Autobusno stajalište Korenica Hrvatska

  -> Povoljan smještaj u Korenici
 
 
dolasci:
DOL.
 
IZ PRAVCA
PRIJEVOZNIK
04:45
Beograd
Autotrans - Rijeka
05:00
Mostar
Croatia Bus - Zagreb
13:34
Budačka Rijeka
Autopromet - Slunj
13:34
Mukinje
Autopromet - Slunj
13:34
Grabovac (Slunj)
Autopromet - Slunj
13:34
Jezerce
Autopromet - Slunj
13:34
Zagreb
Autopromet - Slunj
13:34
Karlovac
Autopromet - Slunj
13:34
Slunj
Autopromet - Slunj
13:34
Plitvička Jezera
Autopromet - Slunj
13:34
Nikšić
Autopromet - Slunj
14:45
Split
Prijevoz Knežević - Plitvička jezera
19:05
Imotski
Prijevoz Knežević - Plitvička jezera
20:00
Varaždin
AP - Varaždin
21:15
Zagreb
Prijevoz Knežević - Plitvička jezera
21:55
Split
AP - Varaždin
 
 
polasci:
POL.
DOL.
 
 
06:25 
09:30 
3h 5min 
110,00 HRK
 
Korenica - Zagreb
Odaberi i kupi
 
(14,6 EUR)
06:25 
08:28 
2h 3min 
84,00 HRK
 
Korenica - Karlovac
Odaberi i kupi
 
(11,15 EUR)
06:25 
07:30 
1h 5min 
46,00 HRK
 
Korenica - Slunj
Odaberi i kupi
 
(6,11 EUR)
06:25 
06:52 
0h 27min 
31,00 HRK
 
Korenica - Plitvička Jezera
Odaberi i kupi
 
(4,11 EUR)
06:25 
07:38 
1h 13min 
55,00 HRK
 
Korenica - Nikšić
Odaberi i kupi
 
(7,3 EUR)
06:25 
07:20 
0h 55min 
38,00 HRK
 
Korenica - Rakovica
Odaberi i kupi
 
(5,04 EUR)
06:25 
07:59 
1h 34min 
70,00 HRK
 
Korenica - Budačka Rijeka
Odaberi i kupi
 
(9,29 EUR)
06:25 
06:50 
0h 25min 
31,00 HRK
 
Korenica - Mukinje
Odaberi i kupi
 
(4,11 EUR)
14:00 
20:00 
6h 0min 
 
 
Korenica - Split
Odaberi i kupi
14:30 
14:45 
0h 15min 
 
 
Korenica - Plitvička Jezera
Odaberi i kupi
16:50 
19:05 
2h 15min 
 
 
Korenica - Zagreb
Odaberi i kupi
17:10 
21:15 
4h 5min 
 
 
Korenica - Imotski
Odaberi i kupi
17:25 
21:55 
4h 30min 
 
 
Korenica - Varaždin
Odaberi i kupi
 
 
 
 
odabir države: