
09:50
Opatija
Autotrans - Rijeka
09:50
Ičići
Autotrans - Rijeka
09:57
Plomin
Autotrans - Rijeka
09:57
Pula
Autotrans - Rijeka
10:15
Pula
Brioni - Pula
11:05
Ičići
Autotrans - Rijeka
11:05
Mošćenička Draga
Autotrans - Rijeka
11:05
Lovran
Autotrans - Rijeka
11:05
Opatija
Autotrans - Rijeka
11:05
Rijeka
Autotrans - Rijeka
11:05
Karlovac
Autotrans - Rijeka
11:05
Delnice
Autotrans - Rijeka
11:05
Zagreb
Autotrans - Rijeka
14:35
Zagreb
Autotrans - Rijeka
14:35
Rijeka
Autotrans - Rijeka
14:35
Opatija
Autotrans - Rijeka
14:35
Lovran
Autotrans - Rijeka
14:35
Mošćenička Draga
Autotrans - Rijeka
14:35
Ičići
Autotrans - Rijeka
15:47
Pula
Autotrans - Rijeka
15:47
Plomin
Autotrans - Rijeka
16:45
Zagreb
Brioni - Pula
16:50
Plomin
Autotrans - Rijeka
16:50
Lovran
Autotrans - Rijeka
16:50
Pula
Autotrans - Rijeka
16:50
Mošćenička Draga
Autotrans - Rijeka
16:50
Opatija
Autotrans - Rijeka
16:50
Rijeka
Autotrans - Rijeka
16:50
Zagreb
Autotrans - Rijeka
16:50
Karlovac
Autotrans - Rijeka
18:45
Pula
Brioni - Pula
20:15
Zagreb
Brioni - Pula
 
 
polasci:
POL.
DOL.
 
 
06:40 
10:15 
3h 35min 
20,80 EUR
 
Brseč - Zagreb
Odaberi i kupi
 
(156,72 HRK)
 
06:40 
09:20 
2h 40min 
147,00 HRK
 
Brseč - Karlovac
Odaberi i kupi
 
(19,51 EUR)
 
06:40 
07:30 
0h 50min 
5,90 EUR
 
Brseč - Rijeka
Odaberi i kupi
 
(44,45 HRK)
 
06:40 
07:10 
0h 30min 
5,00 EUR
 
Brseč - Opatija
Odaberi i kupi
 
(37,67 HRK)
 
06:40 
07:00 
0h 20min 
33,00 HRK
 
Brseč - Lovran
Odaberi i kupi
 
(4,38 EUR)
 
06:40 
06:50 
0h 10min 
27,00 HRK
 
Brseč - Mošćenička Draga
Odaberi i kupi
 
(3,58 EUR)
 
09:28 
10:15 
0h 47min 
 
 
Brseč - Rijeka
Odaberi i kupi
 
09:50 
10:20 
0h 30min 
5,00 EUR
 
Brseč - Labin
Odaberi i kupi
 
(37,67 HRK)
 
09:50 
11:15 
1h 25min 
9,70 EUR
 
Brseč - Pula
Odaberi i kupi
 
(73,08 HRK)
 
09:50 
10:01 
0h 11min 
29,00 HRK
 
Brseč - Plomin
Odaberi i kupi
 
(3,85 EUR)
 
09:50 
11:00 
1h 10min 
62,00 HRK
 
Brseč - Marčana
Odaberi i kupi
 
(8,23 EUR)
 
09:57 
10:07 
0h 10min 
27,00 HRK
 
Brseč - Mošćenička Draga
Odaberi i kupi
 
(3,58 EUR)
 
09:57 
10:17 
0h 20min 
33,00 HRK
 
Brseč - Lovran
Odaberi i kupi
 
(4,38 EUR)
 
09:57 
10:27 
0h 30min 
5,00 EUR
 
Brseč - Opatija
Odaberi i kupi
 
(37,67 HRK)
 
09:57 
10:21 
0h 24min 
35,00 HRK
 
Brseč - Ičići
Odaberi i kupi
 
(4,65 EUR)
 
09:57 
10:47 
0h 50min 
5,90 EUR
 
Brseč - Rijeka
Odaberi i kupi
 
(44,45 HRK)
 
09:57 
12:35 
2h 38min 
147,00 HRK
 
Brseč - Karlovac
Odaberi i kupi
 
(19,51 EUR)
 
09:57 
13:30 
3h 33min 
20,80 EUR
 
Brseč - Zagreb
Odaberi i kupi
 
(156,72 HRK)
 
11:05 
12:20 
1h 15min 
62,00 HRK
 
Brseč - Marčana
Odaberi i kupi
 
(8,23 EUR)
 
11:05 
11:16 
0h 11min 
29,00 HRK
 
Brseč - Plomin
Odaberi i kupi
 
(3,85 EUR)
 
11:05 
12:35 
1h 30min 
9,70 EUR
 
Brseč - Pula
Odaberi i kupi
 
(73,08 HRK)
 
11:05 
11:35 
0h 30min 
5,00 EUR
 
Brseč - Labin
Odaberi i kupi
 
(37,67 HRK)
 
14:35 
15:05 
0h 30min 
5,00 EUR
 
Brseč - Labin
Odaberi i kupi
 
(37,67 HRK)
 
14:35 
16:00 
1h 25min 
9,70 EUR
 
Brseč - Pula
Odaberi i kupi
 
(73,08 HRK)
 
14:35 
14:47 
0h 12min 
29,00 HRK
 
Brseč - Plomin
Odaberi i kupi
 
(3,85 EUR)
 
14:35 
15:45 
1h 10min 
62,00 HRK
 
Brseč - Marčana
Odaberi i kupi
 
(8,23 EUR)
 
14:58 
18:45 
3h 47min 
 
 
Brseč - Zagreb
Odaberi i kupi
 
15:17 
16:45 
1h 28min 
 
 
Brseč - Pula
Odaberi i kupi
 
15:50 
16:09 
0h 19min 
33,00 HRK
 
Brseč - Lovran
Odaberi i kupi
 
(4,38 EUR)
 
15:50 
16:00 
0h 10min 
27,00 HRK
 
Brseč - Mošćenička Draga
Odaberi i kupi
 
(3,58 EUR)
 
 
 
 
odabir države: