Autobusni kolodvor Cres

tel 1: +385 51 571 110
 
  -> Povoljan smještaj u Cresu
 
 
dolasci:
DOL.
 
IZ PRAVCA
PRIJEVOZNIK
06:00
Veli Lošinj
Autotrans - Rijeka
06:00
Mali Lošinj
Autotrans - Rijeka
06:00
Nerezine
Autotrans - Rijeka
06:00
Osor
Autotrans - Rijeka
06:00
Srem (raskršće)
Autotrans - Rijeka
06:00
Srem (raskršće)
Autotrans - Rijeka
06:00
Čunski
Autotrans - Rijeka
06:00
Krčina
Autotrans - Rijeka
06:00
Artatore
Autotrans - Rijeka
06:00
Hrasta
Autotrans - Rijeka
06:00
Sv. Jakov
Autotrans - Rijeka
06:00
Orlec
Autotrans - Rijeka
06:00
Poljana
Autotrans - Rijeka
07:50
Beli
Autotrans - Rijeka
07:50
Beli
Autotrans - Rijeka
07:50
Dragozetići
Autotrans - Rijeka
14:14
Kraljevica (raskršće)
Autotrans - Rijeka
14:14
Sveti Vid - Miholjice
Autotrans - Rijeka
14:14
Zagreb
Autotrans - Rijeka
14:14
Omišalj
Autotrans - Rijeka
14:14
Karlovac
Autotrans - Rijeka
14:14
Malinska
Autotrans - Rijeka
14:14
Rijeka
Autotrans - Rijeka
14:14
Valbiska
Autotrans - Rijeka
14:14
Merag
Autotrans - Rijeka
14:14
Uvala Scott
Autotrans - Rijeka
15:20
Beli
Autotrans - Rijeka
15:53
Orlec
Autotrans - Rijeka
15:53
Sv. Jakov
Autotrans - Rijeka
15:53
Martinšćica
Autotrans - Rijeka
15:53
Artatore
Autotrans - Rijeka
15:53
Hrasta
Autotrans - Rijeka
15:53
Hrasta
Autotrans - Rijeka
15:53
Poljana
Autotrans - Rijeka
15:53
Krčina
Autotrans - Rijeka
15:53
Čunski
Autotrans - Rijeka
15:53
Srem (raskršće)
Autotrans - Rijeka
15:53
Srem (raskršće)
Autotrans - Rijeka
15:53
Osor
Autotrans - Rijeka
15:53
Nerezine
Autotrans - Rijeka
15:53
Mali Lošinj
Autotrans - Rijeka
15:53
Veli Lošinj
Autotrans - Rijeka
18:15
Veli Lošinj
Autotrans - Rijeka
18:15
Mali Lošinj
Autotrans - Rijeka
18:15
Nerezine
Autotrans - Rijeka
18:15
Osor
Autotrans - Rijeka
18:15
Srem (raskršće)
Autotrans - Rijeka
18:15
Srem (raskršće)
Autotrans - Rijeka
18:15
Čunski
Autotrans - Rijeka
18:15
Krčina
Autotrans - Rijeka
18:15
Poljana
Autotrans - Rijeka
18:15
Hrasta
Autotrans - Rijeka
18:15
Artatore
Autotrans - Rijeka
18:15
Sv. Jakov
Autotrans - Rijeka
18:15
Orlec
Autotrans - Rijeka
18:59
Kraljevica (raskršće)
Autotrans - Rijeka
18:59
Kraljevica (raskršće)
Autotrans - Rijeka
18:59
Sveti Vid - Miholjice
Autotrans - Rijeka
18:59
Uvala Scott
Autotrans - Rijeka
18:59
Merag
Autotrans - Rijeka
18:59
Valbiska
Autotrans - Rijeka
18:59
Rijeka
Autotrans - Rijeka
18:59
Malinska
Autotrans - Rijeka
18:59
Delnice
Autotrans - Rijeka
18:59
Karlovac
Autotrans - Rijeka
18:59
Omišalj
Autotrans - Rijeka
18:59
Zagreb
Autotrans - Rijeka
 
 
polasci:
POL.
DOL.
 
 
06:00 
11:10 
5h 10min 
28,20 EUR
 
Cres - Zagreb
Odaberi i kupi
 
(212,47 HRK)
 
06:00 
07:27 
1h 27min 
12,30 EUR
 
Cres - Omišalj
Odaberi i kupi
 
(92,67 HRK)
 
06:00 
07:10 
1h 10min 
11,10 EUR
 
Cres - Malinska
Odaberi i kupi
 
(83,63 HRK)
 
06:00 
10:15 
4h 15min 
26,80 EUR
 
Cres - Karlovac
Odaberi i kupi
 
(201,92 HRK)
 
06:00 
09:15 
3h 15min 
22,10 EUR
 
Cres - Delnice
Odaberi i kupi
 
(166,51 HRK)
 
06:00 
08:06 
2h 6min 
15,40 EUR
 
Cres - Rijeka
Odaberi i kupi
 
(116,03 HRK)
 
06:00 
06:55 
0h 55min 
9,70 EUR
 
Cres - Valbiska
Odaberi i kupi
 
(73,08 HRK)
 
06:00 
06:19 
0h 19min 
4,60 EUR
 
Cres - Merag
Odaberi i kupi
 
(34,66 HRK)
 
06:00 
07:39 
1h 39min 
12,90 EUR
 
Cres - Uvala Scott
Odaberi i kupi
 
(97,2 HRK)
 
06:00 
07:13 
1h 13min 
11,10 EUR
 
Cres - Sveti Vid - Miholjice
Odaberi i kupi
 
(83,63 HRK)
 
06:00 
07:43 
1h 43min 
14,10 EUR
 
Cres - Kraljevica (raskršće)
Odaberi i kupi
 
(106,24 HRK)
 
06:20 
06:28 
0h 8min 
27,00 HRK
 
Cres - Krčina
Odaberi i kupi
 
(3,58 EUR)
 
06:20 
07:34 
1h 14min 
8,50 EUR
 
Cres - Mali Lošinj
Odaberi i kupi
 
(64,04 HRK)
 
06:20 
07:40 
1h 20min 
9,10 EUR
 
Cres - Veli Lošinj
Odaberi i kupi
 
(68,56 HRK)
 
06:20 
06:32 
0h 12min 
4,30 EUR
 
Cres - Orlec
Odaberi i kupi
 
(32,4 HRK)
 
06:20 
07:23 
1h 3min 
8,10 EUR
 
Cres - Artatore
Odaberi i kupi
 
(61,03 HRK)
 
06:20 
07:31 
1h 11min 
8,70 EUR
 
Cres - Poljana
Odaberi i kupi
 
(65,55 HRK)
 
06:20 
06:45 
0h 25min 
5,10 EUR
 
Cres - Hrasta
Odaberi i kupi
 
(38,43 HRK)
 
06:20 
06:26 
0h 6min 
23,00 HRK
 
Cres - Loznati (raskršće)
Odaberi i kupi
 
(3,05 EUR)
 
06:20 
07:04 
0h 44min 
6,30 EUR
 
Cres - Osor
Odaberi i kupi
 
(47,47 HRK)
 
06:20 
07:08 
0h 48min 
6,60 EUR
 
Cres - Nerezine
Odaberi i kupi
 
(49,73 HRK)
 
06:20 
07:11 
0h 51min 
7,00 EUR
 
Cres - Sv. Jakov
Odaberi i kupi
 
(52,74 HRK)
 
06:20 
07:19 
0h 59min 
7,70 EUR
 
Cres - Čunski
Odaberi i kupi
 
(58,02 HRK)
 
06:30 
06:55 
0h 25min 
38,00 HRK
 
Cres - Dragozetići
Odaberi i kupi
 
(5,04 EUR)
 
06:30 
07:00 
0h 30min 
5,10 EUR
 
Cres - Beli
Odaberi i kupi
 
(38,43 HRK)
 
13:30 
14:02 
0h 32min 
5,10 EUR
 
Cres - Beli
Odaberi i kupi
 
(38,43 HRK)
 
13:30 
14:23 
0h 53min 
38,00 HRK
 
Cres - Dragozetići
Odaberi i kupi
 
(5,04 EUR)
 
14:20 
14:50 
0h 30min 
5,10 EUR
 
Cres - Beli
Odaberi i kupi
 
(38,43 HRK)
 
14:30 
15:38 
1h 8min 
8,70 EUR
 
Cres - Poljana
Odaberi i kupi
 
(65,55 HRK)
 
14:30 
15:34 
1h 4min 
8,10 EUR
 
Cres - Artatore
Odaberi i kupi
 
(61,03 HRK)
 
 
 
 
odabir države: