Autobusno stajalište Čepin Hrvatska

  -> Povoljan smještaj u Čepinu
 
 
dolasci:
DOL.
 
IZ PRAVCA
PRIJEVOZNIK
04:40
Osijek
Panturist - Osijek
05:15
Osijek
Panturist - Osijek
06:00
Tuttlingen
Herc Tours - Sesvete
06:15
Đakovo
Panturist - Osijek
06:25
Osijek
Panturist - Osijek
06:42
Osijek
Panturist - Osijek
06:55
Osijek
Panturist - Osijek
06:57
Đakovo
Panturist - Osijek
07:30
Đakovo
Panturist - Osijek
07:55
Villingen-Schwenningen
Darojković promet - Dugo Selo
08:00
Osijek
Panturist - Osijek
08:45
Đakovo
Panturist - Osijek
08:45
Slavonski Brod
Panturist - Osijek
09:35
Slavonski Brod
Panturist - Osijek
09:35
Zagreb
Panturist - Osijek
09:35
Đakovo
Panturist - Osijek
09:46
Osijek
Panturist - Osijek
10:10
Osijek
Panturist - Osijek
10:35
Đakovo
Panturist - Osijek
11:15
Osijek
Panturist - Osijek
11:40
Osijek
Panturist - Osijek
11:56
Osijek
Panturist - Osijek
12:00
Đakovo
Panturist - Osijek
12:12
Đakovo
Panturist - Osijek
12:20
Beli Manastir
Čazmatrans Promet - Čazma
12:45
Osijek
Panturist - Osijek
13:15
Đakovo
Panturist - Osijek
13:35
Đakovo
Panturist - Osijek
13:35
Slavonski Brod
Panturist - Osijek
13:35
Zagreb
Panturist - Osijek
13:40
Osijek
Panturist - Osijek
13:40
Osijek
Panturist - Osijek
14:05
Đakovo
Panturist - Osijek
14:10
Osijek
Panturist - Osijek
14:42
Osijek
Panturist - Osijek
14:43
Osijek
Panturist - Osijek
14:45
Osijek
Panturist - Osijek
14:45
Đakovo
Panturist - Osijek
14:45
Slavonski Brod
Panturist - Osijek
15:05
Đakovo
Panturist - Osijek
15:42
Osijek
Panturist - Osijek
15:44
Osijek
Panturist - Osijek
15:45
Osijek
Panturist - Osijek
15:45
Slavonski Brod
Panturist - Osijek
15:45
Đakovo
Panturist - Osijek
15:46
Osijek
Panturist - Osijek
16:30
Osijek
Panturist - Osijek
17:30
Osijek
Panturist - Osijek
18:30
Đakovo
Panturist - Osijek
19:37
Osijek
Panturist - Osijek
19:58
Osijek
Panturist - Osijek
20:00
Osijek
Panturist - Osijek
20:40
Zagreb
Čazmatrans Promet - Čazma
20:50
Slavonski Brod
Panturist - Osijek
20:50
Zagreb
Panturist - Osijek
20:50
Đakovo
Panturist - Osijek
 
 
polasci:
POL.
DOL.
 
 
04:40 
05:10 
0h 30min 
4,30 EUR
 
Čepin - Đakovo
Odaberi i kupi
 
(32,4 HRK)
 
04:40 
06:00 
1h 20min 
8,70 EUR
 
Čepin - Slavonski Brod
Odaberi i kupi
 
(65,55 HRK)
 
04:40 
08:30 
3h 50min 
18,10 EUR
 
Čepin - Zagreb
Odaberi i kupi
 
(136,37 HRK)
 
04:40 
05:32 
0h 52min 
6,60 EUR
 
Čepin - Andrijevci
Odaberi i kupi
 
(49,73 HRK)
 
05:15 
06:45 
1h 30min 
8,70 EUR
 
Čepin - Slavonski Brod
Odaberi i kupi
 
(65,55 HRK)
 
05:15 
05:45 
0h 30min 
4,30 EUR
 
Čepin - Đakovo
Odaberi i kupi
 
(32,4 HRK)
 
06:25 
07:00 
0h 35min 
4,30 EUR
 
Čepin - Đakovo
Odaberi i kupi
 
(32,4 HRK)
 
06:25 
08:10 
1h 45min 
8,70 EUR
 
Čepin - Slavonski Brod
Odaberi i kupi
 
(65,55 HRK)
 
06:25 
07:22 
0h 57min 
6,60 EUR
 
Čepin - Andrijevci
Odaberi i kupi
 
(49,73 HRK)
 
06:25 
10:30 
4h 5min 
18,10 EUR
 
Čepin - Zagreb
Odaberi i kupi
 
(136,37 HRK)
 
06:42 
07:45 
1h 3min 
5,10 EUR
 
Čepin - Đakovo
Odaberi i kupi
 
(38,43 HRK)
 
06:55 
07:25 
0h 30min 
4,30 EUR
 
Čepin - Đakovo
Odaberi i kupi
 
(32,4 HRK)
 
08:00 
08:30 
0h 30min 
4,30 EUR
 
Čepin - Đakovo
Odaberi i kupi
 
(32,4 HRK)
 
08:10 
12:20 
4h 10min 
 
 
Čepin - Zagreb
Odaberi i kupi
 
10:10 
10:40 
0h 30min 
4,30 EUR
 
Čepin - Đakovo
Odaberi i kupi
 
(32,4 HRK)
 
10:10 
11:30 
1h 20min 
8,70 EUR
 
Čepin - Slavonski Brod
Odaberi i kupi
 
(65,55 HRK)
 
10:10 
14:00 
3h 50min 
18,10 EUR
 
Čepin - Zagreb
Odaberi i kupi
 
(136,37 HRK)
 
10:10 
11:02 
0h 52min 
6,60 EUR
 
Čepin - Andrijevci
Odaberi i kupi
 
(49,73 HRK)
 
11:15 
12:45 
1h 30min 
8,70 EUR
 
Čepin - Slavonski Brod
Odaberi i kupi
 
(65,55 HRK)
 
11:15 
11:45 
0h 30min 
4,30 EUR
 
Čepin - Đakovo
Odaberi i kupi
 
(32,4 HRK)
 
11:40 
12:30 
0h 50min 
5,10 EUR
 
Čepin - Đakovo
Odaberi i kupi
 
(38,43 HRK)
 
12:45 
13:15 
0h 30min 
4,30 EUR
 
Čepin - Đakovo
Odaberi i kupi
 
(32,4 HRK)
 
12:45 
14:15 
1h 30min 
8,70 EUR
 
Čepin - Slavonski Brod
Odaberi i kupi
 
(65,55 HRK)
 
13:40 
14:30 
0h 50min 
5,10 EUR
 
Čepin - Đakovo
Odaberi i kupi
 
(38,43 HRK)
 
13:40 
14:12 
0h 32min 
4,30 EUR
 
Čepin - Đakovo
Odaberi i kupi
 
(32,4 HRK)
 
14:10 
14:40 
0h 30min 
4,30 EUR
 
Čepin - Đakovo
Odaberi i kupi
 
(32,4 HRK)
 
14:10 
15:02 
0h 52min 
6,60 EUR
 
Čepin - Andrijevci
Odaberi i kupi
 
(49,73 HRK)
 
14:10 
18:00 
3h 50min 
18,10 EUR
 
Čepin - Zagreb
Odaberi i kupi
 
(136,37 HRK)
 
14:10 
15:45 
1h 35min 
8,70 EUR
 
Čepin - Slavonski Brod
Odaberi i kupi
 
(65,55 HRK)
 
14:45 
15:15 
0h 30min 
4,30 EUR
 
Čepin - Đakovo
Odaberi i kupi
 
(32,4 HRK)
 
 
 
 
odabir države: