Autobusno stajalište Hrasta Hrvatska

 
dolasci:
DOL.
 
IZ PRAVCA
PRIJEVOZNIK
07:12
Mali Lošinj
Autotrans - Rijeka
07:29
Mali Lošinj
Autotrans - Rijeka
14:56
Cres
Autotrans - Rijeka
14:56
Rijeka
Autotrans - Rijeka
14:56
Valbiska
Autotrans - Rijeka
14:56
Zagreb
Autotrans - Rijeka
14:56
Omišalj
Autotrans - Rijeka
14:56
Malinska
Autotrans - Rijeka
14:56
Karlovac
Autotrans - Rijeka
17:49
Mali Lošinj
Autotrans - Rijeka
19:26
Cres
Autotrans - Rijeka
19:26
Valbiska
Autotrans - Rijeka
19:26
Rijeka
Autotrans - Rijeka
19:26
Karlovac
Autotrans - Rijeka
19:26
Malinska
Autotrans - Rijeka
19:26
Omišalj
Autotrans - Rijeka
19:26
Zagreb
Autotrans - Rijeka
 
 
polasci:
POL.
DOL.
 
 
07:12 
13:30 
6h 18min 
236,00 HRK
 
Hrasta - Zagreb
Odaberi i kupi
 
(31,32 EUR)
07:12 
12:35 
5h 23min 
225,00 HRK
 
Hrasta - Karlovac
Odaberi i kupi
 
(29,86 EUR)
07:12 
10:32 
3h 20min 
141,00 HRK
 
Hrasta - Rijeka
Odaberi i kupi
 
(18,71 EUR)
07:12 
07:57 
0h 45min 
38,00 HRK
 
Hrasta - Cres
Odaberi i kupi
 
(5,04 EUR)
07:12 
07:21 
0h 9min 
30,00 HRK
 
Hrasta - Martinšćica
Odaberi i kupi
 
(3,98 EUR)
07:12 
09:27 
2h 15min 
96,00 HRK
 
Hrasta - Brestova
Odaberi i kupi
 
(12,74 EUR)
07:12 
08:52 
1h 40min 
58,00 HRK
 
Hrasta - Porozina
Odaberi i kupi
 
(7,7 EUR)
07:29 
08:52 
1h 23min 
58,00 HRK
 
Hrasta - Porozina
Odaberi i kupi
 
(7,7 EUR)
07:29 
09:27 
1h 58min 
96,00 HRK
 
Hrasta - Brestova
Odaberi i kupi
 
(12,74 EUR)
07:29 
07:57 
0h 28min 
38,00 HRK
 
Hrasta - Cres
Odaberi i kupi
 
(5,04 EUR)
07:29 
10:32 
3h 3min 
141,00 HRK
 
Hrasta - Rijeka
Odaberi i kupi
 
(18,71 EUR)
07:29 
12:35 
5h 6min 
225,00 HRK
 
Hrasta - Karlovac
Odaberi i kupi
 
(29,86 EUR)
07:29 
13:30 
6h 1min 
236,00 HRK
 
Hrasta - Zagreb
Odaberi i kupi
 
(31,32 EUR)
14:56 
15:42 
0h 46min 
50,00 HRK
 
Hrasta - Mali Lošinj
Odaberi i kupi
 
(6,64 EUR)
14:56 
16:02 
1h 6min 
54,00 HRK
 
Hrasta - Veli Lošinj
Odaberi i kupi
 
(7,17 EUR)
17:49 
20:09 
2h 20min 
113,00 HRK
 
Hrasta - Uvala Scott
Odaberi i kupi
 
(15 EUR)
17:49 
18:15 
0h 26min 
38,00 HRK
 
Hrasta - Cres
Odaberi i kupi
 
(5,04 EUR)
17:49 
20:36 
2h 47min 
141,00 HRK
 
Hrasta - Rijeka
Odaberi i kupi
 
(18,71 EUR)
17:49 
20:17 
2h 28min 
118,00 HRK
 
Hrasta - Bakarac
Odaberi i kupi
 
(15,66 EUR)
17:49 
19:25 
1h 36min 
86,00 HRK
 
Hrasta - Valbiska
Odaberi i kupi
 
(11,41 EUR)
17:49 
23:20 
5h 31min 
236,00 HRK
 
Hrasta - Zagreb
Odaberi i kupi
 
(31,32 EUR)
17:49 
19:57 
2h 8min 
112,00 HRK
 
Hrasta - Omišalj
Odaberi i kupi
 
(14,86 EUR)
17:49 
19:40 
1h 51min 
99,00 HRK
 
Hrasta - Malinska
Odaberi i kupi
 
(13,14 EUR)
17:49 
22:25 
4h 36min 
225,00 HRK
 
Hrasta - Karlovac
Odaberi i kupi
 
(29,86 EUR)
17:49 
21:25 
3h 36min 
186,00 HRK
 
Hrasta - Delnice
Odaberi i kupi
 
(24,69 EUR)
19:26 
20:15 
0h 49min 
50,00 HRK
 
Hrasta - Mali Lošinj
Odaberi i kupi
 
(6,64 EUR)
19:26 
20:32 
1h 6min 
54,00 HRK
 
Hrasta - Veli Lošinj
Odaberi i kupi
 
(7,17 EUR)
 
 
 
 
odabir države: