Autobusno stajalište Dugi Rat Hrvatska

 
 
dolasci:
DOL.
 
IZ PRAVCA
PRIJEVOZNIK
08:00
Metković
Promet Makarska - Makarska
09:45
Cista Provo
FlixBus
11:00
Mostar
Globtour - Međugorje
11:59
Makarska
Autotrans - Rijeka
11:59
Dubrovnik
Autotrans - Rijeka
13:20
Dubrovnik
Čazmatrans Promet - Čazma
14:30
Zadar
Čazmatrans Promet - Čazma
14:45
Imotski
Delminium travel - Solin
15:15
Mostar
Globtour - Međugorje
17:30
Split
Centrotrans Eurolines - Sarajevo
17:39
Crikvenica
Autotrans - Rijeka
17:39
Split
Autotrans - Rijeka
18:00
Sarajevo
Centrotrans Eurolines - Sarajevo
18:30
Zadar
Čazmatrans Promet - Čazma
19:15
Dubrovnik
Čazmatrans Promet - Čazma
21:40
Split
Globtour - Međugorje
 
 
polasci:
POL.
DOL.
 
 
07:35 
08:00 
0h 25min 
 
 
Dugi Rat - Split
Odaberi i kupi
 
09:05 
13:20 
4h 15min 
 
 
Dugi Rat - Zadar
Odaberi i kupi
 
09:20 
09:45 
0h 25min 
 
 
Dugi Rat - Split
Odaberi i kupi
 
 
 
09:20 
14:45 
5h 25min 
 
 
Dugi Rat - Zagreb
Odaberi i kupi
 
09:55 
17:30 
7h 35min 
 
 
Dugi Rat - Sarajevo
Odaberi i kupi
 
10:25 
14:30 
4h 5min 
 
 
Dugi Rat - Dubrovnik
Odaberi i kupi
 
11:59 
20:30 
8h 31min 
267,00 HRK
 
Dugi Rat - Rijeka
Odaberi i kupi
 
(35,44 EUR)
 
11:59 
12:23 
0h 24min 
4,30 EUR
 
Dugi Rat - Split
Odaberi i kupi
 
(32,4 HRK)
 
14:25 
18:30 
4h 5min 
 
 
Dugi Rat - Dubrovnik
Odaberi i kupi
 
15:15 
19:15 
4h 0min 
 
 
Dugi Rat - Zadar
Odaberi i kupi
 
17:39 
21:43 
4h 4min 
21,10 EUR
 
Dugi Rat - Dubrovnik
Odaberi i kupi
 
(158,98 HRK)
 
17:50 
21:40 
3h 50min 
 
 
Dugi Rat - Mostar
Odaberi i kupi
 
 
 
 
 
odabir države: