Croatia Bus Zagreb

Av. Marina Držića 4
Zagreb
tel: 0800 910005
tel: +385 (0)91 2181 455
tel: +385 (0)91 356 2239
 
unutar grupe Globtour Međugorje
 
na dan:
 
POL.
DOL.
 
 
00:00 
06:00 
6h 0min 
 
36,41 EUR
 
Travnik - Zagreb
Odaberi i kupi
 
 
(274,33 HRK)
 
00:05 
06:25 
6h 20min 
 
21,90 EUR
 
Makarska - Zagreb
Odaberi i kupi
 
 
(165,01 HRK)
 
00:30 
10:00 
9h 30min 
 
 
 
Maribor - Tuzla
Odaberi i kupi
 
 
 
 
01:00 
20:40 
19h 40min 
 
 
 
Tuzla - Graz
Odaberi i kupi
 
 
 
 
01:20 
06:25 
5h 5min 
 
23,89 EUR
 
Split - Zagreb
Odaberi i kupi
 
 
(180 HRK)
 
02:35 
03:45 
1h 10min 
 
5,31 EUR
 
Split - Makarska
Odaberi i kupi
 
 
(40,01 HRK)
 
02:35 
06:45 
4h 10min 
 
19,91 EUR
 
Split - Dubrovnik
Odaberi i kupi
 
 
(150,01 HRK)
 
03:15 
06:00 
2h 45min 
 
25,13 EUR
 
Banja Luka - Zagreb
Odaberi i kupi
 
 
(189,34 HRK)
 
04:45 
05:20 
0h 35min 
 
2,79 EUR
 
Ploče - Metković
Odaberi i kupi
 
 
(21,02 HRK)
 
05:05 
05:30 
0h 25min 
 
7,96 EUR
 
Metković - Ploče
Odaberi i kupi
 
 
(59,97 HRK)
 
05:05 
13:10 
8h 5min 
 
26,54 EUR
 
Metković - Zagreb
Odaberi i kupi
 
 
(199,97 HRK)
 
05:05 
13:10 
8h 5min 
 
 
 
Metković - Zagreb
Odaberi i kupi
 
 
 
 
05:30 
10:20 
1d 4h 50min 
 
 
 
Dortmund - Sarajevo
Odaberi i kupi
 
 
 
 
05:30 
13:10 
7h 40min 
 
26,54 EUR
 
Ploče - Zagreb
Odaberi i kupi
 
 
(199,97 HRK)
 
05:30 
14:00 
1d 8h 30min 
 
 
 
Dortmund - Čapljina
Odaberi i kupi
 
 
 
 
05:30 
14:20 
1d 8h 50min 
 
 
 
Čapljina - Dortmund
Odaberi i kupi
 
 
 
 
06:00 
13:30 
7h 30min 
 
 
 
Sarajevo - Split
Odaberi i kupi
 
 
 
 
06:15 
08:00 
1h 45min 
 
11,95 EUR
 
Imotski - Split
Odaberi i kupi
 
 
(90,04 HRK)
 
06:15 
13:10 
6h 55min 
 
26,54 EUR
 
Imotski - Zagreb
Odaberi i kupi
 
 
(199,97 HRK)
 
06:30 
10:30 
4h 0min 
 
 
 
Zagreb - Graz
Odaberi i kupi
 
 
 
 
06:30 
11:45 
5h 15min 
 
 
 
Zagreb - Vienna
Odaberi i kupi
 
 
 
 
06:45 
03:00 
20h 15min 
 
 
 
Mostar - Augsburg
Odaberi i kupi
 
 
 
 
07:00 
07:50 
0h 50min 
 
4,78 EUR
 
Zagreb - Karlovac
Odaberi i kupi
 
 
(36,01 HRK)
 
07:00 
11:15 
4h 15min 
 
17,25 EUR
 
Zagreb - Skradin
Odaberi i kupi
 
 
(129,97 HRK)
 
07:00 
12:25 
5h 25min 
 
23,89 EUR
 
Zagreb - Split
Odaberi i kupi
 
 
(180 HRK)
 
07:00 
13:40 
6h 40min 
 
23,89 EUR
 
Zagreb - Imotski
Odaberi i kupi
 
 
(180 HRK)
 
07:00 
14:30 
7h 30min 
 
26,41 EUR
 
Zagreb - Ploče
Odaberi i kupi
 
 
(198,99 HRK)
 
07:00 
15:00 
8h 0min 
 
26,41 EUR
 
Zagreb - Metković
Odaberi i kupi
 
 
(198,99 HRK)
 
07:00 
17:15 
10h 15min 
 
29,07 EUR
 
Zagreb - Dubrovnik
Odaberi i kupi
 
 
(219,03 HRK)
 
07:00 
17:15 
10h 15min 
 
 
 
Zagreb - Dubrovnik
Odaberi i kupi
 
 
 
 
 
odabir države: