Autobusni kolodvor Dubrovnik

Obale pape Ivana Pavla II 44A
tel 1: 060 305 070 (naplatno/extra charge)
radno vrijeme: 07:00 - 22:00
 
Kada se kaže Dubrovnik svatko zna da se radi o turističkom i povijesnom biseru na Jadranu.
Linije prema popularnim odredištima u Crnoj Gori autobus Dubrovnik Herceg Novi, autobus Dubrovnik Kotor i autobus Dubrovnik Tivat te Podgorica i Bar.
 
 
 
dolasci:
DOL.
 
IZ PRAVCA
PRIJEVOZNIK
05:30
Cavtat
Libertas - Dubrovnik
06:45
Zagreb
Croatia Bus - Zagreb
06:45
Zagreb
Croatia Bus - Zagreb
06:45
Split
Croatia Bus - Zagreb
08:00
Split
Samoborček - Samobor
08:00
Zagreb
Samoborček - Samobor
08:00
Zagreb
Samoborček - Samobor
09:15
Zagreb
Vincek - Varaždin
09:15
Zagreb
Vincek - Varaždin
09:15
Split
Vincek - Varaždin
09:55
Ston (raskršće)
Šabadin - Mlini
09:55
Slano
Šabadin - Mlini
09:55
Orašac
Šabadin - Mlini
09:55
Trsteno
Šabadin - Mlini
09:55
Žrnovo
Autotrans - Rijeka
09:55
Ponikve (Pelješac)
Autotrans - Rijeka
09:55
Vela Luka
Šabadin - Mlini
09:55
Blato
Šabadin - Mlini
09:55
Smokvica
Šabadin - Mlini
09:55
Čara
Šabadin - Mlini
09:55
Pupnat
Šabadin - Mlini
09:55
Korčula
Šabadin - Mlini
09:55
Dominče (ferry port)
Šabadin - Mlini
09:55
Orebić (ferry port)
Šabadin - Mlini
09:55
Potomje
Šabadin - Mlini
09:55
Janjina
Šabadin - Mlini
09:55
Putniković
Šabadin - Mlini
09:55
Ston
Šabadin - Mlini
09:55
Doli
Šabadin - Mlini
09:55
Zaton (Dubrovnik)
Šabadin - Mlini
10:30
Cavtat
Libertas - Dubrovnik
10:45
Podgorica
Božur/Čazmatrans
10:45
Kotor
Božur/Čazmatrans
10:45
Budva
Božur/Čazmatrans
10:45
Herceg Novi
Božur/Čazmatrans
11:00
Herceg Novi
Blue Line - Herceg Novi
12:00
Split
Promet Makarska - Makarska
12:30
Herceg Novi
Jadran expres - Kotor
12:30
Budva
Jadran expres - Kotor
12:30
Kotor
Jadran expres - Kotor
12:30
Budva
Croatia Bus - Zagreb
13:40
Mostar
Autotrans - Rijeka
14:30
Zadar
Čazmatrans Promet - Čazma
15:30
Cavtat
Libertas - Dubrovnik
15:45
Sarajevo
Globtour - Međugorje
15:45
Mostar
Globtour - Međugorje
15:45
Zenica
Croatia Bus - Zagreb
17:15
Zagreb
Croatia Bus - Zagreb
17:15
Kotor
Jadran expres - Kotor
17:15
Budva
Jadran expres - Kotor
17:15
Herceg Novi
Jadran expres - Kotor
17:15
Split
Croatia Bus - Zagreb
17:15
Zagreb
Croatia Bus - Zagreb
18:30
Split
Čazmatrans Promet - Čazma
18:30
Šibenik
Čazmatrans Promet - Čazma
18:30
Zadar
Čazmatrans Promet - Čazma
20:30
Samobor
Samoborček - Samobor
20:30
Benkovac
Samoborček - Samobor
20:30
Zagreb
Samoborček - Samobor
20:45
Cavtat
Libertas - Dubrovnik
21:43
Zaton (Dubrovnik)
Autotrans - Rijeka
21:43
Murvica (donja)
Autotrans - Rijeka
21:43
Pakoštane (raskršće)
Autotrans - Rijeka
21:43
Tisno (raskršće)
Autotrans - Rijeka
21:43
Primošten (raskršće)
Autotrans - Rijeka
21:43
Mimice
Autotrans - Rijeka
21:43
Dubac (raskršće)
Autotrans - Rijeka
21:43
Donja Brela
Autotrans - Rijeka
21:43
Promajna
Autotrans - Rijeka
21:43
Tučepi
Autotrans - Rijeka
21:43
Podgora
Autotrans - Rijeka
21:43
Igrane
Autotrans - Rijeka
21:43
Živogošće
Autotrans - Rijeka
21:43
Drvenik (Gradac)
Autotrans - Rijeka
21:43
Zaostrog
Autotrans - Rijeka
21:43
Brist
Autotrans - Rijeka
21:43
Rogotin
Autotrans - Rijeka
21:43
Opuzen (raskršće)
Autotrans - Rijeka
21:43
Rijeka
Autotrans - Rijeka
21:43
Dramalj
Autotrans - Rijeka
21:43
Crikvenica
Autotrans - Rijeka
21:43
Split
Autotrans - Rijeka
21:43
Slano
Autotrans - Rijeka
21:43
Ston (raskršće)
Autotrans - Rijeka
21:43
Orašac
Autotrans - Rijeka
21:43
Dugi Rat
Autotrans - Rijeka
21:43
Omiš
Autotrans - Rijeka
21:43
Baška Voda
Autotrans - Rijeka
21:43
Makarska
Autotrans - Rijeka
21:43
Gradac
Autotrans - Rijeka
21:43
Ploče
Autotrans - Rijeka
21:43
Pula
Autotrans - Rijeka
21:43
Labin
Autotrans - Rijeka
21:43
Vozilići
Autotrans - Rijeka
21:43
Mošćenička Draga
Autotrans - Rijeka
21:43
Lovran
Autotrans - Rijeka
21:43
Opatija
Autotrans - Rijeka
21:43
Novi Vinodolski
Autotrans - Rijeka
21:43
Jablanac (raskršće)
Autotrans - Rijeka
21:43
Posedarje
Autotrans - Rijeka
21:43
Marina
Autotrans - Rijeka
21:43
Seline (Starigrad Paklenica)
Autotrans - Rijeka
21:43
Biograd na moru (raskršće)
Autotrans - Rijeka
21:43
Drage
Autotrans - Rijeka
21:43
Dolac
Autotrans - Rijeka
21:43
Doli
Autotrans - Rijeka
21:43
Rovinj
Autotrans - Rijeka
21:43
Senj
Autotrans - Rijeka
21:43
Karlobag
Autotrans - Rijeka
21:43
Starigrad Paklenica
Autotrans - Rijeka
21:43
Zadar
Autotrans - Rijeka
21:43
Pirovac
Autotrans - Rijeka
21:43
Šibenik
Autotrans - Rijeka
21:43
Rogoznica
Autotrans - Rijeka
21:43
Trogir
Autotrans - Rijeka
21:43
Solin
Autotrans - Rijeka
21:43
Trsteno
Autotrans - Rijeka
21:43
Kraljevica (raskršće)
Autotrans - Rijeka
21:43
Klenovica (raskršće)
Autotrans - Rijeka
23:30
Split
Croatia Bus - Zagreb
23:30
Zagreb
Croatia Bus - Zagreb
23:45
Cavtat
Libertas - Dubrovnik
 
 
polasci:
POL.
DOL.
 
 
00:01 
00:30 
0h 29min 
 
 
Dubrovnik - Cavtat
 
 
01:00 
01:30 
0h 30min 
 
 
Dubrovnik - Cavtat
 
 
01:30 
02:00 
0h 30min 
 
 
Dubrovnik - Cavtat
 
 
05:00 
13:20 
8h 20min 
 
 
Dubrovnik - Zadar
Odaberi i kupi
 
05:00 
05:30 
0h 30min 
 
 
Dubrovnik - Cavtat
 
 
06:15 
06:45 
0h 30min 
 
 
Dubrovnik - Cavtat
 
 
07:00 
07:30 
0h 30min 
 
 
Dubrovnik - Cavtat
 
 
07:15 
10:15 
3h 0min 
24,50 EUR
 
Dubrovnik - Budva
Odaberi i kupi
 
07:15 
08:45 
1h 30min 
18,50 EUR
 
Dubrovnik - Herceg Novi
Odaberi i kupi
 
07:15 
09:45 
2h 30min 
22,50 EUR
 
Dubrovnik - Kotor
Odaberi i kupi
 
07:15 
11:30 
4h 15min 
33,50 EUR
 
Dubrovnik - Podgorica
Odaberi i kupi
 
08:00 
08:21 
0h 21min 
3,80 EUR
 
Dubrovnik - Trsteno
Odaberi i kupi
 
(28,63 HRK)
 
08:00 
19:01 
11h 1min 
45,10 EUR
 
Dubrovnik - Senj
Odaberi i kupi
 
(339,81 HRK)
 
08:00 
17:53 
9h 53min 
40,10 EUR
 
Dubrovnik - Karlobag
Odaberi i kupi
 
(302,13 HRK)
 
08:00 
17:02 
9h 2min 
36,60 EUR
 
Dubrovnik - Starigrad Paklenica
Odaberi i kupi
 
(275,76 HRK)
 
08:00 
15:56 
7h 56min 
32,90 EUR
 
Dubrovnik - Zadar
Odaberi i kupi
 
(247,89 HRK)
 
08:00 
15:03 
7h 3min 
28,70 EUR
 
Dubrovnik - Pirovac
Odaberi i kupi
 
(216,24 HRK)
 
08:00 
14:30 
6h 30min 
27,40 EUR
 
Dubrovnik - Šibenik
Odaberi i kupi
 
(206,45 HRK)
 
08:00 
13:53 
5h 53min 
25,00 EUR
 
Dubrovnik - Rogoznica
Odaberi i kupi
 
(188,36 HRK)
 
08:00 
13:29 
5h 29min 
22,40 EUR
 
Dubrovnik - Trogir
Odaberi i kupi
 
(168,77 HRK)
 
08:00 
13:10 
5h 10min 
21,30 EUR
 
Dubrovnik - Solin
Odaberi i kupi
 
(160,48 HRK)
 
08:00 
20:06 
12h 6min 
48,20 EUR
 
Dubrovnik - Kraljevica (raskršće)
Odaberi i kupi
 
(363,16 HRK)
 
08:00 
21:23 
13h 23min 
73,00 EUR
 
Dubrovnik - Kraljevica (raskršće)
Odaberi i kupi
 
(550,02 HRK)
 
08:00 
15:00 
7h 0min 
28,70 EUR
 
Dubrovnik - Tisno (raskršće)
Odaberi i kupi
 
(216,24 HRK)
 
08:00 
10:59 
2h 59min 
17,30 EUR
 
Dubrovnik - Tučepi
Odaberi i kupi
 
(130,35 HRK)
 
08:00 
10:54 
2h 54min 
17,30 EUR
 
Dubrovnik - Podgora
Odaberi i kupi
 
(130,35 HRK)
 
08:00 
10:45 
2h 45min 
16,00 EUR
 
Dubrovnik - Igrane
Odaberi i kupi
 
(120,55 HRK)
 
08:00 
10:41 
2h 41min 
16,00 EUR
 
Dubrovnik - Živogošće
Odaberi i kupi
 
(120,55 HRK)
 
08:00 
10:26 
2h 26min 
14,60 EUR
 
Dubrovnik - Zaostrog
Odaberi i kupi
 
(110 HRK)
 
08:00 
09:28 
1h 28min 
9,80 EUR
 
Dubrovnik - Opuzen (raskršće)
Odaberi i kupi
 
(73,84 HRK)
 
 
 
 
odabir države: