Autobusno stajalište Ičići Hrvatska

 
 
dolasci:
DOL.
 
IZ PRAVCA
PRIJEVOZNIK
09:26
Zagreb
Autotrans - Rijeka
09:26
Karlovac
Autotrans - Rijeka
09:26
Opatija
Autotrans - Rijeka
09:26
Rijeka
Autotrans - Rijeka
10:21
Brseč
Autotrans - Rijeka
10:21
Mošćenička Draga
Autotrans - Rijeka
10:21
Lovran
Autotrans - Rijeka
10:21
Labin
Autotrans - Rijeka
10:21
Vozilići
Autotrans - Rijeka
10:21
Pula
Autotrans - Rijeka
10:21
Loborika
Autotrans - Rijeka
10:41
Rijeka
Autotrans - Rijeka
10:41
Opatija
Autotrans - Rijeka
10:41
Karlovac
Autotrans - Rijeka
10:41
Zagreb
Autotrans - Rijeka
14:11
Zagreb
Autotrans - Rijeka
14:11
Opatija
Autotrans - Rijeka
14:11
Rijeka
Autotrans - Rijeka
16:14
Labin
Autotrans - Rijeka
16:14
Lovran
Autotrans - Rijeka
16:14
Mošćenička Draga
Autotrans - Rijeka
16:14
Brseč
Autotrans - Rijeka
16:14
Loborika
Autotrans - Rijeka
16:14
Pula
Autotrans - Rijeka
16:14
Vozilići
Autotrans - Rijeka
16:45
Zagreb
Brioni - Pula
17:14
Vozilići
Autotrans - Rijeka
17:14
Pula
Autotrans - Rijeka
17:14
Loborika
Autotrans - Rijeka
17:14
Brseč
Autotrans - Rijeka
17:14
Mošćenička Draga
Autotrans - Rijeka
17:14
Lovran
Autotrans - Rijeka
17:14
Labin
Autotrans - Rijeka
18:45
Pula
Brioni - Pula
20:15
Zagreb
Brioni - Pula
 
 
polasci:
POL.
DOL.
 
 
09:26 
09:34 
0h 8min 
24,00 HRK
 
Ičići - Medveja
Odaberi i kupi
 
(3,19 EUR)
 
09:26 
09:50 
0h 24min 
35,00 HRK
 
Ičići - Brseč
Odaberi i kupi
 
(4,65 EUR)
 
09:26 
11:15 
1h 49min 
12,30 EUR
 
Ičići - Pula
Odaberi i kupi
 
(92,67 HRK)
 
09:26 
09:39 
0h 13min 
3,60 EUR
 
Ičići - Mošćenička Draga
Odaberi i kupi
 
(27,12 HRK)
 
10:21 
13:30 
3h 9min 
18,80 EUR
 
Ičići - Zagreb
Odaberi i kupi
 
(141,65 HRK)
 
10:21 
12:35 
2h 14min 
17,40 EUR
 
Ičići - Karlovac
Odaberi i kupi
 
(131,1 HRK)
 
10:21 
10:47 
0h 26min 
4,20 EUR
 
Ičići - Rijeka
Odaberi i kupi
 
(31,64 HRK)
 
10:21 
10:27 
0h 6min 
18,00 HRK
 
Ičići - Opatija
Odaberi i kupi
 
(2,39 EUR)
 
10:41 
12:35 
1h 54min 
12,30 EUR
 
Ičići - Pula
Odaberi i kupi
 
(92,67 HRK)
 
10:41 
11:05 
0h 24min 
35,00 HRK
 
Ičići - Brseč
Odaberi i kupi
 
(4,65 EUR)
 
10:41 
10:49 
0h 8min 
24,00 HRK
 
Ičići - Medveja
Odaberi i kupi
 
(3,19 EUR)
 
10:41 
10:54 
0h 13min 
3,60 EUR
 
Ičići - Mošćenička Draga
Odaberi i kupi
 
(27,12 HRK)
 
14:11 
14:25 
0h 14min 
3,60 EUR
 
Ičići - Mošćenička Draga
Odaberi i kupi
 
(27,12 HRK)
 
14:11 
14:19 
0h 8min 
24,00 HRK
 
Ičići - Medveja
Odaberi i kupi
 
(3,19 EUR)
 
14:11 
14:35 
0h 24min 
35,00 HRK
 
Ičići - Brseč
Odaberi i kupi
 
(4,65 EUR)
 
14:11 
16:00 
1h 49min 
12,30 EUR
 
Ičići - Pula
Odaberi i kupi
 
(92,67 HRK)
 
14:54 
16:45 
1h 51min 
 
 
Ičići - Pula
Odaberi i kupi
 
15:21 
18:45 
3h 24min 
 
 
Ičići - Zagreb
Odaberi i kupi
 
16:14 
16:20 
0h 6min 
18,00 HRK
 
Ičići - Opatija
Odaberi i kupi
 
(2,39 EUR)
 
16:14 
16:45 
0h 31min 
4,20 EUR
 
Ičići - Rijeka
Odaberi i kupi
 
(31,64 HRK)
 
16:14 
18:45 
2h 31min 
17,40 EUR
 
Ičići - Karlovac
Odaberi i kupi
 
(131,1 HRK)
 
16:14 
19:40 
3h 26min 
18,80 EUR
 
Ičići - Zagreb
Odaberi i kupi
 
(141,65 HRK)
 
17:14 
20:40 
3h 26min 
18,80 EUR
 
Ičići - Zagreb
Odaberi i kupi
 
(141,65 HRK)
 
17:14 
19:45 
2h 31min 
17,40 EUR
 
Ičići - Karlovac
Odaberi i kupi
 
(131,1 HRK)
 
17:14 
17:40 
0h 26min 
4,20 EUR
 
Ičići - Rijeka
Odaberi i kupi
 
(31,64 HRK)
 
17:14 
17:20 
0h 6min 
18,00 HRK
 
Ičići - Opatija
Odaberi i kupi
 
(2,39 EUR)
 
18:24 
20:15 
1h 51min 
 
 
Ičići - Pula
Odaberi i kupi
 
 
 
 
 
odabir države: