Autobusno stajalište Krnjak Hrvatska

  -> Povoljan smještaj u Krnjaku
 
 
dolasci:
DOL.
 
IZ PRAVCA
PRIJEVOZNIK
06:50
Slunj
Autopromet - Slunj
06:56
Zagreb
Autopromet - Slunj
06:56
Karlovac
Autopromet - Slunj
08:03
Slunj
Autopromet - Slunj
09:35
Slunj
Autopromet - Slunj
11:53
Zagreb
Autopromet - Slunj
11:53
Karlovac
Autopromet - Slunj
12:29
Karlovac
Autopromet - Slunj
12:29
Zagreb
Autopromet - Slunj
13:50
Slunj
Autopromet - Slunj
15:39
Zagreb
Autopromet - Slunj
15:39
Karlovac
Autopromet - Slunj
15:50
Slunj
Autopromet - Slunj
18:35
Slunj
Autopromet - Slunj
18:44
Zagreb
Autopromet - Slunj
18:44
Karlovac
Autopromet - Slunj
 
 
polasci:
POL.
DOL.
 
 
06:50 
07:15 
0h 25min 
31,00 HRK
 
Krnjak - Karlovac
Odaberi i kupi
 
(4,11 EUR)
06:50 
08:10 
1h 20min 
62,00 HRK
 
Krnjak - Zagreb
Odaberi i kupi
 
(8,23 EUR)
06:56 
07:25 
0h 29min 
38,00 HRK
 
Krnjak - Slunj
Odaberi i kupi
 
(5,04 EUR)
08:03 
09:30 
1h 27min 
62,00 HRK
 
Krnjak - Zagreb
Odaberi i kupi
 
(8,23 EUR)
08:03 
08:28 
0h 25min 
31,00 HRK
 
Krnjak - Karlovac
Odaberi i kupi
 
(4,11 EUR)
09:35 
09:58 
0h 23min 
31,00 HRK
 
Krnjak - Karlovac
Odaberi i kupi
 
(4,11 EUR)
09:35 
10:55 
1h 20min 
62,00 HRK
 
Krnjak - Zagreb
Odaberi i kupi
 
(8,23 EUR)
11:53 
12:24 
0h 31min 
38,00 HRK
 
Krnjak - Slunj
Odaberi i kupi
 
(5,04 EUR)
12:30 
13:05 
0h 35min 
38,00 HRK
 
Krnjak - Slunj
Odaberi i kupi
 
(5,04 EUR)
13:50 
14:14 
0h 24min 
31,00 HRK
 
Krnjak - Karlovac
Odaberi i kupi
 
(4,11 EUR)
15:40 
16:15 
0h 35min 
38,00 HRK
 
Krnjak - Slunj
Odaberi i kupi
 
(5,04 EUR)
15:50 
16:10 
0h 20min 
31,00 HRK
 
Krnjak - Karlovac
Odaberi i kupi
 
(4,11 EUR)
15:50 
17:05 
1h 15min 
62,00 HRK
 
Krnjak - Zagreb
Odaberi i kupi
 
(8,23 EUR)
18:35 
19:50 
1h 15min 
62,00 HRK
 
Krnjak - Zagreb
Odaberi i kupi
 
(8,23 EUR)
18:35 
18:55 
0h 20min 
31,00 HRK
 
Krnjak - Karlovac
Odaberi i kupi
 
(4,11 EUR)
18:45 
19:20 
0h 35min 
38,00 HRK
 
Krnjak - Slunj
Odaberi i kupi
 
(5,04 EUR)
 
 
 
 
odabir države: