Autobusno stajalište Cesarica Hrvatska

  -> Povoljan smještaj u Cesarici
 
 
dolasci:
DOL.
 
IZ PRAVCA
PRIJEVOZNIK
11:29
Rijeka
Autotrans - Rijeka
11:29
Senj
Autotrans - Rijeka
11:29
Jablanac (raskršće)
Autotrans - Rijeka
14:58
Zadar
Autotrans - Rijeka
14:58
Lukovo Šugarje
Autotrans - Rijeka
14:58
Trogir
Autotrans - Rijeka
14:58
Split
Autotrans - Rijeka
15:07
Rijeka
Autotrans - Rijeka
15:07
Senj
Autotrans - Rijeka
15:07
Jablanac (raskršće)
Autotrans - Rijeka
18:03
Zadar
Autotrans - Rijeka
18:03
Lukovo Šugarje
Autotrans - Rijeka
18:03
Trogir
Autotrans - Rijeka
18:03
Split
Autotrans - Rijeka
 
 
polasci:
POL.
DOL.
 
 
11:29 
11:36 
0h 7min 
24,00 HRK
 
Cesarica - Karlobag
Odaberi i kupi
 
(3,19 EUR)
11:29 
13:38 
2h 9min 
79,00 HRK
 
Cesarica - Zadar
Odaberi i kupi
 
(10,49 EUR)
11:29 
14:38 
3h 9min 
124,00 HRK
 
Cesarica - Pirovac
Odaberi i kupi
 
(16,46 EUR)
14:58 
15:23 
0h 25min 
35,00 HRK
 
Cesarica - Jablanac (raskršće)
Odaberi i kupi
 
(4,65 EUR)
14:58 
17:34 
2h 36min 
130,00 HRK
 
Cesarica - Rijeka
Odaberi i kupi
 
(17,25 EUR)
14:58 
16:05 
1h 7min 
64,00 HRK
 
Cesarica - Senj
Odaberi i kupi
 
(8,49 EUR)
15:07 
15:15 
0h 8min 
24,00 HRK
 
Cesarica - Karlobag
Odaberi i kupi
 
(3,19 EUR)
15:07 
18:27 
3h 20min 
124,00 HRK
 
Cesarica - Pirovac
Odaberi i kupi
 
(16,46 EUR)
15:07 
17:20 
2h 13min 
79,00 HRK
 
Cesarica - Zadar
Odaberi i kupi
 
(10,49 EUR)
18:03 
18:25 
0h 22min 
35,00 HRK
 
Cesarica - Jablanac (raskršće)
Odaberi i kupi
 
(4,65 EUR)
18:03 
19:01 
0h 58min 
64,00 HRK
 
Cesarica - Senj
Odaberi i kupi
 
(8,49 EUR)
18:03 
20:30 
2h 27min 
130,00 HRK
 
Cesarica - Rijeka
Odaberi i kupi
 
(17,25 EUR)
 
 
 
 
odabir države: