Autobusno stajalište Karlobag Hrvatska

 
 
dolasci:
DOL.
 
IZ PRAVCA
PRIJEVOZNIK
11:36
Pula
Autotrans - Rijeka
11:36
Rijeka
Autotrans - Rijeka
11:36
Kraljevica (raskršće)
Autotrans - Rijeka
11:36
Jadranovo (raskršće)
Autotrans - Rijeka
11:36
Dramalj
Autotrans - Rijeka
11:36
Crikvenica
Autotrans - Rijeka
11:36
Selce (raskršće)
Autotrans - Rijeka
11:36
Novi Vinodolski
Autotrans - Rijeka
11:36
Povile
Autotrans - Rijeka
11:36
Senj
Autotrans - Rijeka
11:36
Sveti Juraj
Autotrans - Rijeka
11:36
Klada
Autotrans - Rijeka
11:36
Živi Bunari
Autotrans - Rijeka
11:36
Jablanac (raskršće)
Autotrans - Rijeka
11:36
Cesarica
Autotrans - Rijeka
14:45
Split
Brioni - Pula
14:47
Zadar
Autotrans - Rijeka
14:47
Posedarje
Autotrans - Rijeka
14:47
Starigrad Paklenica
Autotrans - Rijeka
14:47
Primošten
Autotrans - Rijeka
14:47
Tisno (raskršće)
Autotrans - Rijeka
14:47
Pirovac
Autotrans - Rijeka
14:47
Biograd na moru
Autotrans - Rijeka
14:47
Sveti Filip i Jakov
Autotrans - Rijeka
14:47
Vodice
Autotrans - Rijeka
14:47
Šibenik
Autotrans - Rijeka
14:47
Rogoznica
Autotrans - Rijeka
14:47
Marina
Autotrans - Rijeka
14:47
Trogir
Autotrans - Rijeka
14:47
Split
Autotrans - Rijeka
15:05
Gospić
Autotrans - Rijeka
15:15
Živi Bunari
Autotrans - Rijeka
15:15
Jablanac (raskršće)
Autotrans - Rijeka
15:15
Cesarica
Autotrans - Rijeka
15:15
Kraljevica (raskršće)
Autotrans - Rijeka
15:15
Kraljevica (raskršće)
Autotrans - Rijeka
15:15
Rijeka
Autotrans - Rijeka
15:15
Jadranovo (raskršće)
Autotrans - Rijeka
15:15
Dramalj
Autotrans - Rijeka
15:15
Novi Vinodolski
Autotrans - Rijeka
15:15
Selce (raskršće)
Autotrans - Rijeka
15:15
Crikvenica
Autotrans - Rijeka
15:15
Klada
Autotrans - Rijeka
15:15
Sveti Juraj
Autotrans - Rijeka
15:15
Senj
Autotrans - Rijeka
15:15
Povile
Autotrans - Rijeka
17:53
Drvenik (Gradac)
Autotrans - Rijeka
17:53
Rogoznica
Autotrans - Rijeka
17:53
Marina
Autotrans - Rijeka
17:53
Trogir
Autotrans - Rijeka
17:53
Dubrovnik
Autotrans - Rijeka
17:53
Split
Autotrans - Rijeka
17:53
Tisno (raskršće)
Autotrans - Rijeka
17:53
Sveti Filip i Jakov
Autotrans - Rijeka
17:53
Pirovac
Autotrans - Rijeka
17:53
Makarska
Autotrans - Rijeka
17:53
Baška Voda
Autotrans - Rijeka
17:53
Šibenik
Autotrans - Rijeka
17:53
Starigrad Paklenica
Autotrans - Rijeka
17:53
Posedarje
Autotrans - Rijeka
17:53
Zadar
Autotrans - Rijeka
21:00
Pula
Brioni - Pula
 
 
polasci:
POL.
DOL.
 
 
06:45 
07:40 
0h 55min 
47,00 HRK
 
Karlobag - Gospić
Odaberi i kupi
 
(6,24 EUR)
09:45 
14:45 
5h 0min 
 
 
Karlobag - Pula
Odaberi i kupi
11:40 
16:06 
4h 26min 
170,00 HRK
 
Karlobag - Seget Vranjica
Odaberi i kupi
 
(22,56 EUR)
11:40 
16:40 
5h 0min 
191,00 HRK
 
Karlobag - Split
Odaberi i kupi
 
(25,35 EUR)
11:40 
14:38 
2h 58min 
113,00 HRK
 
Karlobag - Pirovac
Odaberi i kupi
 
(15 EUR)
11:40 
14:42 
3h 2min 
124,00 HRK
 
Karlobag - Tisno (raskršće)
Odaberi i kupi
 
(16,46 EUR)
11:40 
15:05 
3h 25min 
138,00 HRK
 
Karlobag - Šibenik
Odaberi i kupi
 
(18,32 EUR)
11:40 
15:47 
4h 7min 
156,00 HRK
 
Karlobag - Rogoznica
Odaberi i kupi
 
(20,7 EUR)
11:40 
16:11 
4h 31min 
174,00 HRK
 
Karlobag - Trogir
Odaberi i kupi
 
(23,09 EUR)
11:40 
18:28 
6h 48min 
225,00 HRK
 
Karlobag - Makarska
Odaberi i kupi
 
(29,86 EUR)
11:40 
19:29 
7h 49min 
240,00 HRK
 
Karlobag - Gradac
Odaberi i kupi
 
(31,85 EUR)
11:40 
19:47 
8h 7min 
247,00 HRK
 
Karlobag - Ploče
Odaberi i kupi
 
(32,78 EUR)
11:40 
21:43 
10h 3min 
302,00 HRK
 
Karlobag - Dubrovnik
Odaberi i kupi
 
(40,08 EUR)
11:40 
12:31 
0h 51min 
44,00 HRK
 
Karlobag - Starigrad Paklenica
Odaberi i kupi
 
(5,84 EUR)
11:40 
12:48 
1h 8min 
59,00 HRK
 
Karlobag - Maslenica (most)
Odaberi i kupi
 
(7,83 EUR)
11:40 
13:10 
1h 30min 
61,00 HRK
 
Karlobag - Posedarje
Odaberi i kupi
 
(8,1 EUR)
11:40 
13:38 
1h 58min 
76,00 HRK
 
Karlobag - Zadar
Odaberi i kupi
 
(10,09 EUR)
11:40 
14:10 
2h 30min 
98,00 HRK
 
Karlobag - Turanj
Odaberi i kupi
 
(13,01 EUR)
14:50 
15:23 
0h 33min 
41,00 HRK
 
Karlobag - Jablanac (raskršće)
Odaberi i kupi
 
(5,44 EUR)
14:50 
15:54 
1h 4min 
64,00 HRK
 
Karlobag - Sveti Juraj
Odaberi i kupi
 
(8,49 EUR)
14:50 
15:37 
0h 47min 
50,00 HRK
 
Karlobag - Klada
Odaberi i kupi
 
(6,64 EUR)
14:50 
17:09 
2h 19min 
121,00 HRK
 
Karlobag - Kraljevica (raskršće)
Odaberi i kupi
 
(16,06 EUR)
14:50 
18:38 
3h 48min 
151,00 HRK
 
Karlobag - Kraljevica (raskršće)
Odaberi i kupi
 
(20,04 EUR)
14:50 
17:34 
2h 44min 
136,00 HRK
 
Karlobag - Rijeka
Odaberi i kupi
 
(18,05 EUR)
14:50 
16:55 
2h 5min 
100,00 HRK
 
Karlobag - Dramalj
Odaberi i kupi
 
(13,27 EUR)
14:50 
16:50 
2h 0min 
94,00 HRK
 
Karlobag - Crikvenica
Odaberi i kupi
 
(12,48 EUR)
14:50 
16:45 
1h 55min 
94,00 HRK
 
Karlobag - Selce (raskršće)
Odaberi i kupi
 
(12,48 EUR)
14:50 
16:40 
1h 50min 
86,00 HRK
 
Karlobag - Novi Vinodolski
Odaberi i kupi
 
(11,41 EUR)
14:50 
16:05 
1h 15min 
69,00 HRK
 
Karlobag - Senj
Odaberi i kupi
 
(9,16 EUR)
14:50 
17:01 
2h 11min 
110,00 HRK
 
Karlobag - Jadranovo (raskršće)
Odaberi i kupi
 
(14,6 EUR)
 
 
 
odabir države: