Autobusno stajalište Fužine Hrvatska

 
 
dolasci:
DOL.
 
IZ PRAVCA
PRIJEVOZNIK
06:35
Ogulin
HŽ Putnički prijevoz - Zagreb
06:41
Delnice
Autotrans - Rijeka
07:35
Crikvenica
Autotrans - Rijeka
07:35
Rijeka
Autotrans - Rijeka
08:24
Ogulin
HŽ Putnički prijevoz - Zagreb
09:20
Rijeka
Autotrans - Rijeka
09:35
Zagreb
Autotrans - Rijeka
09:54
Rijeka
HŽ Putnički prijevoz - Zagreb
12:20
Rijeka
Autotrans - Rijeka
12:43
Ogulin
HŽ Putnički prijevoz - Zagreb
13:05
Zagreb
Autotrans - Rijeka
13:05
Vrbovsko
Autotrans - Rijeka
13:45
Vrbovsko
Autotrans - Rijeka
13:45
Zagreb
Autotrans - Rijeka
14:20
Crikvenica
Autotrans - Rijeka
14:20
Rijeka
Autotrans - Rijeka
14:20
Krk
Autotrans - Rijeka
14:56
Delnice
Autotrans - Rijeka
16:17
Rijeka
HŽ Putnički prijevoz - Zagreb
16:20
Rijeka
Autotrans - Rijeka
17:44
Rijeka
HŽ Putnički prijevoz - Zagreb
18:19
Ogulin
HŽ Putnički prijevoz - Zagreb
20:40
Zagreb
Autotrans - Rijeka
20:40
Vrbovsko
Autotrans - Rijeka
21:50
Rijeka
HŽ Putnički prijevoz - Zagreb
 
 
polasci:
POL.
DOL.
 
 
05:38 
06:35 
0h 57min 
 
 
Fužine - Rijeka
Odaberi i kupi
 
06:49 
07:10 
0h 21min 
33,00 HRK
 
Fužine - Delnice
Odaberi i kupi
 
(4,38 EUR)
 
07:29 
08:24 
0h 55min 
 
 
Fužine - Rijeka
Odaberi i kupi
 
07:35 
09:25 
1h 50min 
12,10 EUR
 
Fužine - Zagreb
Odaberi i kupi
 
(91,17 HRK)
 
07:35 
08:10 
0h 35min 
47,00 HRK
 
Fužine - Vrbovsko
Odaberi i kupi
 
(6,24 EUR)
 
08:30 
09:54 
1h 24min 
 
 
Fužine - Ogulin
Odaberi i kupi
 
09:20 
09:55 
0h 35min 
47,00 HRK
 
Fužine - Vrbovsko
Odaberi i kupi
 
(6,24 EUR)
 
09:20 
11:10 
1h 50min 
10,70 EUR
 
Fužine - Zagreb
Odaberi i kupi
 
(80,62 HRK)
 
09:35 
10:00 
0h 25min 
4,70 EUR
 
Fužine - Rijeka
Odaberi i kupi
 
(35,41 HRK)
 
09:35 
12:14 
2h 39min 
6,60 EUR
 
Fužine - Crikvenica
Odaberi i kupi
 
(49,73 HRK)
 
09:35 
11:40 
2h 5min 
142,00 HRK
 
Fužine - Rovinj
Odaberi i kupi
 
(18,85 EUR)
 
09:35 
10:55 
1h 20min 
88,00 HRK
 
Fužine - Pazin
Odaberi i kupi
 
(11,68 EUR)
 
09:35 
12:25 
2h 50min 
8,20 EUR
 
Fužine - Novi Vinodolski
Odaberi i kupi
 
(61,78 HRK)
 
11:50 
12:43 
0h 53min 
 
 
Fužine - Rijeka
Odaberi i kupi
 
12:20 
14:00 
1h 40min 
12,10 EUR
 
Fužine - Zagreb
Odaberi i kupi
 
(91,17 HRK)
 
13:05 
14:49 
1h 44min 
79,00 HRK
 
Fužine - Malinska
Odaberi i kupi
 
(10,49 EUR)
 
13:05 
13:30 
0h 25min 
4,70 EUR
 
Fužine - Rijeka
Odaberi i kupi
 
(35,41 HRK)
 
13:05 
14:40 
1h 35min 
6,60 EUR
 
Fužine - Crikvenica
Odaberi i kupi
 
(49,73 HRK)
 
13:05 
14:50 
1h 45min 
8,20 EUR
 
Fužine - Novi Vinodolski
Odaberi i kupi
 
(61,78 HRK)
 
13:05 
15:11 
2h 6min 
95,00 HRK
 
Fužine - Krk
Odaberi i kupi
 
(12,61 EUR)
 
13:45 
16:10 
2h 25min 
8,20 EUR
 
Fužine - Novi Vinodolski
Odaberi i kupi
 
(61,78 HRK)
 
13:45 
15:59 
2h 14min 
6,60 EUR
 
Fužine - Crikvenica
Odaberi i kupi
 
(49,73 HRK)
 
13:45 
14:10 
0h 25min 
4,70 EUR
 
Fužine - Rijeka
Odaberi i kupi
 
(35,41 HRK)
 
13:45 
15:59 
2h 14min 
88,00 HRK
 
Fužine - Pazin
Odaberi i kupi
 
(11,68 EUR)
 
14:20 
14:55 
0h 35min 
47,00 HRK
 
Fužine - Vrbovsko
Odaberi i kupi
 
(6,24 EUR)
 
14:20 
16:10 
1h 50min 
12,10 EUR
 
Fužine - Zagreb
Odaberi i kupi
 
(91,17 HRK)
 
14:54 
16:17 
1h 23min 
 
 
Fužine - Ogulin
Odaberi i kupi
 
15:04 
15:25 
0h 21min 
33,00 HRK
 
Fužine - Delnice
Odaberi i kupi
 
(4,38 EUR)
 
16:18 
17:44 
1h 26min 
 
 
Fužine - Ogulin
Odaberi i kupi
 
16:20 
18:10 
1h 50min 
12,10 EUR
 
Fužine - Zagreb
Odaberi i kupi
 
(91,17 HRK)
 
 
 
 
odabir države: