Autobusno stajalište Čara Hrvatska

  -> Povoljan smještaj u Čari
 
 
dolasci:
DOL.
 
IZ PRAVCA
PRIJEVOZNIK
12:50
Korčula
Autotrans - Rijeka
14:00
Vela Luka
Autotrans - Rijeka
16:30
Vela Luka
Autotrans - Rijeka
20:45
Vela Luka
Autotrans - Rijeka
21:43
Zaton (Dubrovnik)
Autotrans - Rijeka
21:43
Zaton (Dubrovnik)
Autotrans - Rijeka
21:43
Korčula
Autotrans - Rijeka
21:43
Ston
Autotrans - Rijeka
21:43
Ston
Autotrans - Rijeka
21:43
Dubrovnik
Autotrans - Rijeka
21:43
Dubrovnik
Autotrans - Rijeka
 
 
polasci:
POL.
DOL.
 
 
12:50 
13:20 
0h 30min 
30,00 HRK
 
Čara - Vela Luka
Odaberi i kupi
 
(3,98 EUR)
14:00 
16:42 
2h 42min 
90,00 HRK
 
Čara - Ston
Odaberi i kupi
 
(11,95 EUR)
14:00 
16:42 
2h 42min 
90,00 HRK
 
Čara - Ston
Odaberi i kupi
 
(11,95 EUR)
14:00 
17:52 
3h 52min 
113,00 HRK
 
Čara - Dubrovnik
Odaberi i kupi
 
(15 EUR)
14:00 
17:52 
3h 52min 
113,00 HRK
 
Čara - Dubrovnik
Odaberi i kupi
 
(15 EUR)
14:00 
14:40 
0h 40min 
32,00 HRK
 
Čara - Korčula
Odaberi i kupi
 
(4,25 EUR)
16:30 
17:05 
0h 35min 
32,00 HRK
 
Čara - Korčula
Odaberi i kupi
 
(4,25 EUR)
20:45 
21:20 
0h 35min 
32,00 HRK
 
Čara - Korčula
Odaberi i kupi
 
(4,25 EUR)
20:45 
23:30 
2h 45min 
117,00 HRK
 
Čara - Rogotin
Odaberi i kupi
 
(15,53 EUR)
20:45 
03:30 
6h 45min 
162,00 HRK
 
Čara - Zadar
Odaberi i kupi
 
(21,5 EUR)
20:45 
07:00 
10h 15min 
308,00 HRK
 
Čara - Zagreb
Odaberi i kupi
 
(40,88 EUR)
20:45 
01:00 
4h 15min 
229,00 HRK
 
Čara - Split
Odaberi i kupi
 
(30,39 EUR)
21:43 
22:13 
0h 30min 
30,00 HRK
 
Čara - Vela Luka
Odaberi i kupi
 
(3,98 EUR)
 
 
 
 
odabir države: