Autobusno stajalište Dušikrava Hrvatska

 
dolasci:
DOL.
 
IZ PRAVCA
PRIJEVOZNIK
11:10
Rijeka
Autotrans - Rijeka
14:46
Rijeka
Autotrans - Rijeka
15:19
Rogoznica
Autotrans - Rijeka
16:10
Rijeka
Autotrans - Rijeka
16:10
Zagreb
Autotrans - Rijeka
18:21
Rogoznica
Autotrans - Rijeka
 
 
polasci:
POL.
DOL.
 
 
06:28 
10:25 
3h 57min 
198,00 HRK
 
Dušikrava - Zagreb
Odaberi i kupi
 
(26,28 EUR)
 
11:10 
13:38 
2h 28min 
13,00 EUR
 
Dušikrava - Zadar
Odaberi i kupi
 
(97,95 HRK)
 
11:10 
15:47 
4h 37min 
174,00 HRK
 
Dušikrava - Rogoznica
Odaberi i kupi
 
(23,09 EUR)
 
14:46 
19:38 
4h 52min 
174,00 HRK
 
Dušikrava - Rogoznica
Odaberi i kupi
 
(23,09 EUR)
 
14:46 
17:20 
2h 34min 
13,00 EUR
 
Dušikrava - Zadar
Odaberi i kupi
 
(97,95 HRK)
 
18:07 
22:22 
4h 15min 
174,00 HRK
 
Dušikrava - Rogoznica
Odaberi i kupi
 
(23,09 EUR)
 
 
 
 
 
odabir države: