Autobusno stajalište Jablanac (raskršće) Hrvatska

  -> Povoljan smještaj u Jablancu
 
 
dolasci:
DOL.
 
IZ PRAVCA
PRIJEVOZNIK
11:07
Crikvenica
Autotrans - Rijeka
11:07
Rijeka
Autotrans - Rijeka
11:07
Senj
Autotrans - Rijeka
11:07
Novi Vinodolski
Autotrans - Rijeka
11:07
Selce (raskršće)
Autotrans - Rijeka
14:42
Selce (raskršće)
Autotrans - Rijeka
14:42
Novi Vinodolski
Autotrans - Rijeka
14:42
Senj
Autotrans - Rijeka
14:42
Rijeka
Autotrans - Rijeka
14:42
Crikvenica
Autotrans - Rijeka
15:23
Split
Autotrans - Rijeka
15:23
Zadar
Autotrans - Rijeka
15:23
Šibenik
Autotrans - Rijeka
15:23
Pirovac
Autotrans - Rijeka
15:23
Vodice
Autotrans - Rijeka
15:23
Primošten
Autotrans - Rijeka
15:23
Trogir
Autotrans - Rijeka
15:23
Cesarica
Autotrans - Rijeka
15:23
Karlobag
Autotrans - Rijeka
15:23
Tisno (raskršće)
Autotrans - Rijeka
15:23
Starigrad Paklenica
Autotrans - Rijeka
15:23
Posedarje
Autotrans - Rijeka
15:23
Biograd na moru
Autotrans - Rijeka
15:23
Sveti Filip i Jakov
Autotrans - Rijeka
15:23
Turanj
Autotrans - Rijeka
15:23
Sukošan
Autotrans - Rijeka
15:23
Murvica (gornja)
Autotrans - Rijeka
15:23
Poličnik Gornji
Autotrans - Rijeka
15:23
Seline (Starigrad Paklenica)
Autotrans - Rijeka
16:18
Rab
Autotrans - Rijeka
18:25
Seline (Starigrad Paklenica)
Autotrans - Rijeka
18:25
Biograd na moru (raskršće)
Autotrans - Rijeka
18:25
Poličnik Gornji
Autotrans - Rijeka
18:25
Murvica (gornja)
Autotrans - Rijeka
18:25
Sukošan
Autotrans - Rijeka
18:25
Turanj
Autotrans - Rijeka
18:25
Sveti Filip i Jakov
Autotrans - Rijeka
18:25
Posedarje
Autotrans - Rijeka
18:25
Starigrad Paklenica
Autotrans - Rijeka
18:25
Tisno (raskršće)
Autotrans - Rijeka
18:25
Karlobag
Autotrans - Rijeka
18:25
Cesarica
Autotrans - Rijeka
18:25
Trogir
Autotrans - Rijeka
18:25
Pirovac
Autotrans - Rijeka
18:25
Šibenik
Autotrans - Rijeka
18:25
Zadar
Autotrans - Rijeka
18:25
Split
Autotrans - Rijeka
18:25
Omiš
Autotrans - Rijeka
18:25
Makarska
Autotrans - Rijeka
 
 
polasci:
POL.
DOL.
 
 
11:07 
16:40 
5h 33min 
209,00 HRK
 
Jablanac (raskršće) - Split
Odaberi i kupi
 
(27,74 EUR)
11:07 
17:46 
6h 39min 
221,00 HRK
 
Jablanac (raskršće) - Omiš
Odaberi i kupi
 
(29,33 EUR)
11:07 
18:28 
7h 21min 
236,00 HRK
 
Jablanac (raskršće) - Makarska
Odaberi i kupi
 
(31,32 EUR)
11:07 
21:43 
10h 36min 
319,00 HRK
 
Jablanac (raskršće) - Dubrovnik
Odaberi i kupi
 
(42,34 EUR)
11:07 
13:38 
2h 31min 
98,00 HRK
 
Jablanac (raskršće) - Zadar
Odaberi i kupi
 
(13,01 EUR)
11:07 
15:05 
3h 58min 
156,00 HRK
 
Jablanac (raskršće) - Šibenik
Odaberi i kupi
 
(20,7 EUR)
11:07 
14:38 
3h 31min 
138,00 HRK
 
Jablanac (raskršće) - Pirovac
Odaberi i kupi
 
(18,32 EUR)
11:07 
16:11 
5h 4min 
191,00 HRK
 
Jablanac (raskršće) - Trogir
Odaberi i kupi
 
(25,35 EUR)
11:07 
11:29 
0h 22min 
35,00 HRK
 
Jablanac (raskršće) - Cesarica
Odaberi i kupi
 
(4,65 EUR)
11:07 
11:36 
0h 29min 
41,00 HRK
 
Jablanac (raskršće) - Karlobag
Odaberi i kupi
 
(5,44 EUR)
11:07 
13:10 
2h 3min 
76,00 HRK
 
Jablanac (raskršće) - Posedarje
Odaberi i kupi
 
(10,09 EUR)
11:07 
13:59 
2h 52min 
108,00 HRK
 
Jablanac (raskršće) - Sukošan
Odaberi i kupi
 
(14,33 EUR)
11:07 
14:10 
3h 3min 
113,00 HRK
 
Jablanac (raskršće) - Turanj
Odaberi i kupi
 
(15 EUR)
11:07 
14:10 
3h 3min 
113,00 HRK
 
Jablanac (raskršće) - Sveti Filip i Jakov
Odaberi i kupi
 
(15 EUR)
11:07 
12:48 
1h 41min 
75,00 HRK
 
Jablanac (raskršće) - Maslenica (most)
Odaberi i kupi
 
(9,95 EUR)
11:07 
14:23 
3h 16min 
124,00 HRK
 
Jablanac (raskršće) - Pakoštane (raskršće)
Odaberi i kupi
 
(16,46 EUR)
14:42 
18:10 
3h 28min 
124,00 HRK
 
Jablanac (raskršće) - Pakoštane (raskršće)
Odaberi i kupi
 
(16,46 EUR)
14:42 
16:27 
1h 45min 
75,00 HRK
 
Jablanac (raskršće) - Maslenica (most)
Odaberi i kupi
 
(9,95 EUR)
14:42 
17:57 
3h 15min 
113,00 HRK
 
Jablanac (raskršće) - Sveti Filip i Jakov
Odaberi i kupi
 
(15 EUR)
14:42 
17:56 
3h 14min 
113,00 HRK
 
Jablanac (raskršće) - Turanj
Odaberi i kupi
 
(15 EUR)
14:42 
17:44 
3h 2min 
108,00 HRK
 
Jablanac (raskršće) - Sukošan
Odaberi i kupi
 
(14,33 EUR)
14:42 
16:50 
2h 8min 
76,00 HRK
 
Jablanac (raskršće) - Posedarje
Odaberi i kupi
 
(10,09 EUR)
14:42 
15:15 
0h 33min 
41,00 HRK
 
Jablanac (raskršće) - Karlobag
Odaberi i kupi
 
(5,44 EUR)
14:42 
15:07 
0h 25min 
35,00 HRK
 
Jablanac (raskršće) - Cesarica
Odaberi i kupi
 
(4,65 EUR)
14:42 
20:03 
5h 21min 
191,00 HRK
 
Jablanac (raskršće) - Trogir
Odaberi i kupi
 
(25,35 EUR)
14:42 
18:40 
3h 58min 
142,00 HRK
 
Jablanac (raskršće) - Vodice
Odaberi i kupi
 
(18,85 EUR)
14:42 
18:27 
3h 45min 
138,00 HRK
 
Jablanac (raskršće) - Pirovac
Odaberi i kupi
 
(18,32 EUR)
14:42 
18:56 
4h 14min 
156,00 HRK
 
Jablanac (raskršće) - Šibenik
Odaberi i kupi
 
(20,7 EUR)
14:42 
17:20 
2h 38min 
98,00 HRK
 
Jablanac (raskršće) - Zadar
Odaberi i kupi
 
(13,01 EUR)
14:42 
20:36 
5h 54min 
209,00 HRK
 
Jablanac (raskršće) - Split
Odaberi i kupi
 
(27,74 EUR)
 
 
 
odabir države: