Autobusno stajalište Jurkuša Hrvatska

 
dolasci:
DOL.
 
IZ PRAVCA
PRIJEVOZNIK
06:14
Rab
Autotrans - Rijeka
11:02
Rijeka
Autotrans - Rijeka
14:36
Rijeka
Autotrans - Rijeka
16:02
Zagreb
Autotrans - Rijeka
16:02
Rijeka
Autotrans - Rijeka
16:06
Zagreb
Autotrans - Rijeka
16:06
Rijeka
Autotrans - Rijeka
 
 
polasci:
POL.
DOL.
 
 
06:15 
08:29 
2h 14min 
110,00 HRK
 
Jurkuša - Rijeka
Odaberi i kupi
 
(14,6 EUR)
 
06:15 
09:23 
3h 8min 
178,00 HRK
 
Jurkuša - Karlovac
Odaberi i kupi
 
(23,62 EUR)
 
06:36 
09:23 
2h 47min 
178,00 HRK
 
Jurkuša - Karlovac
Odaberi i kupi
 
(23,62 EUR)
 
06:36 
08:29 
1h 53min 
110,00 HRK
 
Jurkuša - Rijeka
Odaberi i kupi
 
(14,6 EUR)
 
15:29 
17:34 
2h 5min 
110,00 HRK
 
Jurkuša - Rijeka
Odaberi i kupi
 
(14,6 EUR)
 
18:29 
20:30 
2h 1min 
110,00 HRK
 
Jurkuša - Rijeka
Odaberi i kupi
 
(14,6 EUR)
 
 
 
 
 
odabir države: