Autobus Dubrovnik Zadar

 
relacija:

Dubrovnik - Zadar

prijevoz:

autobus

 
Posluje unutar Čazmatrans grupacije
dani:
pon-uto-sri-čet-pet-sub-ned-
prometuje:
01.01. - 31.12.
 
  -> Povoljan smještaj u Zadru
 
STANICA
 
DOL.
POL.
Dubrovnik 
 
 
11:00
Zaton (Dubrovnik) 
 
11:15 
11:15
Orašac 
 
11:25 
11:25
Trsteno 
 
11:32 
11:32
Brsečine 
 
11:40 
11:40
Slano 
 
11:47 
11:47
Zaton Doli 
 
12:01 
12:01
Klek (HR) 
 
12:20 
12:20
Opuzen (raskršće) 
 
12:39 
12:39
Rogotin 
 
12:46 
12:46
Ploče 
 
12:52 
13:10
Baćina 
 
13:20 
13:20
Gradac 
 
13:30 
13:30
Brist 
 
13:32 
13:32
Podaca 
 
13:34 
13:34
Zaostrog 
 
13:38 
13:38
Drvenik 
 
13:42 
13:42
Živogošće 
 
13:51 
13:51
Igrane 
 
13:53 
13:53
Tučepi 
 
14:04 
14:04
Makarska 
 
14:15 
14:20
Krvavica 
 
14:25 
14:25
Promajna 
 
14:32 
14:32
Baško Polje 
 
14:35 
14:35
Baška Voda 
 
14:38 
14:38
Brela (raskršće) 
 
14:40 
14:40
Dubci 
 
14:45 
14:45
Mimice 
 
14:52 
14:52
Ruskamen 
 
15:00 
15:00
Omiš 
 
15:05 
15:05
Dugi Rat 
 
15:15 
15:15
Split 
 
15:40 
16:00
Solin 
 
16:12 
16:12
Trogir 
 
16:32 
16:32
Seget Donji 
 
16:35 
16:35
Seget Vranjica 
 
16:39 
16:39
Marina 
 
16:45 
16:45
Podorljak 
 
16:51 
16:51
Rogoznica (raskršće) 
 
16:56 
16:56
Primošten (raskršće) 
 
17:03 
17:03
Grebaštica 
 
17:20 
17:20
Žaborić 
 
17:25 
17:25
Brodarica 
 
17:30 
17:30
Šibenik 
 
17:35 
17:45
Vodice 
 
18:05 
18:05
Tisno (raskršće) 
 
18:10 
18:10
Pirovac 
 
18:19 
18:19
Prosika 
 
18:24 
18:24
Drage 
 
18:28 
18:28
Pakoštane (raskršće) 
 
18:32 
18:32
Biograd na moru 
 
18:40 
18:40
Sveti Filip i Jakov 
 
18:47 
18:47
Turanj 
 
18:50 
18:50
Sv. Petar na moru 
 
18:53 
18:53
Sukošan 
 
19:00 
19:00
Bibinje 
 
19:08 
19:08
Zadar 
 
19:15 
 
 
Sve linije na relaciji Dubrovnik - Zadar
 
POL.
DOL.
 
NAPOMENA
04.12.2022
05:00 
13:20 
Odaberi i kupi
08:00 
15:56 
Odaberi i kupi
11:00 
19:15 
Odaberi i kupi
 
 
 
Nastavi pretragu linija na tražilici voznih redova