Centrotrans - Sarajevo Autobusni prijevoznik Bosna i Hercegovina

Sarajevo
tel:
e-mail:
 
na dan:
 
POL.
DOL.
 
 
00:00 
06:00 
6h 0min 
 
36,41 EUR
 
Travnik - Zagreb
Odaberi i kupi
 
 
(274,33 HRK)
 
01:55 
04:40 
2h 45min 
 
14,87 EUR
 
Jajce - Kakanj
Odaberi i kupi
 
 
(112,04 HRK)
 
01:55 
05:40 
3h 45min 
 
18,97 EUR
 
Jajce - Sarajevo
Odaberi i kupi
 
 
(142,93 HRK)
 
02:50 
05:40 
2h 50min 
 
14,87 EUR
 
Donji Vakuf - Sarajevo
Odaberi i kupi
 
 
(112,04 HRK)
 
03:15 
06:00 
2h 45min 
 
25,13 EUR
 
Banja Luka - Zagreb
Odaberi i kupi
 
 
(189,34 HRK)
 
03:40 
04:40 
1h 0min 
 
6,15 EUR
 
Travnik - Kakanj
Odaberi i kupi
 
 
(46,34 HRK)
 
03:40 
05:40 
2h 0min 
 
10,77 EUR
 
Travnik - Sarajevo
Odaberi i kupi
 
 
(81,15 HRK)
 
04:05 
05:40 
1h 35min 
 
9,23 EUR
 
Vitez - Sarajevo
Odaberi i kupi
 
 
(69,54 HRK)
 
04:40 
05:40 
1h 0min 
 
6,15 EUR
 
Kakanj - Sarajevo
Odaberi i kupi
 
 
(46,34 HRK)
 
05:00 
06:40 
1h 40min 
 
5,95 EUR
 
Kakanj - Sarajevo
Odaberi i kupi
 
 
(44,83 HRK)
 
05:01 
05:40 
0h 39min 
 
4,10 EUR
 
Visoko - Sarajevo
Odaberi i kupi
 
 
(30,89 HRK)
 
05:30 
05:56 
0h 26min 
 
3,28 EUR
 
Zenica - Kakanj
Odaberi i kupi
 
 
(24,71 HRK)
 
05:30 
06:14 
0h 44min 
 
1,54 EUR
 
Sarajevo - Ilijaš
Odaberi i kupi
 
 
(11,6 HRK)
 
05:30 
06:30 
1h 0min 
 
3,79 EUR
 
Sarajevo - Kiseljak
Odaberi i kupi
 
 
(28,56 HRK)
 
05:30 
06:33 
1h 3min 
 
3,79 EUR
 
Sarajevo - Visoko
Odaberi i kupi
 
 
(28,56 HRK)
 
05:30 
06:50 
1h 20min 
 
5,13 EUR
 
Gradačac - Tuzla
Odaberi i kupi
 
 
(38,65 HRK)
 
05:30 
07:00 
1h 30min 
 
5,95 EUR
 
Sarajevo - Fojnica
Odaberi i kupi
 
 
(44,83 HRK)
 
05:30 
07:00 
1h 30min 
 
8,46 EUR
 
Zenica - Sarajevo
Odaberi i kupi
 
 
(63,74 HRK)
 
05:30 
07:00 
1h 30min 
 
5,95 EUR
 
Fojnica - Sarajevo
Odaberi i kupi
 
 
(44,83 HRK)
 
05:30 
07:10 
1h 40min 
 
5,95 EUR
 
Sarajevo - Kakanj
Odaberi i kupi
 
 
(44,83 HRK)
 
05:30 
09:45 
4h 15min 
 
18,46 EUR
 
Sarajevo - Bijeljina
Odaberi i kupi
 
 
(139,09 HRK)
 
05:30 
10:15 
4h 45min 
 
17,44 EUR
 
Gradačac - Sarajevo
Odaberi i kupi
 
 
(131,4 HRK)
 
05:40 
06:40 
1h 0min 
 
3,79 EUR
 
Visoko - Sarajevo
Odaberi i kupi
 
 
(28,56 HRK)
 
05:45 
06:52 
1h 7min 
 
3,59 EUR
 
Bugojno - Travnik
Odaberi i kupi
 
 
(27,05 HRK)
 
05:45 
08:38 
2h 53min 
 
15,90 EUR
 
Bugojno - Sarajevo
Odaberi i kupi
 
 
(119,8 HRK)
 
05:53 
06:14 
0h 21min 
 
0,92 EUR
 
Vogošća - Ilijaš
Odaberi i kupi
 
 
(6,93 HRK)
 
05:56 
07:00 
1h 4min 
 
5,95 EUR
 
Kakanj - Sarajevo
Odaberi i kupi
 
 
(44,83 HRK)
 
05:58 
06:17 
0h 19min 
 
0,92 EUR
 
Ilijaš - Vogošća
Odaberi i kupi
 
 
(6,93 HRK)
 
05:58 
06:40 
0h 42min 
 
1,54 EUR
 
Ilijaš - Sarajevo
Odaberi i kupi
 
 
(11,6 HRK)
 
06:00 
06:44 
0h 44min 
 
1,54 EUR
 
Sarajevo - Ilijaš
Odaberi i kupi
 
 
(11,6 HRK)
 
 
odabir države: