Autobusno stajalište Donji Karin Hrvatska

 
 
dolasci:
DOL.
 
IZ PRAVCA
PRIJEVOZNIK
07:10
Gornji Karin
Liburnija - Zadar
11:20
Zadar
Liburnija - Zadar
13:25
Gornji Karin
Liburnija - Zadar
15:20
Zadar
Liburnija - Zadar
21:05
Zadar
Liburnija - Zadar
 
 
polasci:
POL.
DOL.
 
 
06:25 
07:10 
0h 45min 
 
 
Donji Karin - Zadar
 
 
11:15 
11:20 
0h 5min 
 
 
Donji Karin - Gornji Karin
 
 
12:40 
13:25 
0h 45min 
 
 
Donji Karin - Zadar
 
 
15:15 
15:20 
0h 5min 
 
 
Donji Karin - Gornji Karin
 
 
21:00 
21:05 
0h 5min 
 
 
Donji Karin - Gornji Karin
 
 
 
 
 
 
odabir države: