Autobusno stajalište Krčina Hrvatska

 
dolasci:
DOL.
 
IZ PRAVCA
PRIJEVOZNIK
05:50
Mali Lošinj
Autotrans - Rijeka
06:28
Cres
Autotrans - Rijeka
14:40
Cres
Autotrans - Rijeka
14:40
Zagreb
Autotrans - Rijeka
14:40
Rijeka
Autotrans - Rijeka
15:43
Mali Lošinj
Autotrans - Rijeka
18:05
Mali Lošinj
Autotrans - Rijeka
19:11
Cres
Autotrans - Rijeka
19:11
Rijeka
Autotrans - Rijeka
19:11
Zagreb
Autotrans - Rijeka
 
 
polasci:
POL.
DOL.
 
 
05:50 
11:10 
5h 20min 
30,30 EUR
 
Krčina - Zagreb
Odaberi i kupi
 
(228,3 HRK)
 
05:50 
08:06 
2h 16min 
16,80 EUR
 
Krčina - Rijeka
Odaberi i kupi
 
(126,58 HRK)
 
05:50 
06:00 
0h 10min 
27,00 HRK
 
Krčina - Cres
Odaberi i kupi
 
(3,58 EUR)
 
06:28 
07:34 
1h 6min 
8,10 EUR
 
Krčina - Mali Lošinj
Odaberi i kupi
 
(61,03 HRK)
 
14:40 
15:42 
1h 2min 
8,10 EUR
 
Krčina - Mali Lošinj
Odaberi i kupi
 
(61,03 HRK)
 
15:43 
15:53 
0h 10min 
27,00 HRK
 
Krčina - Cres
Odaberi i kupi
 
(3,58 EUR)
 
18:05 
18:15 
0h 10min 
27,00 HRK
 
Krčina - Cres
Odaberi i kupi
 
(3,58 EUR)
 
18:05 
20:36 
2h 31min 
16,80 EUR
 
Krčina - Rijeka
Odaberi i kupi
 
(126,58 HRK)
 
18:05 
23:20 
5h 15min 
30,30 EUR
 
Krčina - Zagreb
Odaberi i kupi
 
(228,3 HRK)
 
19:11 
20:15 
1h 4min 
8,10 EUR
 
Krčina - Mali Lošinj
Odaberi i kupi
 
(61,03 HRK)
 
 
 
 
 
odabir države: