Autobus Dubrovnik Zadar

 
relacija:

Dubrovnik - Zadar

prijevoz:

autobus

 
Posluje unutar Čazmatrans grupacije
dani:
pon-uto-sri-čet-pet-sub-ned-
prometuje:
01.01. - 31.12.
 
  -> Povoljan smještaj u Zadru
 
STANICA
 
DOL.
POL.
Dubrovnik 
 
 
05:00
Zaton (Dubrovnik) 
 
05:25 
05:25
Orašac 
 
05:30 
05:30
Trsteno 
 
05:32 
05:32
Brsečine 
 
05:38 
05:38
Slano 
 
05:47 
05:47
Zaton Doli 
 
05:55 
05:55
Opuzen (raskršće) 
 
06:39 
06:39
Ploče 
 
07:00 
07:15
Gradac 
 
07:35 
07:35
Zaostrog 
 
07:43 
07:43
Drvenik 
 
07:47 
07:47
Živogošće 
 
07:56 
07:56
Igrane 
 
07:58 
07:58
Tučepi 
 
08:09 
08:09
Makarska 
 
08:20 
08:20
Promajna 
 
08:28 
08:28
Baška Voda 
 
08:32 
08:32
Brela (raskršće) 
 
08:33 
08:33
Dubci 
 
08:35 
08:35
Mimice 
 
08:40 
08:40
Omiš 
 
09:00 
09:00
Dugi Rat 
 
09:05 
09:05
Split 
 
09:32 
10:00
Solin 
 
10:10 
10:10
Trogir 
 
10:32 
10:32
Seget Donji 
 
10:33 
10:33
Seget Vranjica 
 
10:38 
10:38
Marina 
 
10:45 
10:45
Podorljak 
 
10:50 
10:50
Rogoznica (raskršće) 
 
10:56 
10:56
Primošten (raskršće) 
 
11:03 
11:03
Grebaštica 
 
11:12 
11:12
Žaborić 
 
11:20 
11:20
Brodarica 
 
11:25 
11:25
Šibenik 
 
11:35 
11:45
Vodice 
 
12:05 
12:05
Tisno (raskršće) 
 
12:09 
12:09
Pirovac 
 
12:17 
12:17
Prosika 
 
12:23 
12:23
Drage 
 
12:30 
12:30
Pakoštane (raskršće) 
 
12:35 
12:35
Biograd na moru 
 
12:40 
12:40
Sveti Filip i Jakov 
 
12:48 
12:48
Turanj 
 
12:53 
12:53
Sv. Petar na moru 
 
12:58 
12:58
Sukošan 
 
13:03 
13:03
Bibinje 
 
13:08 
13:08
Zadar 
 
13:20 
 
 
Sve linije na relaciji Dubrovnik - Zadar
 
POL.
DOL.
 
NAPOMENA
04.12.2022
05:00 
13:20 
Odaberi i kupi
08:00 
15:56 
Odaberi i kupi
11:00 
19:15 
Odaberi i kupi
 
 
 
Nastavi pretragu linija na tražilici voznih redova