Autobusno stajalište Drage Hrvatska

  -> Povoljan smještaj u Dragama
 
 
dolasci:
DOL.
 
IZ PRAVCA
PRIJEVOZNIK
07:47
Zadar
Autotrans - Rijeka
07:47
Sukošan
Autotrans - Rijeka
07:47
Biograd na moru
Autotrans - Rijeka
08:40
Šibenik
Autotransport - Šibenik
11:42
Pirovac
Autotrans - Rijeka
11:42
Split
Autotrans - Rijeka
11:42
Trogir
Autotrans - Rijeka
11:42
Primošten
Autotrans - Rijeka
11:42
Šibenik
Autotrans - Rijeka
12:45
Zadar
Autotransport - Šibenik
13:15
Split
Čazmatrans Promet - Čazma
13:20
Dubrovnik
Čazmatrans Promet - Čazma
13:48
Pirovac
Autotrans - Rijeka
13:48
Šibenik
Autotrans - Rijeka
13:48
Primošten
Autotrans - Rijeka
13:48
Trogir
Autotrans - Rijeka
13:48
Split
Autotrans - Rijeka
14:26
Rijeka
Autotrans - Rijeka
14:26
Sukošan
Autotrans - Rijeka
14:26
Zadar
Autotrans - Rijeka
14:26
Kraljevica (raskršće)
Autotrans - Rijeka
14:26
Crikvenica
Autotrans - Rijeka
14:26
Novi Vinodolski
Autotrans - Rijeka
14:26
Pula
Autotrans - Rijeka
14:26
Pakoštane (raskršće)
Autotrans - Rijeka
14:30
Zadar
Čazmatrans Promet - Čazma
15:15
Makarska
Autotrans - Rijeka
15:15
Pirovac
Autotrans - Rijeka
15:15
Šibenik
Autotrans - Rijeka
15:15
Trogir
Autotrans - Rijeka
15:15
Split
Autotrans - Rijeka
15:47
Biograd na moru
Autotrans - Rijeka
15:47
Zadar
Autotrans - Rijeka
15:47
Sukošan
Autotrans - Rijeka
18:14
Sukošan
Autotrans - Rijeka
18:14
Zadar
Autotrans - Rijeka
18:14
Biograd na moru
Autotrans - Rijeka
18:14
Rijeka
Autotrans - Rijeka
18:14
Crikvenica
Autotrans - Rijeka
18:14
Kraljevica (raskršće)
Autotrans - Rijeka
18:14
Kraljevica (raskršće)
Autotrans - Rijeka
18:14
Novi Vinodolski
Autotrans - Rijeka
18:14
Pakoštane (raskršće)
Autotrans - Rijeka
18:30
Zadar
Čazmatrans Promet - Čazma
19:15
Dubrovnik
Čazmatrans Promet - Čazma
21:18
Pirovac
Autotrans - Rijeka
21:18
Primošten
Autotrans - Rijeka
21:18
Šibenik
Autotrans - Rijeka
21:18
Trogir
Autotrans - Rijeka
21:18
Split
Autotrans - Rijeka
 
 
polasci:
POL.
DOL.
 
 
06:50 
14:30 
7h 40min 
 
 
Drage - Dubrovnik
Odaberi i kupi
07:40 
08:40 
1h 0min 
 
 
Drage - Zadar
Odaberi i kupi
07:47 
09:53 
2h 6min 
84,00 HRK
 
Drage - Solin
Odaberi i kupi
 
(11,15 EUR)
07:47 
10:05 
2h 18min 
84,00 HRK
 
Drage - Split
Odaberi i kupi
 
(11,15 EUR)
07:47 
08:01 
0h 14min 
20,00 HRK
 
Drage - Pirovac
Odaberi i kupi
 
(2,65 EUR)
07:47 
08:13 
0h 26min 
26,00 HRK
 
Drage - Vodice
Odaberi i kupi
 
(3,45 EUR)
07:47 
08:25 
0h 38min 
33,00 HRK
 
Drage - Šibenik
Odaberi i kupi
 
(4,38 EUR)
07:47 
09:34 
1h 47min 
69,00 HRK
 
Drage - Trogir
Odaberi i kupi
 
(9,16 EUR)
08:40 
13:15 
4h 35min 
 
 
Drage - Zagreb
Odaberi i kupi
09:49 
12:45 
2h 56min 
 
 
Drage - Split
Odaberi i kupi
10:39 
18:30 
7h 51min 
 
 
Drage - Dubrovnik
Odaberi i kupi
11:42 
11:53 
0h 11min 
26,00 HRK
 
Drage - Biograd na moru
Odaberi i kupi
 
(3,45 EUR)
11:42 
18:38 
6h 56min 
265,00 HRK
 
Drage - Kraljevica (raskršće)
Odaberi i kupi
 
(35,17 EUR)
11:42 
17:09 
5h 27min 
178,00 HRK
 
Drage - Kraljevica (raskršće)
Odaberi i kupi
 
(23,62 EUR)
11:42 
17:34 
5h 52min 
191,00 HRK
 
Drage - Rijeka
Odaberi i kupi
 
(25,35 EUR)
11:42 
16:40 
4h 58min 
162,00 HRK
 
Drage - Novi Vinodolski
Odaberi i kupi
 
(21,5 EUR)
11:42 
12:26 
0h 44min 
48,00 HRK
 
Drage - Zadar
Odaberi i kupi
 
(6,37 EUR)
11:42 
12:12 
0h 30min 
38,00 HRK
 
Drage - Sukošan
Odaberi i kupi
 
(5,04 EUR)
12:30 
13:20 
0h 50min 
 
 
Drage - Zadar
Odaberi i kupi
13:48 
14:21 
0h 33min 
26,00 HRK
 
Drage - Sukošan
Odaberi i kupi
 
(3,45 EUR)
13:48 
14:35 
0h 47min 
36,00 HRK
 
Drage - Zadar
Odaberi i kupi
 
(4,78 EUR)
13:48 
14:02 
0h 14min 
20,00 HRK
 
Drage - Biograd na moru
Odaberi i kupi
 
(2,65 EUR)
14:26 
14:38 
0h 12min 
26,00 HRK
 
Drage - Pirovac
Odaberi i kupi
 
(3,45 EUR)
14:26 
16:11 
1h 45min 
75,00 HRK
 
Drage - Trogir
Odaberi i kupi
 
(9,95 EUR)
14:26 
15:05 
0h 39min 
47,00 HRK
 
Drage - Šibenik
Odaberi i kupi
 
(6,24 EUR)
14:26 
18:28 
4h 2min 
133,00 HRK
 
Drage - Makarska
Odaberi i kupi
 
(17,65 EUR)
14:26 
21:43 
7h 17min 
230,00 HRK
 
Drage - Dubrovnik
Odaberi i kupi
 
(30,53 EUR)
14:26 
16:40 
2h 14min 
98,00 HRK
 
Drage - Split
Odaberi i kupi
 
(13,01 EUR)
14:26 
16:31 
2h 5min 
92,00 HRK
 
Drage - Solin
Odaberi i kupi
 
(12,21 EUR)
15:15 
15:56 
0h 41min 
48,00 HRK
 
Drage - Zadar
Odaberi i kupi
 
(6,37 EUR)
 
 
 
odabir države: