Autobusno stajalište Crni Lug / Risnjak NP Hrvatska

 
dolasci:
DOL.
 
IZ PRAVCA
PRIJEVOZNIK
12:14
Delnice
Autotrans - Rijeka
17:00
Delnice
Autotrans - Rijeka
17:00
Rijeka
Autotrans - Rijeka
 
 
polasci:
POL.
DOL.
 
 
06:10 
06:25 
0h 15min 
3,90 EUR
 
Crni Lug / Risnjak NP - Delnice
Odaberi i kupi
 
(29,38 HRK)
 
06:10 
07:25 
1h 15min 
64,00 HRK
 
Crni Lug / Risnjak NP - Rijeka
Odaberi i kupi
 
(8,49 EUR)
 
08:57 
10:10 
1h 13min 
64,00 HRK
 
Crni Lug / Risnjak NP - Rijeka
Odaberi i kupi
 
(8,49 EUR)
 
08:57 
09:10 
0h 13min 
3,90 EUR
 
Crni Lug / Risnjak NP - Delnice
Odaberi i kupi
 
(29,38 HRK)
 
 
 
 
 
odabir države: