Autobusno stajalište Garčin Hrvatska

  -> Povoljan smještaj u Garčinu
 
 
dolasci:
DOL.
 
IZ PRAVCA
PRIJEVOZNIK
05:42
Osijek
Panturist - Osijek
05:42
Đakovo
Panturist - Osijek
06:00
Split
Slavonija bus - Velika Kopanica
06:24
Đakovo
Panturist - Osijek
06:24
Osijek
Panturist - Osijek
07:32
Osijek
Panturist - Osijek
07:32
Đakovo
Panturist - Osijek
07:35
Slavonski Brod
Panturist - Osijek
08:05
Osijek
Slavonija bus - Velika Kopanica
08:33
Zagreb
Panturist - Osijek
08:33
Slavonski Brod
Panturist - Osijek
10:44
Slavonski Brod
Autotrans - Rijeka
11:12
Đakovo
Panturist - Osijek
11:12
Osijek
Panturist - Osijek
12:19
Slavonski Brod
Autotrans - Rijeka
12:24
Osijek
Panturist - Osijek
12:24
Đakovo
Panturist - Osijek
12:33
Slavonski Brod
Panturist - Osijek
12:33
Zagreb
Panturist - Osijek
13:35
Slavonski Brod
Panturist - Osijek
13:54
Slavonski Brod
Autotrans - Rijeka
13:54
Đakovo
Panturist - Osijek
13:54
Osijek
Panturist - Osijek
14:35
Slavonski Brod
Panturist - Osijek
15:12
Osijek
Panturist - Osijek
15:12
Đakovo
Panturist - Osijek
15:49
Slavonski Brod
Autotrans - Rijeka
17:39
Đakovo
Panturist - Osijek
17:39
Osijek
Panturist - Osijek
18:49
Slavonski Brod
Panturist - Osijek
19:48
Zagreb
Panturist - Osijek
19:48
Slavonski Brod
Panturist - Osijek
19:54
Slavonski Brod
Autotrans - Rijeka
 
 
polasci:
POL.
DOL.
 
 
04:53 
06:00 
1h 7min 
 
 
Garčin - Osijek
Odaberi i kupi
05:42 
08:30 
2h 48min 
116,00 HRK
 
Garčin - Zagreb
Odaberi i kupi
 
(15,4 EUR)
05:42 
06:00 
0h 18min 
29,00 HRK
 
Garčin - Slavonski Brod
Odaberi i kupi
 
(3,85 EUR)
06:05 
06:34 
0h 29min 
27,00 HRK
 
Garčin - Slavonski Brod
Odaberi i kupi
 
(3,58 EUR)
06:10 
06:39 
0h 29min 
27,00 HRK
 
Garčin - Slavonski Brod
Odaberi i kupi
 
(3,58 EUR)
06:24 
06:45 
0h 21min 
29,00 HRK
 
Garčin - Slavonski Brod
Odaberi i kupi
 
(3,85 EUR)
07:10 
07:39 
0h 29min 
27,00 HRK
 
Garčin - Slavonski Brod
Odaberi i kupi
 
(3,58 EUR)
07:32 
08:10 
0h 38min 
29,00 HRK
 
Garčin - Slavonski Brod
Odaberi i kupi
 
(3,85 EUR)
07:32 
10:30 
2h 58min 
116,00 HRK
 
Garčin - Zagreb
Odaberi i kupi
 
(15,4 EUR)
07:35 
09:00 
1h 25min 
63,00 HRK
 
Garčin - Osijek
Odaberi i kupi
 
(8,36 EUR)
08:30 
08:59 
0h 29min 
27,00 HRK
 
Garčin - Slavonski Brod
Odaberi i kupi
 
(3,58 EUR)
08:33 
09:45 
1h 12min 
63,00 HRK
 
Garčin - Osijek
Odaberi i kupi
 
(8,36 EUR)
11:12 
14:00 
2h 48min 
116,00 HRK
 
Garčin - Zagreb
Odaberi i kupi
 
(15,4 EUR)
11:12 
11:30 
0h 18min 
29,00 HRK
 
Garčin - Slavonski Brod
Odaberi i kupi
 
(3,85 EUR)
12:15 
12:44 
0h 29min 
27,00 HRK
 
Garčin - Slavonski Brod
Odaberi i kupi
 
(3,58 EUR)
12:24 
12:45 
0h 21min 
29,00 HRK
 
Garčin - Slavonski Brod
Odaberi i kupi
 
(3,85 EUR)
12:33 
13:45 
1h 12min 
63,00 HRK
 
Garčin - Osijek
Odaberi i kupi
 
(8,36 EUR)
13:35 
15:00 
1h 25min 
63,00 HRK
 
Garčin - Osijek
Odaberi i kupi
 
(8,36 EUR)
13:54 
14:15 
0h 21min 
29,00 HRK
 
Garčin - Slavonski Brod
Odaberi i kupi
 
(3,85 EUR)
14:35 
16:00 
1h 25min 
63,00 HRK
 
Garčin - Osijek
Odaberi i kupi
 
(8,36 EUR)
15:12 
15:45 
0h 33min 
29,00 HRK
 
Garčin - Slavonski Brod
Odaberi i kupi
 
(3,85 EUR)
15:12 
18:00 
2h 48min 
116,00 HRK
 
Garčin - Zagreb
Odaberi i kupi
 
(15,4 EUR)
17:39 
18:00 
0h 21min 
29,00 HRK
 
Garčin - Slavonski Brod
Odaberi i kupi
 
(3,85 EUR)
19:48 
21:00 
1h 12min 
63,00 HRK
 
Garčin - Osijek
Odaberi i kupi
 
(8,36 EUR)
23:07 
08:05 
8h 58min 
 
 
Garčin - Split
Odaberi i kupi
 
 
 
 
odabir države: