Autobus Kutina Sisak

 
relacija:

Kutina - Sisak

prijevoz:

autobus

 
Posluje unutar Čazmatrans grupacije
dani:
pon-uto-sri-čet-pet-
prometuje:
01.01. - 31.12.
 
  -> Povoljan smještaj u Sisku
 
STANICA
 
DOL.
POL.
Kutina 
 
 
06:15
Repušnica 
 
06:22 
06:22
Gračenica (moslavačka) 
 
06:23 
06:23
Voloder 
 
06:31 
06:31
Popovača 
 
06:37 
06:37
Budaševo 
 
06:59 
06:59
Galdovo 
 
07:02 
07:02
Sisak 
 
07:15 
 
 
 
Nastavi pretragu linija na tražilici voznih redova