Autobusno stajalište Darda Hrvatska

  -> Povoljan smještaj u Dardi
 
 
dolasci:
DOL.
 
IZ PRAVCA
PRIJEVOZNIK
12:20
Beli Manastir
Čazmatrans Promet - Čazma
20:40
Zagreb
Čazmatrans Promet - Čazma
 
 
polasci:
POL.
DOL.
 
 
05:10 
05:35 
0h 25min 
3,50 EUR
 
Darda - Osijek
Odaberi i kupi
 
(26,37 HRK)
 
06:00 
06:20 
0h 20min 
3,50 EUR
 
Darda - Osijek
Odaberi i kupi
 
(26,37 HRK)
 
07:15 
07:40 
0h 25min 
3,50 EUR
 
Darda - Osijek
Odaberi i kupi
 
(26,37 HRK)
 
07:17 
07:37 
0h 20min 
3,50 EUR
 
Darda - Osijek
Odaberi i kupi
 
(26,37 HRK)
 
07:40 
12:20 
4h 40min 
 
 
Darda - Zagreb
Odaberi i kupi
 
08:25 
08:50 
0h 25min 
3,50 EUR
 
Darda - Osijek
Odaberi i kupi
 
(26,37 HRK)
 
10:25 
10:50 
0h 25min 
3,50 EUR
 
Darda - Osijek
Odaberi i kupi
 
(26,37 HRK)
 
12:15 
12:40 
0h 25min 
3,50 EUR
 
Darda - Osijek
Odaberi i kupi
 
(26,37 HRK)
 
12:18 
12:40 
0h 22min 
3,50 EUR
 
Darda - Osijek
Odaberi i kupi
 
(26,37 HRK)
 
13:25 
13:50 
0h 25min 
3,50 EUR
 
Darda - Osijek
Odaberi i kupi
 
(26,37 HRK)
 
14:35 
15:00 
0h 25min 
3,50 EUR
 
Darda - Osijek
Odaberi i kupi
 
(26,37 HRK)
 
15:04 
15:28 
0h 24min 
3,50 EUR
 
Darda - Osijek
Odaberi i kupi
 
(26,37 HRK)
 
15:45 
16:10 
0h 25min 
3,50 EUR
 
Darda - Osijek
Odaberi i kupi
 
(26,37 HRK)
 
16:45 
17:00 
0h 15min 
3,50 EUR
 
Darda - Osijek
Odaberi i kupi
 
(26,37 HRK)
 
19:35 
20:00 
0h 25min 
3,50 EUR
 
Darda - Osijek
Odaberi i kupi
 
(26,37 HRK)
 
20:10 
20:40 
0h 30min 
 
 
Darda - Beli Manastir
Odaberi i kupi
 
20:40 
21:05 
0h 25min 
3,50 EUR
 
Darda - Osijek
Odaberi i kupi
 
(26,37 HRK)
 
23:00 
23:25 
0h 25min 
3,50 EUR
 
Darda - Osijek
Odaberi i kupi
 
(26,37 HRK)
 
 
 
 
 
odabir države: