Autobusno stajalište Grebaštica Hrvatska

 
 
dolasci:
DOL.
 
IZ PRAVCA
PRIJEVOZNIK
08:50
Zadar
Autotrans - Rijeka
08:50
Vodice
Autotrans - Rijeka
08:50
Šibenik
Autotrans - Rijeka
10:15
Split
Autotrans - Rijeka
10:15
Rogoznica
Autotrans - Rijeka
10:15
Primošten
Autotrans - Rijeka
10:15
Trogir
Autotrans - Rijeka
12:45
Trogir
Autotrans - Rijeka
12:45
Primošten
Autotrans - Rijeka
12:45
Rogoznica
Autotrans - Rijeka
12:45
Split
Autotrans - Rijeka
12:45
Zadar
Autotransport - Šibenik
13:20
Dubrovnik
Čazmatrans Promet - Čazma
14:13
Primošten (raskršće)
Autotrans - Rijeka
14:13
Trogir
Autotrans - Rijeka
14:13
Rogoznica
Autotrans - Rijeka
14:13
Split
Autotrans - Rijeka
14:30
Zadar
Čazmatrans Promet - Čazma
15:27
Zadar
Autotrans - Rijeka
15:27
Šibenik
Autotrans - Rijeka
15:27
Rijeka
Autotrans - Rijeka
16:22
Split
Autotrans - Rijeka
16:22
Rogoznica
Autotrans - Rijeka
16:22
Primošten
Autotrans - Rijeka
16:22
Trogir
Autotrans - Rijeka
16:50
Zadar
Autotrans - Rijeka
16:50
Vodice
Autotrans - Rijeka
16:50
Šibenik
Autotrans - Rijeka
18:30
Zadar
Čazmatrans Promet - Čazma
18:52
Split
Autotrans - Rijeka
18:52
Trogir
Autotrans - Rijeka
18:52
Primošten (raskršće)
Autotrans - Rijeka
18:52
Rogoznica
Autotrans - Rijeka
19:15
Dubrovnik
Čazmatrans Promet - Čazma
19:18
Zadar
Autotrans - Rijeka
19:18
Šibenik
Autotrans - Rijeka
19:18
Vodice
Autotrans - Rijeka
19:18
Rijeka
Autotrans - Rijeka
20:15
Split
Autotrans - Rijeka
20:15
Trogir
Autotrans - Rijeka
20:15
Rogoznica
Autotrans - Rijeka
20:15
Primošten
Autotrans - Rijeka
21:35
Split
Autotransport - Šibenik
22:02
Zadar
Autotrans - Rijeka
22:02
Rijeka
Autotrans - Rijeka
22:02
Šibenik
Autotrans - Rijeka
 
 
polasci:
POL.
DOL.
 
 
08:15 
14:30 
6h 15min 
 
 
Grebaštica - Dubrovnik
Odaberi i kupi
 
08:50 
10:05 
1h 15min 
7,00 EUR
 
Grebaštica - Split
Odaberi i kupi
 
(52,74 HRK)
 
08:50 
09:02 
0h 12min 
2,60 EUR
 
Grebaštica - Primošten
Odaberi i kupi
 
(19,59 HRK)
 
08:50 
09:09 
0h 19min 
3,00 EUR
 
Grebaštica - Rogoznica
Odaberi i kupi
 
(22,6 HRK)
 
08:50 
09:34 
0h 44min 
5,00 EUR
 
Grebaštica - Trogir
Odaberi i kupi
 
(37,67 HRK)
 
10:15 
17:34 
7h 19min 
29,80 EUR
 
Grebaštica - Rijeka
Odaberi i kupi
 
(224,53 HRK)
 
10:15 
11:53 
1h 38min 
60,00 HRK
 
Grebaštica - Biograd na moru
Odaberi i kupi
 
(7,96 EUR)
 
10:15 
11:16 
1h 1min 
38,00 HRK
 
Grebaštica - Vodice
Odaberi i kupi
 
(5,04 EUR)
 
10:15 
10:32 
0h 17min 
4,20 EUR
 
Grebaštica - Šibenik
Odaberi i kupi
 
(31,64 HRK)
 
10:15 
12:12 
1h 57min 
67,00 HRK
 
Grebaštica - Sukošan
Odaberi i kupi
 
(8,89 EUR)
 
10:15 
12:26 
2h 11min 
9,90 EUR
 
Grebaštica - Zadar
Odaberi i kupi
 
(74,59 HRK)
 
11:12 
13:20 
2h 8min 
 
 
Grebaštica - Zadar
Odaberi i kupi
 
11:20 
12:45 
1h 25min 
 
 
Grebaštica - Split
Odaberi i kupi
 
12:15 
18:30 
6h 15min 
 
 
Grebaštica - Dubrovnik
Odaberi i kupi
 
12:45 
14:21 
1h 36min 
59,00 HRK
 
Grebaštica - Sukošan
Odaberi i kupi
 
(7,83 EUR)
 
12:45 
13:05 
0h 20min 
3,00 EUR
 
Grebaštica - Šibenik
Odaberi i kupi
 
(22,6 HRK)
 
12:45 
14:35 
1h 50min 
9,10 EUR
 
Grebaštica - Zadar
Odaberi i kupi
 
(68,56 HRK)
 
12:45 
14:02 
1h 17min 
51,00 HRK
 
Grebaštica - Biograd na moru
Odaberi i kupi
 
(6,77 EUR)
 
12:45 
13:22 
0h 37min 
26,00 HRK
 
Grebaštica - Vodice
Odaberi i kupi
 
(3,45 EUR)
 
14:13 
20:30 
6h 17min 
29,80 EUR
 
Grebaštica - Rijeka
Odaberi i kupi
 
(224,53 HRK)
 
14:13 
15:56 
1h 43min 
9,90 EUR
 
Grebaštica - Zadar
Odaberi i kupi
 
(74,59 HRK)
 
14:13 
14:30 
0h 17min 
4,20 EUR
 
Grebaštica - Šibenik
Odaberi i kupi
 
(31,64 HRK)
 
14:13 
15:42 
1h 29min 
67,00 HRK
 
Grebaštica - Sukošan
Odaberi i kupi
 
(8,89 EUR)
 
15:27 
16:40 
1h 13min 
8,30 EUR
 
Grebaštica - Split
Odaberi i kupi
 
(62,54 HRK)
 
15:27 
16:11 
0h 44min 
6,40 EUR
 
Grebaštica - Trogir
Odaberi i kupi
 
(48,22 HRK)
 
15:27 
15:47 
0h 20min 
4,20 EUR
 
Grebaštica - Rogoznica
Odaberi i kupi
 
(31,64 HRK)
 
16:22 
23:02 
6h 40min 
29,80 EUR
 
Grebaštica - Rijeka
Odaberi i kupi
 
(224,53 HRK)
 
16:22 
17:01 
0h 39min 
38,00 HRK
 
Grebaštica - Vodice
Odaberi i kupi
 
(5,04 EUR)
 
16:22 
18:11 
1h 49min 
9,90 EUR
 
Grebaštica - Zadar
Odaberi i kupi
 
(74,59 HRK)
 
16:22 
17:57 
1h 35min 
67,00 HRK
 
Grebaštica - Sukošan
Odaberi i kupi
 
(8,89 EUR)
 
 
 
 
odabir države: