Autobus Kloštar Podravski Zagreb

 
relacija:

Kloštar Podravski - Zagreb

prijevoz:

autobus

 
Posluje unutar Čazmatrans grupacije
dani:
pon-uto-sri-čet-pet-
prometuje:
01.01. - 31.12.
 
  -> Povoljan smještaj u Zagrebu
 
STANICA
 
DOL.
POL.
Kloštar Podravski 
 
 
12:36
Budančevica 
 
12:38 
12:38
Kalinovac 
 
12:43 
12:43
Đurđevac 
 
12:51 
12:51
Virje 
 
12:51 
12:51
Šemovci 
 
12:58 
12:58
Hampovica 
 
13:03 
13:03
Rakitnica 
 
13:11 
13:11
Čurlovac 
 
13:14 
13:14
Kupinovac 
 
13:19 
13:19
Letičani 
 
13:22 
13:22
Markovac Trojstveni 
 
13:25 
13:25
Bjelovar 
 
13:30 
13:30
Korenovo 
 
13:38 
13:38
Blatnica 
 
13:50 
13:50
Čazma 
 
14:15 
14:15
Opčevac 
 
14:21 
14:21
Palančani 
 
14:23 
14:23
Dapci 
 
14:25 
14:25
Šumećani 
 
14:29 
14:29
Caginec 
 
14:34 
14:34
Kloštar Ivanić 
 
14:40 
14:40
Ivanić-Grad 
 
14:42 
14:42
Zagreb 
 
15:22 
 
 
 
Nastavi pretragu linija na tražilici voznih redova