Autobusno stajalište Gradac Hrvatska

  -> Povoljan smještaj u Gradcu
 
 
dolasci:
DOL.
 
IZ PRAVCA
PRIJEVOZNIK
06:45
Zagreb
Croatia Bus - Zagreb
08:00
Metković
Promet Makarska - Makarska
10:00
Split
Promet Makarska - Makarska
10:18
Slano
Autotrans - Rijeka
10:18
Dubrovnik
Autotrans - Rijeka
10:18
Ploče
Autotrans - Rijeka
13:20
Dubrovnik
Čazmatrans Promet - Čazma
14:30
Zadar
Čazmatrans Promet - Čazma
16:10
Split
Čazmatrans Promet - Čazma
17:30
Split
Centrotrans Eurolines - Sarajevo
18:00
Sarajevo
Centrotrans Eurolines - Sarajevo
18:05
Split
Promet Makarska - Makarska
19:15
Dubrovnik
Čazmatrans Promet - Čazma
19:20
Metković
Promet Makarska - Makarska
19:29
Rijeka
Autotrans - Rijeka
19:29
Crikvenica
Autotrans - Rijeka
19:29
Split
Autotrans - Rijeka
19:29
Zadar
Autotrans - Rijeka
19:29
Baška Voda
Autotrans - Rijeka
19:29
Makarska
Autotrans - Rijeka
19:29
Pula
Autotrans - Rijeka
19:29
Karlobag
Autotrans - Rijeka
19:29
Šibenik
Autotrans - Rijeka
19:29
Brodarica
Autotrans - Rijeka
19:29
Rogoznica
Autotrans - Rijeka
19:29
Promajna
Autotrans - Rijeka
19:29
Krvavice
Autotrans - Rijeka
19:29
Novi Vinodolski
Autotrans - Rijeka
19:29
Starigrad Paklenica
Autotrans - Rijeka
19:29
Pirovac
Autotrans - Rijeka
19:29
Trogir
Autotrans - Rijeka
19:29
Drvenik (Gradac)
Autotrans - Rijeka
 
 
polasci:
POL.
DOL.
 
 
04:35 
06:45 
2h 10min 
 
 
Gradac - Dubrovnik
Odaberi i kupi
 
05:55 
08:00 
2h 5min 
 
 
Gradac - Split
Odaberi i kupi
 
05:55 
08:00 
2h 5min 
16,50 EUR
 
Gradac - Split
Odaberi i kupi
 
07:35 
13:20 
5h 45min 
 
 
Gradac - Zadar
Odaberi i kupi
 
10:18 
12:23 
2h 5min 
13,30 EUR
 
Gradac - Split
Odaberi i kupi
 
(100,21 HRK)
 
10:18 
11:52 
1h 34min 
80,00 HRK
 
Gradac - Omiš
Odaberi i kupi
 
(10,62 EUR)
 
10:18 
20:30 
10h 12min 
41,60 EUR
 
Gradac - Rijeka
Odaberi i kupi
 
(313,44 HRK)
 
10:18 
19:49 
9h 31min 
292,00 HRK
 
Gradac - Crikvenica
Odaberi i kupi
 
(38,76 EUR)
 
10:18 
15:56 
5h 38min 
25,00 EUR
 
Gradac - Zadar
Odaberi i kupi
 
(188,36 HRK)
 
10:18 
11:22 
1h 4min 
7,00 EUR
 
Gradac - Baška Voda
Odaberi i kupi
 
(52,74 HRK)
 
10:18 
11:07 
0h 49min 
6,00 EUR
 
Gradac - Makarska
Odaberi i kupi
 
(45,21 HRK)
 
10:18 
13:53 
3h 35min 
116,00 HRK
 
Gradac - Rogoznica
Odaberi i kupi
 
(15,4 EUR)
 
10:18 
13:49 
3h 31min 
116,00 HRK
 
Gradac - Podorljak
Odaberi i kupi
 
(15,4 EUR)
 
10:18 
10:59 
0h 41min 
42,00 HRK
 
Gradac - Tučepi
Odaberi i kupi
 
(5,57 EUR)
 
10:18 
11:17 
0h 59min 
53,00 HRK
 
Gradac - Krvavice
Odaberi i kupi
 
(7,03 EUR)
 
10:18 
19:38 
9h 20min 
38,30 EUR
 
Gradac - Novi Vinodolski
Odaberi i kupi
 
(288,57 HRK)
 
10:18 
19:01 
8h 43min 
36,00 EUR
 
Gradac - Senj
Odaberi i kupi
 
(271,24 HRK)
 
10:18 
14:30 
4h 12min 
17,70 EUR
 
Gradac - Šibenik
Odaberi i kupi
 
(133,36 HRK)
 
10:18 
13:29 
3h 11min 
13,80 EUR
 
Gradac - Trogir
Odaberi i kupi
 
(103,98 HRK)
 
10:18 
11:27 
1h 9min 
8,10 EUR
 
Gradac - Donja Brela
Odaberi i kupi
 
(61,03 HRK)
 
10:18 
10:31 
0h 13min 
3,10 EUR
 
Gradac - Drvenik (Gradac)
Odaberi i kupi
 
(23,36 HRK)
 
11:51 
17:30 
5h 39min 
 
 
Gradac - Sarajevo
Odaberi i kupi
 
12:00 
14:30 
2h 30min 
 
 
Gradac - Dubrovnik
Odaberi i kupi
 
13:30 
15:40 
2h 10min 
12,34 EUR
 
Gradac - Split
Odaberi i kupi
 
13:30 
19:15 
5h 45min 
 
 
Gradac - Zadar
Odaberi i kupi
 
16:38 
19:00 
2h 22min 
15,50 EUR
 
Gradac - Split
Odaberi i kupi
 
17:00 
19:20 
2h 20min 
16,50 EUR
 
Gradac - Split
Odaberi i kupi
 
17:00 
19:20 
2h 20min 
 
 
Gradac - Split
Odaberi i kupi
 
19:29 
19:47 
0h 18min 
3,10 EUR
 
Gradac - Ploče
Odaberi i kupi
 
(23,36 HRK)
 
19:29 
20:55 
1h 26min 
11,80 EUR
 
Gradac - Slano
Odaberi i kupi
 
(88,91 HRK)
 
 
 
 
odabir države: