Autobusno stajalište Dubac (raskršće) Hrvatska

 
dolasci:
DOL.
 
IZ PRAVCA
PRIJEVOZNIK
18:07
Rijeka
Autotrans - Rijeka
18:07
Split
Autotrans - Rijeka
18:07
Zadar
Autotrans - Rijeka
 
 
polasci:
POL.
DOL.
 
 
11:32 
12:23 
0h 51min 
6,40 EUR
 
Dubac (raskršće) - Split
Odaberi i kupi
 
(48,22 HRK)
 
11:32 
15:00 
3h 28min 
116,00 HRK
 
Dubac (raskršće) - Tisno (raskršće)
Odaberi i kupi
 
(15,4 EUR)
 
18:07 
21:43 
3h 36min 
19,10 EUR
 
Dubac (raskršće) - Dubrovnik
Odaberi i kupi
 
(143,91 HRK)
 
 
 
 
 
odabir države: