Fils Pula

Kamik 28
Pula
tel: +385 52 383 000
e-mail: fils@fils.hr
 
na dan:
 
POL.
DOL.
 
 
04:00 
07:40 
3h 40min 
 
20,50 EUR
 
Pula - Zagreb
Odaberi i kupi
 
 
(154,46 HRK)
 
04:00 
07:40 
3h 40min 
 
 
 
Pula - Zagreb
Odaberi i kupi
 
 
 
 
05:00 
10:45 
5h 45min 
 
 
 
Medulin - Venice
Odaberi i kupi
 
 
 
 
06:25 
10:45 
4h 20min 
 
 
 
Pula - Venice
Odaberi i kupi
 
 
 
 
11:00 
11:01 
0h 1min 
 
 
 
Poreč - Pula (airport)
Odaberi i kupi
 
shuttle bus 
 
 
11:00 
11:01 
0h 1min 
 
 
 
Pula (airport) - Poreč
Odaberi i kupi
 
shuttle bus 
 
 
11:00 
11:01 
0h 1min 
 
 
 
Pula (airport) - Pula
Odaberi i kupi
 
shuttle bus 
 
 
11:00 
11:01 
0h 1min 
 
 
 
Pula - Pula (airport)
Odaberi i kupi
 
shuttle bus 
 
 
11:00 
11:01 
0h 1min 
 
 
 
Pula (airport) - Rovinj
Odaberi i kupi
 
shuttle bus 
 
 
11:00 
11:01 
0h 1min 
 
 
 
Rovinj - Pula (airport)
Odaberi i kupi
 
shuttle bus 
 
 
11:00 
16:00 
5h 0min 
 
 
 
Venice - Pula
Odaberi i kupi
 
 
 
 
11:00 
17:40 
6h 40min 
 
 
 
Venice - Medulin
Odaberi i kupi
 
 
 
 
14:00 
17:25 
3h 25min 
 
26,50 EUR
 
Zagreb - Pula
Odaberi i kupi
 
 
(199,66 HRK)
 
16:00 
02:50 
10h 50min 
 
53,00 EUR
 
Sarajevo - Rijeka
Odaberi i kupi
 
 
(399,33 HRK)
 
16:00 
04:30 
12h 30min 
 
 
 
Sarajevo - Pula
Odaberi i kupi
 
 
 
 
16:00 
23:55 
7h 55min 
 
37,00 EUR
 
Sarajevo - Zagreb
Odaberi i kupi
 
 
(278,78 HRK)
 
16:30 
23:55 
7h 25min 
 
36,00 EUR
 
Visoko - Zagreb
Odaberi i kupi
 
 
(271,24 HRK)
 
17:30 
23:55 
6h 25min 
 
34,00 EUR
 
Zenica - Zagreb
Odaberi i kupi
 
 
(256,17 HRK)
 
18:15 
23:55 
5h 40min 
 
33,00 EUR
 
Žepče - Zagreb
Odaberi i kupi
 
 
(248,64 HRK)
 
18:30 
04:30 
10h 0min 
 
49,00 EUR
 
Maglaj - Pula
Odaberi i kupi
 
 
(369,19 HRK)
 
20:00 
04:00 
8h 0min 
 
58,00 EUR
 
Beograd - Rijeka
Odaberi i kupi
 
 
(437 HRK)
 
20:00 
05:10 
9h 10min 
 
62,00 EUR
 
Beograd - Rovinj
Odaberi i kupi
 
 
(467,14 HRK)
 
20:00 
05:40 
9h 40min 
 
62,00 EUR
 
Beograd - Pula
Odaberi i kupi
 
 
(467,14 HRK)
 
20:00 
05:45 
9h 45min 
 
62,00 EUR
 
Pula - Beograd
Odaberi i kupi
 
 
(467,14 HRK)
 
20:00 
05:45 
9h 45min 
 
 
 
Pula - Beograd
Odaberi i kupi
 
 
 
 
20:00 
06:00 
10h 0min 
 
 
 
Beograd - Pula
Odaberi i kupi
 
 
 
 
20:40 
05:45 
9h 5min 
 
62,00 EUR
 
Rovinj - Beograd
Odaberi i kupi
 
 
(467,14 HRK)
 
21:40 
05:45 
8h 5min 
 
58,00 EUR
 
Rijeka - Beograd
Odaberi i kupi
 
 
(437 HRK)
 
 
 
odabir države: