Autobusno stajalište Draga Baška Hrvatska

 
dolasci:
DOL.
 
IZ PRAVCA
PRIJEVOZNIK
06:06
Baška
Autotrans - Rijeka
07:16
Baška
Autotrans - Rijeka
08:50
Baška
Autotrans - Rijeka
11:38
Krk
Autotrans - Rijeka
11:38
Zagreb
Autotrans - Rijeka
11:38
Malinska
Autotrans - Rijeka
11:38
Punat
Autotrans - Rijeka
11:38
Rijeka
Autotrans - Rijeka
11:38
Karlovac
Autotrans - Rijeka
11:38
Kraljevica (raskršće)
Autotrans - Rijeka
12:51
Baška
Autotrans - Rijeka
14:08
Krk
Autotrans - Rijeka
14:08
Malinska
Autotrans - Rijeka
14:08
Zagreb
Autotrans - Rijeka
14:08
Zagreb
Autotrans - Rijeka
14:08
Kraljevica (raskršće)
Autotrans - Rijeka
14:08
Karlovac
Autotrans - Rijeka
14:08
Karlovac
Autotrans - Rijeka
14:08
Rijeka
Autotrans - Rijeka
14:08
Punat
Autotrans - Rijeka
14:36
Baška
Autotrans - Rijeka
17:06
Baška
Autotrans - Rijeka
19:38
Krk
Autotrans - Rijeka
19:38
Malinska
Autotrans - Rijeka
19:38
Punat
Autotrans - Rijeka
19:38
Rijeka
Autotrans - Rijeka
19:38
Kraljevica (raskršće)
Autotrans - Rijeka
19:51
Baška
Autotrans - Rijeka
20:06
Krk
Autotrans - Rijeka
20:06
Malinska
Autotrans - Rijeka
20:06
Zagreb
Autotrans - Rijeka
20:06
Kraljevica (raskršće)
Autotrans - Rijeka
20:06
Kraljevica (raskršće)
Autotrans - Rijeka
20:06
Karlovac
Autotrans - Rijeka
20:06
Rijeka
Autotrans - Rijeka
20:06
Punat
Autotrans - Rijeka
 
 
polasci:
POL.
DOL.
 
 
06:06 
07:12 
1h 6min 
6,00 EUR
 
Draga Baška - Malinska
Odaberi i kupi
 
(45,21 HRK)
 
06:06 
06:30 
0h 24min 
35,00 HRK
 
Draga Baška - Punat
Odaberi i kupi
 
(4,65 EUR)
 
06:06 
06:44 
0h 38min 
4,80 EUR
 
Draga Baška - Krk
Odaberi i kupi
 
(36,17 HRK)
 
06:06 
07:53 
1h 47min 
68,00 HRK
 
Draga Baška - Bakar (raskršće)
Odaberi i kupi
 
(9,03 EUR)
 
06:06 
08:09 
2h 3min 
11,20 EUR
 
Draga Baška - Rijeka
Odaberi i kupi
 
(84,39 HRK)
 
06:06 
07:44 
1h 38min 
9,00 EUR
 
Draga Baška - Kraljevica (raskršće)
Odaberi i kupi
 
(67,81 HRK)
 
07:16 
07:54 
0h 38min 
4,80 EUR
 
Draga Baška - Krk
Odaberi i kupi
 
(36,17 HRK)
 
07:16 
07:40 
0h 24min 
35,00 HRK
 
Draga Baška - Punat
Odaberi i kupi
 
(4,65 EUR)
 
08:50 
09:14 
0h 24min 
35,00 HRK
 
Draga Baška - Punat
Odaberi i kupi
 
(4,65 EUR)
 
08:50 
09:52 
1h 2min 
6,00 EUR
 
Draga Baška - Malinska
Odaberi i kupi
 
(45,21 HRK)
 
08:50 
09:27 
0h 37min 
4,80 EUR
 
Draga Baška - Krk
Odaberi i kupi
 
(36,17 HRK)
 
08:50 
13:30 
4h 40min 
25,90 EUR
 
Draga Baška - Zagreb
Odaberi i kupi
 
(195,14 HRK)
 
08:50 
10:46 
1h 56min 
11,10 EUR
 
Draga Baška - Rijeka
Odaberi i kupi
 
(83,63 HRK)
 
08:50 
12:45 
3h 55min 
96,00 HRK
 
Draga Baška - Bakar (raskršće)
Odaberi i kupi
 
(12,74 EUR)
 
08:50 
11:45 
2h 55min 
96,00 HRK
 
Draga Baška - Bakar (raskršće)
Odaberi i kupi
 
(12,74 EUR)
 
08:50 
10:32 
1h 42min 
68,00 HRK
 
Draga Baška - Bakar (raskršće)
Odaberi i kupi
 
(9,03 EUR)
 
08:50 
12:35 
3h 45min 
24,60 EUR
 
Draga Baška - Karlovac
Odaberi i kupi
 
(185,35 HRK)
 
08:50 
10:23 
1h 33min 
9,00 EUR
 
Draga Baška - Kraljevica (raskršće)
Odaberi i kupi
 
(67,81 HRK)
 
08:50 
12:55 
4h 5min 
14,30 EUR
 
Draga Baška - Kraljevica (raskršće)
Odaberi i kupi
 
(107,74 HRK)
 
08:50 
11:55 
3h 5min 
14,30 EUR
 
Draga Baška - Kraljevica (raskršće)
Odaberi i kupi
 
(107,74 HRK)
 
11:39 
11:45 
0h 6min 
23,00 HRK
 
Draga Baška - Baška
Odaberi i kupi
 
(3,05 EUR)
 
12:51 
14:54 
2h 3min 
11,20 EUR
 
Draga Baška - Rijeka
Odaberi i kupi
 
(84,39 HRK)
 
12:51 
14:33 
1h 42min 
68,00 HRK
 
Draga Baška - Bakar (raskršće)
Odaberi i kupi
 
(9,03 EUR)
 
12:51 
17:55 
5h 4min 
25,90 EUR
 
Draga Baška - Zagreb
Odaberi i kupi
 
(195,14 HRK)
 
12:51 
13:29 
0h 38min 
4,80 EUR
 
Draga Baška - Krk
Odaberi i kupi
 
(36,17 HRK)
 
12:51 
13:52 
1h 1min 
6,00 EUR
 
Draga Baška - Malinska
Odaberi i kupi
 
(45,21 HRK)
 
12:51 
13:15 
0h 24min 
35,00 HRK
 
Draga Baška - Punat
Odaberi i kupi
 
(4,65 EUR)
 
12:51 
14:24 
1h 33min 
9,00 EUR
 
Draga Baška - Kraljevica (raskršće)
Odaberi i kupi
 
(67,81 HRK)
 
12:51 
17:00 
4h 9min 
24,60 EUR
 
Draga Baška - Karlovac
Odaberi i kupi
 
(185,35 HRK)
 
14:09 
14:15 
0h 6min 
23,00 HRK
 
Draga Baška - Baška
Odaberi i kupi
 
(3,05 EUR)
 
 
 
 
odabir države: