Autobusno stajalište Kneževi Vinogradi Hrvatska

 
dolasci:
DOL.
 
IZ PRAVCA
PRIJEVOZNIK
07:29
Osijek
Autotrans - Rijeka
07:29
Lug (HR)
Autotrans - Rijeka
10:44
Lug (HR)
Panturist - Osijek
10:44
Osijek
Panturist - Osijek
11:55
Osijek
Panturist - Osijek
11:55
Lug (HR)
Panturist - Osijek
14:50
Lug (HR)
Panturist - Osijek
14:50
Osijek
Panturist - Osijek
15:02
Osijek
Panturist - Osijek
15:02
Lug (HR)
Panturist - Osijek
16:29
Lug (HR)
Panturist - Osijek
16:29
Osijek
Panturist - Osijek
17:20
Osijek
Panturist - Osijek
17:20
Lug (HR)
Panturist - Osijek
20:28
Lug (HR)
Panturist - Osijek
20:28
Osijek
Panturist - Osijek
20:40
Osijek
Panturist - Osijek
20:40
Lug (HR)
Panturist - Osijek
 
 
polasci:
POL.
DOL.
 
 
05:42 
06:05 
0h 23min 
3,50 EUR
 
Kneževi Vinogradi - Beli Manastir
Odaberi i kupi
 
(26,37 HRK)
 
05:45 
06:28 
0h 43min 
4,30 EUR
 
Kneževi Vinogradi - Osijek
Odaberi i kupi
 
(32,4 HRK)
 
05:52 
06:05 
0h 13min 
3,50 EUR
 
Kneževi Vinogradi - Beli Manastir
Odaberi i kupi
 
(26,37 HRK)
 
06:43 
07:37 
0h 54min 
4,30 EUR
 
Kneževi Vinogradi - Osijek
Odaberi i kupi
 
(32,4 HRK)
 
06:50 
07:37 
0h 47min 
4,30 EUR
 
Kneževi Vinogradi - Osijek
Odaberi i kupi
 
(32,4 HRK)
 
07:30 
07:45 
0h 15min 
3,50 EUR
 
Kneževi Vinogradi - Beli Manastir
Odaberi i kupi
 
(26,37 HRK)
 
09:37 
10:25 
0h 48min 
4,30 EUR
 
Kneževi Vinogradi - Osijek
Odaberi i kupi
 
(32,4 HRK)
 
11:44 
12:39 
0h 55min 
4,30 EUR
 
Kneževi Vinogradi - Osijek
Odaberi i kupi
 
(32,4 HRK)
 
11:56 
12:39 
0h 43min 
4,30 EUR
 
Kneževi Vinogradi - Osijek
Odaberi i kupi
 
(32,4 HRK)
 
12:26 
12:45 
0h 19min 
3,50 EUR
 
Kneževi Vinogradi - Beli Manastir
Odaberi i kupi
 
(26,37 HRK)
 
13:13 
13:45 
0h 32min 
3,50 EUR
 
Kneževi Vinogradi - Beli Manastir
Odaberi i kupi
 
(26,37 HRK)
 
13:22 
13:45 
0h 23min 
3,50 EUR
 
Kneževi Vinogradi - Beli Manastir
Odaberi i kupi
 
(26,37 HRK)
 
16:29 
16:45 
0h 16min 
3,50 EUR
 
Kneževi Vinogradi - Beli Manastir
Odaberi i kupi
 
(26,37 HRK)
 
18:45 
19:30 
0h 45min 
4,30 EUR
 
Kneževi Vinogradi - Osijek
Odaberi i kupi
 
(32,4 HRK)
 
20:16 
21:05 
0h 49min 
4,30 EUR
 
Kneževi Vinogradi - Osijek
Odaberi i kupi
 
(32,4 HRK)
 
 
 
 
 
odabir države: